Litvínov – Mountfield HK 1:2 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 3:1 (kon.)
Liberec – Olomouc 5:1 (kon.) | Pardubice – Chomutov 2:3 (1:3 po s.n.) | Sparta – Zlín 3:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 11.01.2019, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 34. kolo

To je ode mě pro dnešek z plzeňské Home Monitoring Arény vše, s přáním hezkého zbytku pátečního dne se s Vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (20:02:11)

Mladá Boleslav si tak ze západočeské metropole odváží dva body, nutno uznat že velice šťastné. První jejich branka padla nejspíš dle opakovaných záběru z ofsajdu a zbylé dvě jim domácí doslova darovali. Ale hokej se hraje na góly a ty hosté dali, ať už byli jakékoliv. Plzeň své selhání může napravit již v neděli na ledě Olomouce.

63:40 David ŠŤASTNÝ - 2:3

63:40
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Chyba Dominika Frodla znamená vítězství Mladé Boleslavi. Domácí brankář neodhadl vzdálenost na puk, u něho byl dříve DAVID ŠŤASTNÝ, na kterého už zívala jen prázdná brána. Bez asistence.

62:30
    Ihned poté ujel všem Michal Vondrka, ale svůj bekhendový blafák nedotáhl do zdárného konce.

62:11
    Čerešňák v situaci dvou na jednoho našel na druhé vlně Gulaše, ale ani on utkání nerozhodl.

61:57
    Musil udržel na zády Kováře a poté se dosáhl svého a měl místo ke střele provětral Frodla, ten opět drží domácí nad vodou.

61:41
    Střelu Šťastného z mezikruží kryje pohotový Frodl.

61:16
    Ovšem na druhé straně fantastický Frodl proti přečíslení Boleslavi.

61:02
    Petr Straka byl první kdo se v prodloužení odhodlal ke střele, ta ovšem neměla gólové parametry.

60:34
    Puk drží hosté, ale jsou sním ve středním pásmu, kde domácím takové nebezpečí nehrozí.

60:01

Šedesát hry za námi a my stále neznáme vítěze. Hostům se podařilo v závěrečné třetině vyrovnat, když velice šťastnou brankou se o to postaral Martin Pláněk. Po krátké přestávce nás tedy čeká prodloužení, kde se už můžeme dočkat vítěze, ale také nemusíme.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:26
    I Boleslav si nakonec mohla odvést tři body, Martin Pláněk se vřítil do třetiny a donutil Frodla pořádně se protáhnout.

59:08

58:16
    Opět puk ve středním pásmu.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 22. Eberle (Kodýtek), 35. Allen (Jan Kovář, Indrák) – 20. Žejdl (Vondrka), 45. Pláněk, 64. Šťastný

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Pulpán, Čerešňák, Allen, Jones, Vráblík, L. Kaňák, Kvasnička – Indrák (A), Jan Kovář (A), Gulaš (C) – Straka, Kodýtek, Eberle – D. Kindl, Kracík, Pour – Kantner, Preisinger, V. Němec.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (Kantor) – Němeček, Bernad, Hrdinka, Pláněk, Dlapa, Kurka – Vondrka (C), Klepiš (A), Skalický – Pabiška, Žejdl, Šťastný – Flynn, P. Musil, Látal – Grim, T. Knotek, P. Kousal.

Rozhodčí: Obadal, Pešina – Kajínek, Zavřel