Novosibirsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 4:3 (kon.) | Ufa – Soči 5:4 (po pr.)
N.Novgorod – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Kazaň – Dynamo M. 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 6:0 (kon.)
Slovan – Viťaz 1:3 (kon.)
konec
CSKA Moskva
6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Traktor Čeljabinsk
Pátek 11.01.2019, 17:30 • CSKA Arena Moskva • KHL
Předzápasové kurzy: 1.26 6.31 9.25
Partner:
   
  59:50
  Dnešní utkání sleduje 7242 diváků.
   
  58:20
  Nulu na kontě Traktoru Čeljabinsk mohl vymazat Semjon Kokujov, který pálil po skvělé křížné přihrávce do odkryté brány. Ivan Sorokin se však na čáře neuvěřitelně roztáhl a jeho pohotovou střelu vytěsnil.
   
  51:13
  Grigorenko při náporu CSKA připravil další gólovou pozici Kaprizovovi, který pálil do poloodkryté klece, jenže Čeljabinsk podruhé v zápase zachránila tyčka.
  43:43 Greg SCOTT - 6:0
   
  43:43
  CSKA právě vstřelil branku!
  Nádhernou přesilovkovou kombinací rozebrali domácí obranu Čeljabinsku do šroubku, do prázdné brány ji zblízka doklepl GREG SCOTT a bod za asistenci by si teď zasloužila bez nadsázky celá pětka na ledě.
  Asistence: Konstantin Okulov, Lindon Vey.
   
  42:37
  Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ryan Stoa – 2 min., podrážení).
  41:12 Greg SCOTT - 5:0
   
  41:12
  CSKA právě vstřelil branku!
  Nádherná trefa hned na úvod třetiny a výsledek začíná připomínat debakl. GREG SCOTT přejel modrou čáru, v rohu kluziště zabrzdil a přihrál za sebe Naumenkovovi, jehož bombu golfákem sám přesně tečoval do šibenice.
  Asistence: Michail Naumenkov.
  37:00 Andrej SVĚTLAKOV - 4:0
   
  37:00
  CSKA právě vstřelil branku!
  Góly dnes přicházejí po dvojicích. Těleginovu překrásnou zadovku si bruslí zpracoval ANDREJ SVĚTLAKOV a střelou o zadní tyčku dostává kotouč do sítě počtvrté.
  Asistence: Ivan Tělegin.
  35:14 Konstantin OKULOV - 3:0
   
  35:14
  CSKA právě vstřelil branku!
  Popovův prudký centr od mantinelu zblízka šikovně přizvedl nad Děmčenkův beton KONSTANTIN OKULOV. Asistence: Alexandr Popov, Maxim Šalunov.
   
  24:18
  Obrovská šance CSKA: Okulov se stahovačkou uvolnil v souboji jeden na jednoho a našel zcela volného Šalunova, jenž bekhendem zblízka po ledě nepřekonal Děmčenka.
   
  16:22
  Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Pavel Karnauchov – 2 min., vysoká hůl). Bailen si pěkně narazil s Kravcovem, jehož šanci zastavuje domácí útočník nedovoleně.
   
  14:06
  Oslabený Čeljabinsk teď zachránilo při střele Šalunova z mezikruží břevno!
   
  13:17
  Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Rybakov – 2 min., podrážení). Vzduchem se po jeho zákroku proletěl Šalunov.
   
  11:22
  Domácí Robinson před vlastní bránou s pukem na holi uklouzl, čímž se do šance dostal Dugin. Squashově si narazil kotouč o hrazení, zblízka pak nedošťouchnul puk za Sorokina, který mu nenechal skulinku.
   
  2:59
  Traktor Čeljabinsk střídá gólmany: na střídačku míří Alexandr Sudnicin, do brány se postavil Vasilij Děmčenko.
  2:59 Kirill KAPRIZOV - 2:0
   
  2:59
  CSKA právě vstřelil branku!
  KIRILL KAPRIZOV sebral kotouč před vlastní bránou, přebruslil s ním po levé straně celé kluziště a přesnou střelou pod lapačku vyhnal brankáře Traktoru z klece. Druhou asistenci si za předcházející zákrok kuriózně připisuje domácí brankář.
  Asistence: Michail Naumenkov, Ilja Sorokin.
  1:54 Konstantin OKULOV - 1:0
   
  1:54
  CSKA právě vstřelil branku!
  Favoritovi netrvalo otevření skóre dlouho. KONSTANTIN OKULOV se projel s pukem na holi útočným pásmem a jeho střela švihem s pomocí odrazu o bránícího hráče prošla za Sudnicinova záda.
  Asistence: Alexandr Popov, Alexej Marčenko.

  Karel Jedlička

  Branky a nahrávky: 2. Okulov (Al. Popov, Marčenko), 3. Kaprizov (Naumenkov, I. Sorokin), 36. Okulov (Al. Popov, Šalunov), 37. Světlakov (Tělegin), 42. Scott (Naumenkov), 44. Scott (Okulov, Vey)


  CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Blažijevskij, Dahlbeck, M. Robinson, Pašnin, Naumenkov, Gološčapov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov, P. Karnauchov, Scott – Al. Popov, Okulov, Šalunov – Tělegin, Světlakov, Mamin.
  Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (3. Děmčenko) – Rjasenskij, Bailen, Isajev, A. Petrov, Karpuchin, Borodkin, N. Chlystov – Enlund, Szczechura, Kravcov – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Bergström, Thomas, Stoa – Dugin, Šolochov, Šarov.

  Rozhodčí: Romasko, Sidorenko – Goljak, Šišlo

  Diváci: 7242