Benešov – Dukla Praha 0:5 (kon.) | Bohemians 1905 – Žižkov 2:0 (kon.) | Plzeň – Sokolov 7:2 (kon.)
Sereď – Karviná 0:1 (kon.) | Zlín – Zlaté Moravce 2:0 (kon.) | Trenčín – Olomouc 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Dobrovice 10:1 (kon.) | Teplice – Oberlausitz 5:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín B 1:0 (kon.)
Žilina – Opava 0:1 (kon.) | Trenčín – Olomouc 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olympia Radotín 1:0 (kon.)
Cottbus – Sparta 0:2 (kon.) | Slovácko – Žetisu 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
7:2 (1:1)
FK Baník Sokolov
Sobota 12.01.2019, 10:30 • Luční ulice, Plzeň • Přípravný zápas

119
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Míč se v pokutovém území odrazil na kopačku JEAN-DAVIDA BEAGUELA, přičemž plzeňská posila nejprve svůj pokus namířila do tyče, ale z dorážky už se domácí útočník nemýlil a je odměněn za svou aktivitu v dnešním zápase.

113
    ROMAN PROCHÁZKA parádní ranou zvyšuje domácí vedení. Procházka se tak zařazuje vedle Kepla do kolonky dvoubrankových střelců dnešního zápasu.

82
    Sokolov právě vstřelil branku!
    PETR GLASER střelou k levé tyči nedal Svačkovi z pokutového puntíku sebemenší šanci a prozatím alespoň snižuje náskok Plzně v dnešním přípravném zápase.

77
    A ti ho rovnou poslali do vápna, kde využil svého důrazu a dokázal se podruhé v zápase prosadit TOMÁŠ KEPL.

69
    Po drobných zmatcích se uprostřed vápna dostal ke střele TOMÁŠ KEPL, který skrytou ranou přidává už čtvrtou branku Viktorky. Tohle je nástup Plzně do druhé půle jako hrom, když dokázala během úvodní desetiminutovky vsítit hned tři branky.

64
    Hosté sice ubránili standardku soupeře, ale chvilku na to se dostal ke střele PAVEL ŠULC a z hranice vápna přidal třetí branku Viktorky.

61
    Hned zkraje druhé půle se k míči ve vápně dostal ROMAN PROCHÁZKA a přízemní střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě. Plzeň se tak takřka ihned po hvizdu avizujícím druhý poločas znovu ujímá vedení.

45
    Hosté vyrovnávají. Hlavička Voleského byla domácí obranou sražená k JAKUBU DVOŘÁKOVI II, který už zakončoval do prázdné branky a bez větších potíží tak zaznamenává první branku svého týmu.

35
    Střelu Petrežely vyrazil Beláň jen do míst, kde byl připraven a pohotově dorážel připravený ERIK PAČINDA, který tak posílá Viktorku do vedení.

Jakub Štěrba

Branky: 35. Pačinda, 61. Procházka, 64. Šulc, 69. Kepl, 77. Kepl, 113. Procházka, 119. Beaguel – 45. Dvořák II, 82. Glaser (pen.)

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Hruška – Petržela, Pernica, Hubník, Limberský – Kayamba, Hrošovský, Hořava, Pačinda – Chorý, Bakoš.
    2. poločas: Sváček – Havel, Hejda, Piroh, Kovařík – Šulc, Procházka, Bucha, Čermák – Beaguel, Kepl.

FK Baník Sokolov: 1. poločas: Beláň – Mejdr, O. Ševčík, Stropek, Dvořák II – Machek, Hlavatý – Štípek, Glaser, Kosak – Voleský.
    2. poločas: Dvořák I – Sýkora, Mišůn, Vorobjev (104. Fišer), Bojda, Beránek, Vávra, A. Ševčík, Mejdr (91. O. Ševčík), Hlavatý (65. Machek (91. Hackl)), Glaser.