Carolina – Buffalo 4:3 (kon.) | Winnipeg – Detroit 4:2 (kon.) | Calgary – Florida 4:3 (kon.)
Anaheim – Pittsburgh 4:7 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 1:2 (kon.)
New Jersey Devils
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Philadelphia Flyers
Sobota 12.01.2019, 19:00 • Prudential Center, Newark • NHL

56:56
    Damon Severson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Flyers si v závěru zahrají přesilovou hru.

52:47
    Mirco Müller a James van Riemsdyk se do sebe pustili a byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

47:27
    Michael Raffl vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Devils by měli hrát po přestávce přesilovou hru.

38:44
    Oskar Lindblom byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Devils dohrají druhou třetinu v přesilové hře.

33:39
    Brett Seney byl před pár okamžiky tvrdě naražen na hrazení Radko Gudasem, což mu nezapomněl a během komerční přestávky se do něj pustil. Oba hráči byli vyloučeni na dvě minuty za hrubost a hraje se 4 na 4.

29:58
    Pavel Zacha byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Flyers si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

22:53
    Nico Hischier byl vykázán ze hry na dvě minuty za hákování a hra bude pokračovat ve hře 4 na 4. Poté začne úvodní zkrácená přesilová hra hostů z Philadelphie.

21:46
    Travis Sanheim fauloval za bránou svého týmu a byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Devils si zahrají třetí přesilovou hru, přičemž předchozí dvě nevyužili.

15:25
    Robert Hägg na obranné modré čáře narazil na hrazení Travise Zajaca, jehož pohled směřoval úplně jinam, a dostal dvě minuty za podržení. Druhá přesilová hra.

10:52
    Jakub Voráček byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Devils si zahrají první přesilovou hru v zápase.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Severson (Stafford, Zacha), 26. Hischier, 42. Wood (Hischier, Coleman) – 36. J. van Riemsdyk (Couturier, Provorov), 60. Couturier (Voráček, J. van Riemsdyk)

New Jersey Devils: Blackwood (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Vatanen, Butcher, Müller, Lovejoy – Ma. Johansson, Hischier, Palmieri (A) – Bratt, Zajac (A), Coleman – Wood, Zacha, Stafford – Seney, Boyle, Noesen. Hlavní trenér: John Hynes.
    Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, Gudas, Hägg, Folin – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Weise. Hlavní trenér: Scott Gordon.

Rozhodčí: Steve Kozari, Brad Watson. Čároví: Tim Nowak, Brian Murphy

Diváci: 16514