Kometa Brno – Liberec 0:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:3 (po s.n.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
Dynamo – Salzburg 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Plzeň 4:5 (0:1 po s.n.) | Olomouc – Chomutov 4:5 (1:3 po s.n.)
Sparta – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Vsetín – Slavia 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kladno 3:6 (kon.)
Havířov – K. Vary 2:1 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 6:0 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
3:6 (1:1, 2:2, 0:3 - N 1:0)
Rytíři Kladno
Pátek 11.01.2019, 18:00 • ZS Kotlina • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo
Partner:
   
  61:31
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  V prodloužení se hned z první útočné akce prosazují domácí! Radim Pejchal uvolnil RICHARDA CACHNÍNA, který zajistil Bruslařům zisk alespoň jednoho bodu. Asistence: Radim Pejchal.
   
  59:50
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Je jasno! FILIP ŠTROMBACH získal kotouč a od útočné modré čáry se trefil do odkryté klece Havlíčkova Brodu. Bez asistence.
   
  58:21
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Tento risk domácím nevyšel a Rytíři pravděpodobně přidávají pojistku na své vítězství. Do prázdné klece se po přihrávce Matěje Čermáka trefil MATYÁŠ RENDLA! Asistence: Matěj Čermák.
   
  40:14
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Rytíři předvedli parádní obrat, když se prosadili ve vlastním oslabení! ONDŘEJ BLÁHA se dostal do úniku, a přestože byl faulovaný, v pádu se trefil nad brankářovu lapačku! Asistence: Adam Zich.
   
  38:20
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Je vyrovnáno! Hosty neproměněné trestné střílení mrzet nemusí. Po závaru před havlíčkobrodskou svatyní se dostal k dorážce MATYÁŠ FILIP, který poslal puk do odkryté části klece! Asistence: Filip Štrombach, Ondřej Bláha.
   
  37:37
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Rytíři potrestali nevyužitou šanci Havlíčkova Brodu a snižují na rozdíl jediné branky! Matěj Čermák narýsoval přihrávku na pravý kruh PAVLU HUSARIKOVI, který se trefil přesně ke vzdálenější tyči! Asistence: Matěj Čermák, Tomáš Bernat.
   
  35:05
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Teď už ale domácí útočníky nikdo nezastavil a Bruslaři poprvé v utkání vedou o dvě branky! Michal Kerber přihrál na levé křídlo VOJTĚCHU HOLENDOVI, který se od mantinelu střelou zápěstím trefil přesně do pravého horního růžku! Puk se od břevna odrazil do brány. Asistence: Michal Kerber, Libor Švec.
   
  30:30
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Domácí se podruhé v zápase dostávají do vedení! Richard Cachnín podobně jako v první třetině přejel přes osu hřiště, tentokrát ovšem místo střely ještě přihrál MARKU TECLOVI, který pohodlně doklepl puk do odkryté klece. To byla akce jako ze zlaté helmy. Asistence: Richard Cachnín, Dominik Vacík.
   
  18:59
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Hosté minutu před koncem dokázali s Bruslaři srovnat krok. Matyáš Filip přihrál před brankoviště ONDŘEJI BLÁHOVI, který propálil brankáře Havlíčkova Brodu po ledě mezi betony! Asistence: Matyáš Filip, Luboš Novotný.
   
  10:06
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Dominik Vacík uviděl na pravém křídle osamoceného RICHARDA CACHNÍNA, kterému adresoval přesnou přihrávku. Domácí kapitán z pravé strany přejel přes osu hřiště a prudkou ranou zápěstím do protipohybu gólmana otevřel skóre. Asistence: Dominik Vacík.

  Milan Sochor

  Branky a nahrávky: 11. Cachnín (Vacík), 31. Tecl (Cachnín, Vacík), 36. Holenda (Kerber, Švec), 62. Cachnín (Pejchal) – 19. O. Bláha (Filip, Novotný), 38. Husarik (Čermák, Bernat), 39. Filip (Štrombach, O. Bláha), 41. O. Bláha (Zich), 59. Rendla (Čermák), 60. Štrombach


  BK Havlíčkův Brod: Král (Nedvěd) – Vacík, Dudycha, Nepokoj, Dvořák, Horák, Pejchal, Kerber – Kulhánek, Cachnín (C), Tecl (A) – Kopic, Vaňous, Fiala – Holenda, Hromádka, Švec – Petržilka, Pártl
  Rytíři Kladno: Novotný (Jiroušek) – Staněk, Volráb, Šmatlák (A), Kvapil, Zíka, Veber, Zich (A) – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Rendla, Filip, Štrombach, Čermák

  Rozhodčí: Petr Lacina – Ondřej Polák, Lukáš Rampír