Vítkovice – Třinec | 3:2 (kon.) |
USA – Finsko | 7:1 (kon.) | | | Japonsko – Česko | 2:1 (kon.) | | | Kanada – Rusko | 4:3 (po pr.) |
Švédsko – Švýcarsko | 2:1 (kon.) |
Litoměřice – Kladno | 2:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Přerov | 0:1 (kon.) | | | Třebíč – Havířov | 5:2 (kon.) |
Vsetín – Motor ČB | 3:2 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 3:0 (kon.) |
Carolina – Buffalo | 4:3 (kon.) | | | Winnipeg – Detroit | 4:2 (kon.) | | | Calgary – Florida | 4:3 (kon.) |
Anaheim – Pittsburgh | 4:7 (kon.) | | | New Jersey – Philadelphia | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – NY Rangers | 1:2 (kon.) |
Jihlava – Tábor | 4:0 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 7:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 1:4 (kon.) | | | Warriors Brno – Vsetín | 1:7 (kon.) | | | Technika Brno – HK MD Šumperk | 5:2 (kon.) |
Kladno – Mountfield HK | 5:2 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 1:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Žďár n/S | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Třemošná – Kobra | 2:5 (kon.) | | | Třinec – Pardubice | 5:4 (kon.) | | | K. Vary – PZ Kladno | 3:5 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 1:2 (po pr.) | | | Sparta – Chomutov | 2:1 (kon.) |
Havířov – Chomutov | 3:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Kladno | 2:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 3:2 (po pr.) |
Olomouc – K. Vary | 3:6 (kon.) | | | Vítkovice – HC Litvínov | 5:3 (kon.) | | | Třinec – Plzeň | 2:0 (kon.) |
Vsetín – Liberec | 4:6 (kon.) | | | Kometa Brno – Slavia | 5:4 (3:1 po s.n.) | | | Sparta – Salzburg | 3:4 (po pr.) |
Přerov – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 6:3 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Kobra | 1:4 (kon.) | | | Letňany – Sokolov | 1:5 (kon.) | | | Nymburk – Bílina | 1:5 (kon.) |
Kolín – Řisuty | 2:5 (kon.) | | | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi | 8:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Děčín | 3:1 (kon.) |
Trutnov – Klatovy | 1:2 (0:1 po s.n.) |
SHK Hodonín – Žďár n/S | 3:2 (kon.) | | | Orlová – Tábor | 2:4 (kon.) | | | Opava – David Servis | 7:4 (kon.) |
Nový Jičín – Pelhřimov | 4:3 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – Písek | 3:4 (kon.) | | | Šumperk – Mor. Budějovice | 4:1 (kon.) |
Kopřivnice – Havlíčkův Brod | 4:3 (po pr.) |
HC Varnsdorf – HC Turnov | 2:4 (kon.) | | | Čerti Ostrov – HC Baník Sokolov B | 4:6 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 3:13 (kon.) |
Krnov – Bohumín | 3:8 (kon.) | | | Zbraslav – HC TNP Praha | 3:6 (kon.) | | | Lev Benešov – Kutná Hora | 3:0 (kon.) |
Poděbrady – V.Popovice | 2:4 (kon.) | | | Příbram – Mělník | 5:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Neratovice | 9:2 (kon.) |
Milevsko – Č. Krumlov | 3:5 (kon.) | | | HC Rokycany – HC Domažlice | 10:2 (kon.) | | | Nejdek – Trstěnice | 7:1 (kon.) |
Frýdlant – HC Jičín | 2:4 (kon.) | | | Břeclav – Boskovice | 3:8 (kon.) | | | Březina – Uničov | 10:3 (kon.) |
Velká Bíteš – Blansko | 5:1 (kon.) | | | Rosice – SHKM Hodonín | 3:6 (kon.) | | | SK Karviná – Frýdek-M. "B" | 5:3 (kon.) |
Studénka – Wolves Č. Těšín | 8:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uh.Brod | 5:1 (kon.) | | | Kaznějov – Klatovy | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Kralupy n. Vltavou – Rakovník | 3:4 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Tomahawk | 7:1 (kon.) | | | AHC Dynamo – HC Vizi | 2:2 (kon.) |
Kadaň – Louny | 3:12 (kon.) | | | HC Lovosice – Litoměřice B | 0:5 (kont.) | | | Roudnice – Klášterec nO | 4:3 (kon.) |
konec
AZ Havířov
3:1
(1:0, 1:1, 1:0 - N 1:0)
Piráti Chomutov
52:08
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Beneš – 2 min., podrážení).
|
|
34:52
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ševěček – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
22:25
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Beneš – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
17:21
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Svoboda – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
19. Pawliczek (Mastič, Zdeněk), 29. Juhász (Grygar), 54. Mastič (Zdeněk, Bambula), 61. Juhász – 33. Ouřada (Koláček, Vaněk)
Rozhodčí: Novák – Hlavatý, Hranoš
Diváci:
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Matoušek (Štipčák) – Zdeněk, Uhlíř, Pavelek, Grygar, Koubek, Ševěček, Thiel – Béreš, Pindel, Bambula "A", Juhász, Pawliczek "C", Mastič, Kylnar, Bochnak, Revaj, Tomeček, Dufek.
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Šatný (Běhula) – Váchal, Šuráň, Zeman, Mikulec, Beneš, Vaněk, Štochl – Dospěl, Svoboda "A", Prokop, Benda, Mežnar, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada "C".
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Šatný (Běhula) – Váchal, Šuráň, Zeman, Mikulec, Beneš, Vaněk, Štochl – Dospěl, Svoboda "A", Prokop, Benda, Mežnar, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada "C".
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Novák – Hlavatý, Hranoš
Diváci:
Petr Miklas