Kometa Brno – Liberec 0:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:3 (po s.n.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
Dynamo – Salzburg 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Plzeň 4:5 (0:1 po s.n.) | Olomouc – Chomutov 4:5 (1:3 po s.n.)
Sparta – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Vsetín – Slavia 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kladno 3:6 (kon.)
Havířov – K. Vary 2:1 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 6:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Vítkovice Ridera
4:5 (1:0, 1:0, 2:4 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 11.01.2019, 17:00 • Ostravar aréna • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off
Partner:
     
    48:18
    Domácí Mrva vyloučen za sekání.
     
    45:38
    Domácí Vojtovič vyloučen za nedovolené bránění.
     
    36:58
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Fridrich – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Balín.
     
    31:09
    Za krosček vyloučen hostující Lokajíček.
     
    28:15
    Domácí Konečný vyloučen za hákování.
     
    15:03
    Za hákování je vyloučen hostující Malák.
     
    12:46
    Domácí Ivan vyloučen za hákování.
     
    03:59
    Hostující Procházka vyloučen za vysokou hůl.
     
    00:47
    Hostující Houdek vyloučen za vyhození puku mimo hrací plochu.

    Klára Bártková

    Branky a nahrávky: 10. Fridrich (Ivan), 27. Ivan (Vojtovič, Fridrich), 42. Vojtovič (Beránek), 44. Fridrich (Gebauer) – 48. Lokajíček (Kolda, Soukup), 53. Houdek (Pánek, Princl), 53. Kolda (Soukup, Malák), 59. Princl, rozh. náj. Procházka

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Houdek (PLZ)
    0:0   Fridrich (VIT)
    2. série:
    0:1   Procházka (PLZ)
    0:1   Ivan (VIT)
    3. série:
    0:1   Princl (PLZ)
    0:1   Bernovský (VIT)
    4. série:
    0:1   Adamec (PLZ)
    0:1   Konečný (VIT)
    5. série:
    0:1   Slanina (PLZ)
    0:1   Vojtovič (VIT)


    HC Vítkovice Ridera: Piták (Mrázek) – Kunc, Bílý, Smolka, Smička, Zapletal, Věntus (A) – Konečný, Fridrich, Tvrdý, Bernovský (C), Krška, Lednický, Vojtovič, Beránek, Mrva (A), Potočný, Gebauer, Ivan
    HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovářík, Pánek, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Malák – Soukup, Kvasnička, Reitspies, Kolář, Balín, Kolda (C), Slanina, Adamec, Malát, Procházka, Princl (A)

    Rozhodčí: M. Novák – J. Gebauer, M. Konvička

    Diváci: 156