Japonsko – Severní Makedonie 29:38 (kon.) | Angola – Katar 24:23 (kon.) | Srbsko – Rusko 30:30 (kon.)
Island – Chorvatsko 27:31 (kon.) | Saúdská Arábie – Rakousko 22:29 (kon.) | Argentina – Maďarsko 25:25 (kon.)
Brazílie – Francie 22:24 (kon.) | Bahrajn – Španělsko 23:33 (kon.) | Tunisko – Norsko 24:34 (kon.)
Egypt – Švédsko 24:27 (kon.)
Brazílie
22:24 (13:16)
Francie
Pátek 11.01.2019, 20:30 • Mercedes Benz Arena, Berlín • Mistrovství světa • Skupina A

60
    V úvodu poslední minuty dostává svoji druhou dvojku José Toledo. (22:24)

55
    N'Guessan přistrčil střílejícího Langara a dostává dvouminutový trest. (22:24)
    54
    Francouzi hezky sehráli útočnou akci do pravého křídla, kde skóruje Valentin Porte. (22:24)
    52
    Langaro znovu snižuje na rozdíl jediné branky. (22:23)
    51
    Timothey N'Guessan další trefou může Francii trochu uklidnit. (21:23)
    50
    Další francouzskou akci úspěšně zakončil Guigou. (21:22)
    49
    Fabio Chiuffa prostřelil Gerarda a je znovu vyrovnáno! (21:21)
    49
    Hezká střela N'Guessana, Francouzi se vracejí do vedení. (20:21)
    48
    Fantastickou brazilskou kombinaci zakončuje Toledo a skutečně je vyrovnáno! (20:20)
    47
    Díky skvělé práci Langara na brankovišti se odraženého míče zmocnil Borges a přehodil Gerarda. (19:20)
    46
    Po více než jedenácti minutách Francouzi skórují! Prudkou střelou se prosadil Dika Mem. (18:20)

46
    Dvouminutový trest inkasuje Lagarde. (18:19)
    46
    Rychlý protiútok po francouzské ztrátě proměňuje Toledo, navíc vybojoval dvouminutovou přesilovku. (18:19)

42
    Teď už to s agresivitou v obraně přehnal Toledo a dostává dvouminutový trest. (17:19)
    41
    Francouzi o míč nakonec skutečně přišli a Borges v rychlém brejku snižuje už jen na 17:19! (17:19)
    39
    Po katastrofálním začátku druhého poločasu, kdy nevyužili takřka dvouminutovou dvojnásobnou přesilovku a prohráli úvod 0:3, už se Brazilci chytají a Nantes snižuje na rozdíl tří branek. (16:19)
    39
    Hezká střela Raula Nantese končí v síti. (15:19)
    37
    Až po více než šesti minutách Brazilci dali gól ve druhém poločaseu, podařilo se to Langarovi. (14:19)
    35
    Krásnou francouzskou souhru napříč útočnou polovinou znovu zakončil Mathieu Grebille. (13:19)
    34
    Brazilskou ztrátu míče z rychlého brejku trestá Mathieu Grebille. (13:18)
    33
    Dika Mem skóroval pod břevno a Francouzi úsek při dvojnásobném oslabení dokonce vyhrají! (13:17)

31
    A další trest! Tentokrát dvě minuty pro Porteho, Francouzi budou dlouho hrát ve čtyřech. (13:16)

31
    První dvouminutový trest Francouzů dostává Nedim Remili. (13:16)
    30
    Brazilci v obraně vybojovali míč a v poslední sekundě prvního poločasu ještě Hackbarth dokázal snížit na rozdíl tří branek. (13:16)
    30
    Závěr prvního poločase se už takřka měnil ve francouzskou exhibici, Abalo ale neproměnil rychlý protiútok a naopak na druhé straně udeřil Toledo. (12:16)
    29
    Gerard vychytal Novaise a Guigou skóruje z rychlého brejku do prázdné branky, neboť Brazilci v oslabení zkusili hru bez brankáře. (11:16)
    29
    Nedim Remili skóroval z rychlé francouzské akce. (11:15)
    28
    José Toledo uspěl hezkou střelou o tyč. (11:14)
    28
    Lagarde využívá francouzskou přesilovku ke čtrnácté brance "Les Bleus". (10:14)

27
    Rodrigues dostává dvě minuty za faul na střílejícího Karabatiće. (10:13)
    25
    Francouzi vyšachovali brazilskou defenzivu a Guigou zvyšuje už na 13:10, na což Brazilci reagují oddechovým časem. (10:13)
    24
    Luka Karabatić posílá Francouze do dvoubrankového vedení. (10:12)

23
    Valadao je už podruhé v zápase vyloučen, v případě dalšího dvouminutového trestu pro něj utkání skončí. (10:11)
    22
    Další útočný faul Brazilců po rychlé souhře potrestal Guigou. (10:11)
    21
    Nedim Remili si našel prostor mezi brazilskými obránci a prostřelil Tercariola. (10:10)
    19
    Dělová rána Thiaguse doletěla do horního rohu. (10:9)
    18
    Hezkou francouzskou kombinaci zakončil Michael Guigou. (9:9)

18
    Valadao je prvním hráčem potrestaným dvěma minutami. (9:8)
    17
    N'Guessan se dopustil technické chyby a z rychlé brazilské akce skóruje Rodrigues. (9:8)
    16
    Svoji čtvrtou branku zaznamenal Dika Mem. (8:8)
    16
    Langaro vrací Brazilcům vedení. (8:7)
    14
    Guigou na brankovišti zakončoval šikovně přes hlavu zády k brance, byl ale faulován už před střelou a Francouzi tak museli znovu útočit, N'Guessan ale přeci jen dokázal vyrovnat. (7:7)
    13
    Timothey N'Guessan snižuje na rozdíl jedné branky. (7:6)
    11
    José Toledo skóruje dnes již počtvrté. (7:5)
    10
    Povedená prudká střela Teixeiry. (6:5)
    9
    Dika Mem se prosadil potřetí v rychlém sledu. (5:5)
    8
    Dika Mem znovu nepotřeboval mnoho sekund na svoji úspěšnou trefu. (5:4)
    8
    Perfektní střela Toleda i přes blokující protihráče, Toledo skóruje už potřetí. (5:3)
    7
    O rychlou francouzskou odpověď se postaral Dika Mem. (4:3)
    7
    Borges zvyšuje už na 4:2 pro velkého outsidera tohoto zápasu. (4:2)
    5
    José Toledo si vyměnil míč s Teixeirou a prostřelil Dumoulina. (3:2)
    4
    Parádní střelou vyrovnává N'Guessan. (2:2)
    4
    Tečovanou střelu Toleda brankář Dumoulin vyrážel už za brankovou čárou, což potvrdilo i video. (2:1)
    3
    O francouzské vyrovnání se postaral Michael Guigou. (1:1)
    2
    Alexandro Pozzer z dorážky otevírá skóre zápasu, francouzský brankář Dumoulin už ale má dva úspěšné zákroky. (1:0)