Mountfield HK – Liberec 3:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 5:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 3:5 (kon.) | Olomouc – Plzeň 0:4 (kon.)
Třinec – Sparta 2:1 (kon.)
Piráti Chomutov
3:5 (1:1, 0:3, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 13.01.2019, 15:35 • ROCKNET ARÉNA • Tipsport extraliga • 35. kolo

49:50
    Domácí si zahrají přesilovou hru, dvě minuty za podražení dostává David Šťastný. Radek Duda udělal kličku na modré čáře, ale po zákroku Šťastného upadl.

38:51
    V předposlední minutě druhé třetiny uvidíme rozpůlenou přesilovku domácího celku. Za nedovolené bránění je potrestán hostující Pavel Kousal.

22:54
    Lukáš Vantuch v útočné třetině vybojoval kotouč, ale byl hned podražen a domácí si zahrají přesilovou hru. Jakub Klepiš inkasuje dvě minuty za podražení.

07:56
    Po sérii zákroků na hraně jdou hosté poprvé na trestnou lavici. Za nedovolené bránění je potrestán obránce David Němeček, jenž měl ruce vysoko a poslal k zemi jednoho z Chomutovských.

David Panuška

Branky a nahrávky: 5. Klhůfek (Flemming), 42. Tomica (Raška, Duda), 55. Jank (T. Svoboda) – 17. Dlapa (Najman, P. Musil), 22. P. Musil (Hrdinka, Látal), 28. P. Musil (Najman, Látal), 29. Šťastný (Žejdl), 57. Žejdl

Piráti Chomutov: Peters (Pavlát) – Flemming, Jank, Knot, Antropov, Trefný, Dietz, Buchtela – T. Svoboda, V. Růžička, Marjamäki – J. Stránský, Sklenář, Raška – Duda, Vantuch, Tomica – Klhůfek, Huml, Koblasa.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (Kantor) – Němeček, Bernad, Hrdinka, Pláněk, Dlapa, Kurka – Vondrka, Klepiš, Skalický – Pabiška, Žejdl, Šťastný – Najman, P. Musil, Látal – Flynn, T. Knotek, P. Kousal.

Rozhodčí: Pavlovič, Hejduk – Gerát, Hynek

Diváci: 4 651