Stíhačka žen, 10 km, Oberhof | Vítěz: L. Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Oberhof | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Grand Prix Cycliste de Québec 2019 | (*19:00) |
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts | 31:13 (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Sjezd žen, St. Anton | (zruš.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 1500 metrů žen, Collalbo | Vítěz: A. De Jongová (NED) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 500 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: H. Silovs (LAT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 5000 metrů žen, Collalbo | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 5000 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Muži HS135, Val di Fiemme | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Drážďany | Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) |
konec
Mistrovství Evropy - 1500 metrů žen, Collalbo
Vítěz: A. De Jongová (NED)
Jan Vojkůvka
Průběžné pořadí víceboje (přepočet na rozestupy pro závod na 5000 metrů)
1. Antoinette de Jongová (NED)
2. Francesca Lollobrigidová (ITA) +12,25
3. Martina Sáblíková (CZE) +21,31
4. Ireen Wüstová (NED) +22,10
5. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +30,96
6. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +31,28
7. Natalja Voroninová (RUS) +31,38
8. Carlijn Achtereekteová (NED) +35,66
9. Ida Njåtunová (NOR) +42,13
10. Ragne Wiklundová (NOR) +46,79
11. Roxanne Dufterová (GER) +49,78
12. Nikola Zdráhalová (CZE) +52,68
13. Saskia Alusaluová (EST) +1:19,85
14. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +1:22,47
15. Michelle Uhrigová (GER) +1:31,57
16. Karolina Gasecká (POL) +1:34,55
Výsledky závodu na 1500 metrů
1. Antoinette de Jongová (NED) 1:57,035
2. Francesca Lollobrigidová (ITA) +0,96
3. Martina Sáblíková (CZE) +1,03
4. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +1,61
5. Ireen Wüstová (NED) +1,77
6. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +1,86
7. Natalja Voroninová (RUS) +3,08
8. Ida Njåtunová (NOR) +3,11
9. Ragne Wiklundová (NOR) +3,43
10. Carlijn Achtereekteová (NED) +3,60
11. Roxanne Dufterová (GER) +3,68
12. Nikola Zdráhalová (CZE) +4,41
13. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +7,90
14. Michelle Uhrigová (GER) +8,53
15. Saskia Alusaluová (EST) +8,73
16. Karolina Gasecká (POL) +9,69
Startovní listina
1/8
1. Karolina Gasecká (POL)
2. Michelle Uhrigová (GER)
2/8
3. Saskia Alusaluová (EST)
4. Sofie Karoline Haugenová (NOR)
3/8
5. Roxanne Dufterová (GER)
6. Nikola Zdráhalová (CZE)
4/8
7. Ida Njåtunová (NOR)
8. Ragne Wiklundová (NOR)
5/8
9. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
10. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
6/8
11. Natalja Voroninová (RUS)
12. Carlijn Achtereekteová (NED)
7/8
13. Ireen Wüstová (NED)
14. Martina Sáblíková (CZE)
8/8
15. Antoinette de Jongová (NED)
16. Francesca Lollobrigidová (ITA)
1. Antoinette de Jongová (NED)
2. Francesca Lollobrigidová (ITA) +12,25
3. Martina Sáblíková (CZE) +21,31
4. Ireen Wüstová (NED) +22,10
5. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +30,96
6. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +31,28
7. Natalja Voroninová (RUS) +31,38
8. Carlijn Achtereekteová (NED) +35,66
9. Ida Njåtunová (NOR) +42,13
10. Ragne Wiklundová (NOR) +46,79
11. Roxanne Dufterová (GER) +49,78
12. Nikola Zdráhalová (CZE) +52,68
13. Saskia Alusaluová (EST) +1:19,85
14. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +1:22,47
15. Michelle Uhrigová (GER) +1:31,57
16. Karolina Gasecká (POL) +1:34,55
Výsledky závodu na 1500 metrů
1. Antoinette de Jongová (NED) 1:57,035
2. Francesca Lollobrigidová (ITA) +0,96
3. Martina Sáblíková (CZE) +1,03
4. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +1,61
5. Ireen Wüstová (NED) +1,77
6. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +1,86
7. Natalja Voroninová (RUS) +3,08
8. Ida Njåtunová (NOR) +3,11
9. Ragne Wiklundová (NOR) +3,43
10. Carlijn Achtereekteová (NED) +3,60
11. Roxanne Dufterová (GER) +3,68
12. Nikola Zdráhalová (CZE) +4,41
13. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +7,90
14. Michelle Uhrigová (GER) +8,53
15. Saskia Alusaluová (EST) +8,73
16. Karolina Gasecká (POL) +9,69
Startovní listina
1/8
1. Karolina Gasecká (POL)
2. Michelle Uhrigová (GER)
2/8
3. Saskia Alusaluová (EST)
4. Sofie Karoline Haugenová (NOR)
3/8
5. Roxanne Dufterová (GER)
6. Nikola Zdráhalová (CZE)
4/8
7. Ida Njåtunová (NOR)
8. Ragne Wiklundová (NOR)
5/8
9. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
10. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
6/8
11. Natalja Voroninová (RUS)
12. Carlijn Achtereekteová (NED)
7/8
13. Ireen Wüstová (NED)
14. Martina Sáblíková (CZE)
8/8
15. Antoinette de Jongová (NED)
16. Francesca Lollobrigidová (ITA)
1. Antoinette de Jongová (NED)
2. Francesca Lollobrigidová (ITA) +12,25
3. Martina Sáblíková (CZE) +21,31
4. Ireen Wüstová (NED) +22,10
5. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +30,96
6. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +31,28
7. Natalja Voroninová (RUS) +31,38
8. Carlijn Achtereekteová (NED) +35,66
9. Ida Njåtunová (NOR) +42,13
10. Ragne Wiklundová (NOR) +46,79
11. Roxanne Dufterová (GER) +49,78
12. Nikola Zdráhalová (CZE) +52,68
13. Saskia Alusaluová (EST) +1:19,85
14. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +1:22,47
15. Michelle Uhrigová (GER) +1:31,57
16. Karolina Gasecká (POL) +1:34,55
A vypadá to, že i o druhém místu je rozhodnuto. Italka Lollobrigidová má náskok před třetí Martinou Sáblíkovou více než 9 vteřin. V silách Sáblíkové je sice na oblíbené pětce tuto ztrátu stáhnout, ale Lollobrigidová je, zdá se, ve skvělé formě. A navíc Sáblíková bude muset dávat pozor na to, aby ji ještě neohrozila ze čtvrtého místa Ireen Wüstová, jež na ni ztrácí pouhých 79 setin.
1. Antoinette de Jongová (NED) 1:57,035
2. Francesca Lollobrigidová (ITA) +0,96
3. Martina Sáblíková (CZE) +1,03
4. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +1,61
5. Ireen Wüstová (NED) +1,77
6. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +1,86
7. Natalja Voroninová (RUS) +3,08
8. Ida Njåtunová (NOR) +3,11
9. Ragne Wiklundová (NOR) +3,43
10. Carlijn Achtereekteová (NED) +3,60
11. Roxanne Dufterová (GER) +3,68
12. Nikola Zdráhalová (CZE) +4,41
13. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +7,90
14. Michelle Uhrigová (GER) +8,53
15. Saskia Alusaluová (EST) +8,73
16. Karolina Gasecká (POL) +9,69
1/8
1. Karolina Gasecká (POL)
2. Michelle Uhrigová (GER)
2/8
3. Saskia Alusaluová (EST)
4. Sofie Karoline Haugenová (NOR)
3/8
5. Roxanne Dufterová (GER)
6. Nikola Zdráhalová (CZE)
4/8
7. Ida Njåtunová (NOR)
8. Ragne Wiklundová (NOR)
5/8
9. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
10. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
6/8
11. Natalja Voroninová (RUS)
12. Carlijn Achtereekteová (NED)
7/8
13. Ireen Wüstová (NED)
14. Martina Sáblíková (CZE)
8/8
15. Antoinette de Jongová (NED)
16. Francesca Lollobrigidová (ITA)
1. Antoinette de Jongová (NED)
2. Francesca Lollobrigidová (ITA) +2,72
3. Ireen Wüstová (NED) +4,86
4. Martina Sáblíková (CZE) +5,36
5. Natalja Voroninová (RUS) +6,33
6. Carlijn Achtereekteová (NED) +7,09
7. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +7,42
8. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +7,77
9. Ida Njåtunová (NOR) +9,52
10. Ragne Wiklundová (NOR) +10,60
11. Roxanne Dufterová (GER) +11,25
12. Nikola Zdráhalová (CZE) +11,40
13. Saskia Alusaluová (EST) +15,23
14. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +16,87
15. Karolina Gasecká (POL) +18,68
16. Michelle Uhrigová (GER) +18,94