Benešov – Dukla Praha 0:5 (kon.) | Bohemians 1905 – Žižkov 2:0 (kon.) | Plzeň – Sokolov 7:2 (kon.)
Sereď – Karviná 0:1 (kon.) | Zlín – Zlaté Moravce 2:0 (kon.) | Trenčín – Olomouc 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Dobrovice 10:1 (kon.) | Teplice – Oberlausitz 5:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín B 1:0 (kon.)
Žilina – Opava 0:1 (kon.) | Trenčín – Olomouc 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olympia Radotín 1:0 (kon.)
Cottbus – Sparta 0:2 (kon.) | Slovácko – Žetisu 3:1 (kon.)
MŠK Žilina
0:1 (0:1)
Slezský FC Opava
sk Sobota 12.01.2019, 11:00 • Pod Dubňom, Žilina • Přípravný zápas

74
    Žltú kartu dostáva Jakúb Holúbek (MŠK Žilina).
    32. Mihalík (ZIL), Fendrich (OPA)

Zdroj: YouTube – MSKZilinaTV

32
    Azda najväčšia šanca MŠK. Mihalík sa dostal z ľavého krídla do šestnástky, zasekol si súpera a trafil vybiehajúceho Fendricha do hlavy. Ten na výborne reagoval, jeho spoluhráči odkopli loptu do bezpečia.

28
    Bol to najskôr Diaz, ktorý sa hnevá na rozhodcu, ktorý nereagoval na jeho súboje v šestnástke českého tímu. Diaz padol na zem aj po súboji s brankárom, pokutový kop to nebude.
    22. Penalta

22
    Loptu si zobral až príliš sebavedomo Zavadil, ktorý proti Holecovi naozaj "zavadil" a penaltu nepremenil. Opavská "sedmička" totiž mierila k ľavej tyči, kde sa hodil aj Holec. Ten síce loptu na prvý raz nespacifikoval úplne, Zavadil sa dostal k dorážke, no ani tú nedokázal premeniť!

21
    Teraz to už penalta je, rukou zahral Filip Kaša!
    19. Bidje MANZIA - 0:1

19
    Opava dala gól!
    Zo spomínanej akcie bol gól. Lopta ešte prešla raz naľavo, odkiaľ prišiel finálny center pred Holeca. Na ten najlepšie reagoval BIDJE MANZIA. Legionár v službách SFC z malého vápna nedal šancu domácemu gólmanovi.

2
    Lopta len tak poskakovala v šestnástke Žiliny. Jeden z domácich borcov zrazil strelu súpera najskôr rukou, rozhodca však penaltu nepíska. Ďalší roh.
    1. Holec (ZIL)

1
    A Holec musí zasahovať na konci prvej minúty po strele hosťujúceho útočníka zvnútra šestnástky. Je z toho roh.

Viktor Kalinács

Branky: 19. Manzia

Karty:   74. Holúbek (ZIL)

Neproměněná penalta: 22. Zavadil (OPA), brankář Holec zneškodnil

MŠK Žilina: I. polčas: Holec – Majdan, Kaša, Minárik, Sluka – Káčer (C), Fazlagić, Diaz – Anang, Balaj, Mihalík

II. polčas: Holec – Suľa, Moško, Kopas, Holúbek – Ďuriš, Pečovský, Myslovič – Rusnák, Gerebenits, Petrák

.

Náhradníci: Volešák – Suľa, Moško, Kopas, Rusnák, Pečovský, Holúbek, Myslovič, Gerebenits, Petrák, Ďuriš

Slezský FC Opava: Fendrich (46. Šrom) – Helebrand, Židek (46. Radič), Řezníček, Zavadil (46. Souček), Hrabina, Rychlý, Manzia, Zapalač (46. Stáňa), Jurečka, Juřena

Rozhodčí: Vachan