SHK Hodonín – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Orlová – Tábor 2:4 (kon.) | Opava – David Servis 7:4 (kon.)
Nový Jičín – Pelhřimov 4:3 (po pr.) | Val. Meziříčí – Písek 3:4 (kon.) | Šumperk – Mor. Budějovice 4:1 (kon.)
Kopřivnice – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.)
HC ISMM Kopřivnice
4:3 (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 12.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 31. kolo

63:01
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, vítěznou branku domácích vstřelil přesnou ranou do horního růžku ADAM ČERVENKA! Kopřivnice získává dva body.

61:07
    Sám na branku Havlíčkova Brodu jel Adam Kofroň, ale obrovskou šanci nedokázal využít.

57:16
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Havlíčkův Brod znovu srovnává stav a v Kopřivnici je pomalu na obzoru prodloužení! Kopřivnice si nepohlídala DAVIDA VALU, který byl sám a střelou zápěstím propálil Hromadu. Asistence: David Michálek, Jan Milfait.

54:19
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Patrik Gola – 2 min., držení).

50:39
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jakub Matušík – 2 min., podrážení).

50:33
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (David stříž – 2 min., faul kolenem).

49:45
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Josef Zuzaník – 2 min., nedovolené bránění).

46:19
    Drama v Kopřivnici bude pokračovat, protože hosté opět snižují na rozdíl jediné branky! Hromada dnes podruhé inkasoval, tentokrát z hole LUBOŠE VOŘÍŠKA, na jehož střelu z předbrankového prostoru nedosáhl. Asistence: Kryštof Kulhánek, David Vala.

45:33
    Domácí se dlouho nedokázali usadit v útočném pásmu, ale nakonec přesilovku přeci jen využívají! Z pravé strany napřáhl ke střele JAKUB MACH a dokázal propálit Nováka v brance Havlíčkova Brodu. Asistence: Martin Tomášek, Michal Krutil.

44:25
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Tomáš Chlubna – 2 min., vysoká hůl).

40:38
    Skvělý vstup do třetí třetiny pro domácí mužstvo! Nejprve sice v obrovské šanci nepřekonal Nováka Jakub Mach, ale nakonec se ještě kotouč dostal k obránci DAVIDU STŘÍŽOVI, a ten už dokázal Nováka, který nebyl v ideálním postavení, propálit. Asistence: Dominik Suchý, Martin Tomášek.

39:48
    Těsně před koncem druhé třetiny nakonec hosté přeci jen svůj tlak přetavili ve vyrovnávací branku. Matušík našel před brankou LUBOŠE VOŘÍŠKA a Hromada se už proti jeho střele nestihl přesunout, lapačkou máchl naprázdno. Asistence: Jakub Matušík, Miroslav Třetina.

38:56
    Hosté už se začínali radovat z branky, ale gól to není, protože Hromada dokázal přitisknout beton ke své levé tyči a puk zastavil na brankové čáře!

36:01
    Teď měla Tatra i štěstí, po Valové tečované střele se puk odrazil od tyčky.

35:35
    Do gólové šance se dostal Luboš Voříšek, chtěl Hromadovi prostrčit kotouč mezi betony. Ten ale předvedl další vynikající zákrok a vyrazil následně i ránu Valy z levého kruhu.

28:42
    Z pravé strany nebezpečně vystřeli Matěj Mach, ale brankář Čeněk Novák předvedl výborný zákrok.

19:34
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Adam Kofroň – 2 min., vysoká hůl).

18:22
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Patrik Kadeřávek – 2 min., krosček).

11:40
    Z pravého kruhu vypustil rychlou střelu zápěstím David Michálek a trefil spojnici tyče a břevna kopřivnické branky!

01:41
    Kopřivnice přestála úvodní tlak hostů a z první větší šance otevírá skóre! Červenka našel na pravé straně najetého ONDŘEJE SLUŠTÍKA, a ten prudkou střelou z velkého nápřahu propálil brankáře Nováka.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 2. Sluštík (Červenka), 41. Stříž (Suchý, Tomášek), 46. J. Mach (Tomášek, Krutil), 64. Červenka – 40. Voříšek (Matušík, Třetina), 47. Voříšek (Kulhánek, Vala), 58. Vala (Michálek, Milfait.)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich), Stříž, Bail, Ficek, Krutil, Zuzaník, Puškár, Marek (A), Fojtík – Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vala, Kadeřávek, Kuchta – Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna. Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Blinka, Matušík

Rozhodčí: Maršálek – Urubčík, Kleprlík