Boston – Washington 2:4 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (kon.)
Columbus – Nashville 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.)
St. Louis – Montreal 4:1 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:2 (kon.) | Edmonton – Florida 4:3 (2:0 po s.n.)
Vancouver – Arizona 3:4 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:3 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 1:4 (kon.)
konec
Philadelphia Flyers
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Dallas Stars
Pátek 11.01.2019, 01:08 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
Předzápasové kurzy: 2.45 3.85 2.53
Partner:
   
  59:10
  Dallas hraje bez brankáře!
   
  58:56
  Rozhodčí po shlédnutí videa uznali, že brankář Chudobin byl nedovoleně bráněn a gól neuznali!
   
  58:56
  Trenér Dallasu si vzal challenge.
  58:56 Neuznaný gól Philadelphie

  via Gfycat

   
  58:56
  Brankář Chudobin se hodně zlobí a nemůže mu to být za zlé. Podle jeho názoru byl faulován a nebylo mu dovoleno chytat. JAKUB VORÁČEK se dostal s brankářem Dallasu do kontaktu a posléze se v brankovišti zmocnil puku, který zasunul do branky.
  57:09 Jamie BENN - 2:1

  via Gfycat

   
  57:09
  Dallas právě vstřelil branku!
  A bude ho to možná i mrzet! Tři minuty před koncem se JAMIE BENN dostal mezi kruhy k puku a střelou pod lapačku Harta snižuje na 1:2! Asistence: Tyler Seguin, John Klingberg.
   
  56:14
  Van Riemsdyk měl na hokejce rozhodující gól, který by znamenal definitivu vítězství pro Flyers. Jenže z bezprostřední blízkosti nedokázal vměstnat puk mezi tři tyče.
   
  51:18
  Fantastický Chudobin! Philadelphia šla ve dvou jen na brankáře hostujícího týmu. Konecny před brankovištěm ale nedokázal zvednout puk nad beton Chudobina. Třetí zlikvidované přečíslení během tří minut!
  49:30
   
  49:30
  Neskutečné! Philadelphia šla opět do přečíslení ve třech proti jednomu a opět Chudobin zachránil situaci! Tentokrát Giroux přihrával Couturierovi na levé křídlo, ale útočník domácích nedokázal zakončit a puk se mu odrazil od nohy do vykopnutého betonu brankáře Dallasu.
   
  48:23
  Domácí vyrazili do přečíslení ve třech proti jednomu! Hrubé propadnutí obrany hostů však nebylo potrestáno a po přihrávce na pravou stranu, odkud pálil Couturier, se Chudobin dokázal roztáhnout v brankoviště a kotouč vytěsnit na zadní mantinel!
   
  48:08
  Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., podrážení).
   
  38:40
  Vyloučení v týmu Dallas Stars (Taylor Fedun – 2 min., držení).
   
  37:40
  Giroux vyrazil s Rafflem do přečíslení, ale kapitán Philadelphie místo přihrávky do strany sám sjel na střed a jeho zakončení šlo jen na zadní mantinel.
   
  36:03
  Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (James van Riemsdyk – 2 min., podrážení).
   
  30:27
  Vyloučení v týmu Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., vysoká hůl).
  28:51 James van Riemsdyk - 2:0

  via Gfycat

   
  28:51
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Tomu se říká velká smůla! JAMES VAN RIEMSDYK protečoval střílenou přihrávku Girouxe na Chudobina, od jehož betonu se puk odrazil do nohy bránícího Lindella. A od něj za záda hostujícího brankáře. Asistence: Claude Giroux, Sean Couturier.
   
  26:30
  Komerční přestávka. Po ní se bude hrát ve čtyřech. Na trestnou lavici odchází na straně domácích Couturier za podražení a na straně hostů Janmark za hru vysokou holí.
  21:23 Travis KONECNY - 1:0

  via Gfycat

   
  21:23
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Domácí se ujímají vedení! Chudobin vyrazil puk jen na hokejku van Riemsdyka, který zpětnou přihrávkou mezi kruhy našel TRAVISE KONECNYHO. Tomu se podařilo klepnout do puku a umístit ho k levé tyči Chudobinovy klece. Asistence: Jan van Riemsdyk, Radko Gudas.

  Jan Vojkůvka

  Branky a nahrávky: 22. Konecny (J. van Riemsdyk, Gudas), 29. J. van Riemsdyk (Giroux, Couturier) – 58. Ja. Benn (Seguin, J. Klingberg)


  Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Sanheim, Provorov, Gudas, Gostisbehere, Folin, Hägg – Konecny, Giroux, J. van Riemsdyk – Voráček, Couturier, Lindblom – Simmonds, Patrick, Laughton – Weise, Varone, M. Raffl.
  Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Honka – Radulov, Seguin, Ja. Benn – Condra, Spezza, D. Shore – Pitlick, Faksa, Ničuškin – Comeau, Hintz, Janmark.

  Rozhodčí: Meier, Rank – Brisebois, Gibbons

  Diváci: 19448