Košice – MAC Budapešť 4:5 (2:3 po s.n.) | Žilina – Nitra 4:6 (kon.) | Miskolc – Poprad 3:2 (kon.)
Detva – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Zvolen – Trenčín 3:2 (kon.) | Nové Zámky – Liptovský Mikuláš 2:5 (kon.)
konec
DVTK Jegesmedvék
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
HK Poprad
Pátek 11.01.2019, 18:00 • Miksolci Jégcsarnok, Miskolc • Tipsport Liga (SR) • 41. kolo
Předzápasové kurzy: 2.54 4.2 2.2
Partner:
   
  51:24
  Miskolc právě vstřelil branku!
  Radost z vyrovnaného stavu hostům dlouho nevydržela, neboť Miskolc se usadil v útočném pásmu a nakonec opět strhl vedení na svou stranu. Pance si našel prostor pro střelu a BALÁZS LÁDA před Nechvátalem lehce tečoval.
   
  49:44
  Poprad právě vstřelil branku!
  Hosté využívají dnes druhou přesilovku. Po kombinaci se na levé straně na chvíli uvolnil DANIEL BREJČÁK a dělovkou procedil puk přes Vaye a srovnal na 2:2. Asistence: Patrik Svitana, Samuel Takáč.
   
  34:00
  Miskolc právě vstřelil branku!
  A domácí už vedou! Předvedli v útočném pěknou kombinaci, rozebrali soupeře a u levého kruhu se do puku opřel JÁNOS VAS. Jeho střela prošla Nechvátalovi mezi betony a je to 2:1. Asistence: Jameson Milam, Ziga Pance.
   
  31:15
  Miskolc právě vstřelil branku!
  Už je ale srovnáno. Na pravé straně přihrál Magosi mezi kruhy, kde stál zcela volný DÁNIEL KISS a ten střelou z první dokázal propálit bezmocného Nechvátala. Asistence: Bálint Magosi, Alexis Loiseau.
   
  26:27
  Poprad právě vstřelil branku!
  Přesilovka je využitá, Poprad jde do vedení! Po rychlé kombinaci přilétl puk na modrou čáru, odkud prudce nahodil Brejčák a teč MARKA ZAGRAPANA skončila v horní části Vayovy branky. Asistence: Daniel Brejčák, Samuel Takáč.

  Aleš Pur

  Branky a nahrávky: 32. Kiss (Magosi, Loiseau), 34. Vas (Milam, Pance), 52. Láda – 27. Zagrapan (Brejčák, Takáč), 50. Brejčák (Svitana, Takáč)


  DVTK Jegesmedvék: Vay (Adorjan) – Crawford, Kiss, Szirányi, Slovák, Göz, Milam, Láda – Pance, Vas, Kulmala – Harrison, Loiseau, Magosi – Miskolczi, Galanisz, Somogyi – Vojtkó.
  HK Poprad: Nechvátal (Pavličko) – Petran, Salija, Fabian, Erving, Brejčák, Brincko, Kundrik, Česánek – Takáč, Zagrapan, Abdul – Olejník, Mlynarovič, Svitana – Bondra, Heizer, Lichanec – Belluš, Paukovček, Macík.

  Rozhodčí: Fridrich, Štefik – Kacej, Synek