Košice – MAC Budapešť 4:5 (2:3 po s.n.) | Žilina – Nitra 4:6 (kon.) | Miskolc – Poprad 3:2 (kon.)
Detva – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Zvolen – Trenčín 3:2 (kon.) | Nové Zámky – Liptovský Mikuláš 2:5 (kon.)
konec
HC Mikron Nové Zámky
2:5 (1:2, 0:0, 1:3)
MHk 32 Liptovský Mikuláš
Pátek 11.01.2019, 18:30 • Zimný štadión, Nové Zámky • Tipsport Liga (SR) • 41. kolo
Předzápasové kurzy: 1.6 4.8 3.94
Partner:
   
  59:59
  Nové Zámky právě vstřelily branku!
  Doslova na poslední chvíli se domácím ještě povedlo snížit manko na rozdíl tří branek. Ordzovenský se opřel do střely od modré čáry. Hollý ji levým betonem vyrazil přesně na JURAJE JURÍKA a ten už měl před sebou prázdnou branku. Asistence: Peter Ordzovenský, Henrich Ručkay.
   
  56:05
  Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
  Necelé čtyři minuty před koncem už je definitivně rozhodnuto! Lukáš Žiak byl při pokusu o zpracování Uhríkovy přihrávky natlačen k zadnímu hrazení. Poté udělal oblouk po rohu a zprava našel úplně volného ANDREJE LIŠTIAKA, jenž si odskočil od Bajtka a úplně sám zvýšil na 5:1. Asistence: Lukáš Žiak, Michal Uhrík.
   
  49:30
  Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
  Liptáci dělají asi rozhodující krok k vítězství! Zbořilova rána z první byla z domácího pohledu hodně smolně zablokovaná na faulovaného Piatka. Ten fotbalově posunul puk k RÓBERTU VARGOVI, jenž po návratu z trestné lavice zkušeně zakončil samostatný nájezd. Asistence: Maroš Piatka, Filip Mezovský.
   
  44:17
  Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
  Hosté zničehonic odskakují do dvougólového náskoku! Michal Novák ztratil puk bezprostředně po vhazování. Toho využil LUKÁŠ ŽIAK, který si najel do lepší palebné pozice a švihem zavěsil mimo dosah Andreje Košarišťana. Asistence: Michal Uhrík.
   
  15:00
  Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
  I tuhle početní výhodu hosté využívají a otáčí skóre! Tamáši centroval z levého mantinelu na MARKA URAMA. K němu puk napřímo neprošel, ale díky dobré práci důrazného Sukeľa se tak přeci jen stalo. No a zkušený slovenský útočník pak rovněž zakončoval zprava do odkryté branky. Asistence: Jakub Sukeľ.
   
  14:23
  Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
  Nádherná přesilovková souhra znamená vyrovnání na 1:1! Kriška křižným pasem našel vedle branky Urama, který opět prodal své zkušenosti a ještě našel u vzdálenější tyče RÓBERTA HUNU, jenž uklízel puk do prázdné branky. Asistence: Marek Uram, Martin Kriška.
   
  04:46
  Nové Zámky právě vstřelily branku!
  Domácí se v páté minutě dostávají do vedení! Zbořil bekhendem přenesl hru doprava na Dundáčka, který ještě přihrával metr před brankoviště, kde HENRICHA RUČKAYE neubránil Mezovský a útočník Nových Zámků z první zvedl puk nad Hollého. Asistence: Filip Dundáček, Adam Zbořil.

  Michal Břuchanský

  Branky a nahrávky: 5. Ručkay (Dundáček, Zbořil), 60. Jurík (Ordzovenský, Ručkay) – 15. Ró. Huna (Uram, Kriška), 15. Uram (Sukeľ), 45. Žiak (Uhrík), 50. Varga (Piatka, Mezovský), 57. Lištiak (Žiak, Uhrík)


  HC Mikron Nové Zámky: Košarišťan – Andersons, Kudla, Dundáček, Zaťko, Ordzovenský, Novák, Henderson, Hatala – Rogoň, Hruška, Štrauch – Ručkay, Zbořil, Jurík – Bajtek, Šimun, Pospíšil – Jakúbek, Fábry, Ondrušek.
  MHk 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Nemec, Kurali, Bača, Nádašdi, Mezovský, Lenďák, Fereta – Ri. Huna, Ró. Huna, Kriška – Varga, Tamáši, Uram – Sukeľ, Piatka, Števuliak – Lištiak, Uhrík, Žiak – Necha.

  Rozhodčí: Lokšík, Juhász – Krajčík, Vincze

  Diváci: 923