Kometa Brno – Liberec 0:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:3 (po s.n.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
Dynamo – Salzburg 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Plzeň 4:5 (0:1 po s.n.) | Olomouc – Chomutov 4:5 (1:3 po s.n.)
Sparta – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Vsetín – Slavia 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kladno 3:6 (kon.)
Havířov – K. Vary 2:1 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 6:0 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
3:6 (1:1, 2:2, 0:3 - N 1:0)
Rytíři Kladno
Pátek 11.01.2019, 18:00 • ZS Kotlina • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo
Partner:
     
    51:34
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Bernat – 2 min., nedovolené bránění).
     
    48:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Švec – 2 min., hrubost).
     
    40:43
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip – 2 min., krosček).
     
    38:48
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kvapil – 2 min., nedovolené bránění).
     
    38:11
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Král – trestné střílení, hození hole nebo předmětu).
     
    35:49
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vacík – 2 min., sekání).
     
    31:04
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Švec – 2 min., pozdní dohrání).
     
    19:21
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Volráb – 2 min., podrážení).
     
    15:55
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Hašek – 2 min., podrážení).
     
    02:46
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Petržilka – 2 min., hákování).
     
    00:47
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Staněk – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

    Milan Sochor

    Branky a nahrávky: 11. Cachnín (Vacík), 31. Tecl (Cachnín, Vacík), 36. Holenda (Kerber, Švec), 62. Cachnín (Pejchal) – 19. O. Bláha (Filip, Novotný), 38. Husarik (Čermák, Bernat), 39. Filip (Štrombach, O. Bláha), 41. O. Bláha (Zich), 59. Rendla (Čermák), 60. Štrombach


    BK Havlíčkův Brod: Král (Nedvěd) – Vacík, Dudycha, Nepokoj, Dvořák, Horák, Pejchal, Kerber – Kulhánek, Cachnín (C), Tecl (A) – Kopic, Vaňous, Fiala – Holenda, Hromádka, Švec – Petržilka, Pártl
    Rytíři Kladno: Novotný (Jiroušek) – Staněk, Volráb, Šmatlák (A), Kvapil, Zíka, Veber, Zich (A) – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Rendla, Filip, Štrombach, Čermák

    Rozhodčí: Petr Lacina – Ondřej Polák, Lukáš Rampír