Boston – Washington 2:4 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (kon.)
Columbus – Nashville 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.)
St. Louis – Montreal 4:1 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:2 (kon.) | Edmonton – Florida 4:3 (2:0 po s.n.)
Vancouver – Arizona 3:4 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:3 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 1:4 (kon.)
po prodl.
Vancouver Canucks
3:4 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)
Arizona Coyotes
Pátek 11.01.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL
Předzápasové kurzy: 2.28 3.84 2.76
Partner:
  64:10 Richard PÁNIK - 3:4
   
  64:10
  Arizona právě vstřelila branku!
  RICHARD PÁNIK orámoval dnešní zápas dvěma góly, když si 50 sekund před koncem prodloužení najel na pravém křídle na kolmou přihrávku od Jakoba Chychruna a parádní střelou zápěstím z bodu pravého kruhu pro vhazování zamířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Asistence: Jakob Chychrun.
   
  63:55
  Bo Horvat si z pravého křídla parádně sjel do mezikruží a střelou zápěstím mířil mezi betony Darcyho Kuempera, brankář Arizony ho ale skvěle vychytal a puk zmrazil pod lapačkou!
  55:35 Sven BÄRTSCHI - 3:3
   
  55:35
  Vancouver právě vstřelil branku!
  SVEN BÄRTSCHI stál ve správný čas na správném místě a u pravé tyče po střele Troye Stechera od modré čáry z dorážky vyrovnal na 3:3! Parádní zápas. Asistence: Troy Stecher.
   
  53:48
  Derek Stepan si najel před bránu na krásnou přihrávku z levého křídla a na vzdálenější pravé tyči už zakončoval do prázdné brány, jenže Jacob Markström mu gól svým levým betonem fantasticky ukradl! Obrovská šance Arizony.
   
  52:13
  Bo Horvat rychlou střelou z bodu levého kruhu pro vhazování mířil ke vzdálenější pravé tyči, Darcy Kuemper ale zastavil puk ve své lapačce!
   
  51:39
  Troy Stecher byl zasažen vysokou holí do obličeje před zraky střídaček a Derek Stepan byl vyloučen.
  49:57 Conor GARLAND - 2:3
   
  49:57
  Arizona právě vstřelila branku!
  CONOR GARLAND si na vzdálenější pravé tyči najel na přihrávku Alexe Galchenyuka z bodu levého kruhu pro vhazování a z blízkosti skóroval do prázdné brány! Coyotes vedou. Asistence: Alex Galchenyuk a Jakob Chychrun.
   
  49:01
  Dnešní utkání sleduje 18527 diváků.
   
  45:52
  Brandon Sutter dostal dvě minuty za podražení poté, co fauloval slovenského útočníka Richarda Pánika.
  42:25 Markström vleže ukradl gól Laurentovi Dauphinovi!
   
  42:25
  Laurent Dauphin se ocitl před bránou v obrovské šanci a u levé tyče chtěl puk zasunout do brány, jenže trefil pravý beton ležícího Jacoba Markströma, který puk dokázal zmrazit!
  39:27 Adam GAUDETTE - 2:2
   
  39:27
  Vancouver právě vstřelil branku!
  Darcy Kuemper vyrazil střelu od modré čáry lapačkou pouze před sebe, za což ho u levé tyče potrestal ADAM GAUDETTE, když ze vzduchu sklepl puk do prázdné brány! Je vyrovnáno – 2:2. Asistence: Antoine Roussel a Ben Hutton.
   
  38:24
  Nikolaj Goldobin mohl znovu skórovat, jenže střelou z levého kruhu orazítkoval horní tyč!
   
  37:42
  Brock Boeser napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke střele, která byla zablokována poté, co Darcy Kuemper vyrážečkou vyrazil střelu Nikolaje Goldobina z levého kruhu pro vhazování!
   
  37:18
  Bo Horvat se ocitl u levé tyče v obrovské šanci, ani nadvakrát nebo natřikrát ale nedokázal překonat Darcyho Kuempera ležícího na boku!
   
  37:05
  Alex Galchenyuk byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Vancouver má šanci vyrovnat skóre na 2:2.
  30:05 Nick COUSINS - 1:2
   
  30:05
  Arizona právě vstřelila branku!
  Richard Pánik po přihrávce přes šířku útočného pásma a odrazu puku od hrazení napřáhl na vrcholu levého kruhu pro buly k prudké střele s příklepem, po které se dostal k dorážce NICK COUSINS a pravou bruslí poslal kotouč vědomě do brány, jenže domácí Vancouver si vzal Coach Challenge kvůli nedovolenému bránění brankáři a gól byl poté uznán! Arizona znovu vede – 2:1. Asistence: Richard Pánik a Vinnie Hinostroza.
   
  25:30
  Brandon Sutter se ocitl po přihrávce z pravého křídla na vzdálenější levé tyči v obrovské šanci, jenže puk sklepl těsně vedle levé tyče brány!
  22:23 Sven BÄRTSCHI - 1:1
   
  22:23
  Vancouver právě vstřelil branku!
  SVEN BÄRTSCHI na ose útočného pásma převzal kolmou přihrávku od Christophera Taneva a v mezikruží předvedl parádní brzdu, po které rychlou střelou zápěstím zamířil nad pravým betonem Jacoba Markströma k levé tyči! Je vyrovnáno. Asistence: Christopher Tanev.
  21:26 Richard PÁNIK - 0:1
   
  21:26
  Arizona právě vstřelila branku!
  RICHARD PÁNIK si najel mezi kruhy na přihrávku Vinnieho Hinostrozy zpoza brány a bez přípravy poslal puk pod horní tyč! Arizona potrestala Canucks za laxní bránění a vede rázem 1:0. Asistence: Vinnie Hinostroza a Brad Richardson.
   
  18:58
  Alexander Edler byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Arizona si zahraje první přesilovou hru.
   
  15:32
  Sven Bärtschi se ocitl u levé tyče v první velké šanci, jenže Darcyho Kuempera nepřekonal!

  Tomáš Reiner

  Branky a nahrávky: 23. Bärtschi (Ch. Tanev), 40. Gaudette (Roussel, B. Hutton), 56. Bärtschi (Stecher) – 22. Pánik (Hinostroza, Richardson), 31. Cousins (Pánik, Hinostroza), 50. Garland (Galchenyuk, Chychrun), 65. Pánik (Chychrun)


  Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, D. Pouliot, Stecher – Goldobin, Horvat (A), Boeser – Bärtschi, Gaudette, Virtanen – Roussel, B. Sutter (A), M. Granlund – Eriksson, Beagle, Motte. Hlavní trenér: Travis Green.
  Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Chychrun, Ljubuškin, Goligoski, Oesterle – Keller, Stepan (A), Fischer – Pánik, Richardson, Hinostroza – Galchenyuk, Cousins, Garland – Crouse, Kempe, Dauphin. Hlavní trenér: Rick Tocchet.

  Rozhodčí: Francis Charron, Dean Morton. Čároví: Lonnie Cameron, Travis Gawryletz

  Diváci: 18527