Ostrava – Střešovice 8:1 (kon.) | Otrokovice – Znojmo 6:4 (kon.) | Liberec – Bohemians 7:11 (kon.)
Bulldogs – Mladá Boleslav 4:10 (kon.) | Královské Vinohrady – Vítkovice 5:3 (kon.)
Bulldogs Brno
4:10 (1:3, 3:2, 0:5)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Pátek 11.01.2019, 20:00 • SH Kuřim • Livesport Superliga • 19. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:47:51)

Sledovali jsme utkání mezi Bulldogs Brno a Mladou Boleslaví, které končí výhrou hostů 4:10. Výsledek je sice děsivý, nicméně první dvě třetiny byly maximálně vyrovnané. Brno ztrácelo jen jednu branku, jenže v třetí třetině jim došly síly a nakonec dostali v poslední periodě pět branek. Nejproduktivnějším hráčem utkání byl s pěti body za tři branky a dvě asistence Jiří Curney. Mladá Boleslav si upevňuje své vedení, Brno je o zápas blíž nepostupu do play-off.

59:40
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Petr Novotný – 2 min., Nesportovní chování).

59:14
    Tomašík zkoušel procpat balonek na Pluhaře, nicméně to mu moc nevyšlo.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    58:06 Jan NATOV - 4:10

58:06
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Další body smrtící dvojice! Autorem branky je JAN NATOV, který využil loženky od Curneyho.Mladá Boleslav vyhraje nakonec rozdílem třídy, i když to tak dvě třetiny nevypadalo. Asistence: Jiří Curney.

57:56
    Nic zajímavého se neděje. Zápas už je bohužel rozhodnutý.

56:42
    Boleslav předvádí pěkné souhry a nepouští Brno téměř k míčku.

55:34
    Kryštof Bartek fantasticky vychytal Tomašíka, který stál na ose hřiště úplně sám.

55:11
    Nepřesný pokus Tadeáše Chrousta končí v zámezí. Buldoci se osvobozují po dalším dlouhém tlaku hostů.

54:49
    Boleslav si přihrává ze strany na stranu a užívá si poslední minuty. To na druhé straně by nejradši byli v šatně.

53:07
    Posledních sedm minut základní hrací doby a na devadesát devět procent také konce utkání. Buldoci nemají síly na obrat.

52:32
    Lukáš Michálek dokázal obrat o balonek Jelínka.
    52:00 Tomáš NOVÁK - 4:9

52:00
    Autorem branky je TOMÁŠ NOVÁK, který dostal fantastickou přihrávku od Krzyžanka, který všechny překvapil přihrávkou místo střely. Asistence: Petr Krzyžanek.

51:42
    Na hřišti je opět elitní formace Curneyho. Buldoci se musí mít na pozoru.
    50:13 Tadeáš CHROUST - 4:8

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 11. Mráz (Němec), 28. Pešek (Kadavý), 28. Konečný (Grlický), 32. Grlický (Ulman) – 8. Natov (Curney), 17. Tomáš Chroust (Pluhař), 20. Curney (Jelínek), 32. Curney (Jelínek), 36. Curney (Natov), 43. Tomašík (Jelínek), 48. Bína (Natov), 51. Tadeáš Chroust (Novák), 52. Novák (Krzyžanek), 59. Natov (Curney)

Bulldogs Brno: Bartek (Mazánek) – Vojtíšek, Galuszka, Marek, Michálek, Surkoš – Černovický, Mráz, Lorenc – Ulman, Grlický, Němec – Kadavý, Pešák, Koláčný – Konečný, Novotný, Žák – Pešek.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Musil (L. Bauer) – Novák, Řehoř, Höffer, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Tokoš, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Natov.

Rozhodčí: Filip Drápal a Jakub Pospíšil