Mountfield HK – Liberec 3:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 5:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 3:5 (kon.) | Olomouc – Plzeň 0:4 (kon.)
Třinec – Sparta 2:1 (kon.)
Berani Zlín
5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 13.01.2019, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga • 35. kolo

43:18
    Štěpán Fryšara spadl za vlastní bránou tak nešikovně, že fauloval Tomáše Rolinka a dostal dvě minuty.

41:17
    Juraj Mikuš byl vyloučen krátce po přestávce na dvě minuty za sekání. Další přesilová hra pro Zlín.

37:01
    Brian Ihnačák po odpískání napadl zbytečně jednoho z hráčů Zlína a byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

31:04
    Rhett Holland dostal dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku a za stejný prohřešek ještě osobní desetiminutový trest, po kterém se jen tak na ledě neobjeví.

31:04
    Hráčská lavice Pardubic ještě dostala k dvouminutovému trestu 20 minut za nesportovní chování.

31:04
    Ladislav Lubina se pustil do rozhodčích a hráčská lavice Dynama dostala dvě minuty za nesportovní chování, které odpyká na trestné lavici Denis Kusý.

31:04
    Rhett Holland byl vyloučen na dvě minuty a dvouminutový trest zřejmě dostala také lavička Pardubic, na které neudržel nervy na uzdě hlavní trenér Ladislav Lubina. Na trestné lavici Dynama jsou čtyři hráči, zatímco Ladislav Lubina už na tribuně. Zlín si zahraje přesilovou hru 5 na 3!

30:24
    Daniel Voženílek fauloval krátce po gólu Zlína a byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

26:37
    Jordann Perret byl podražen ve středovém kruhu a Jakub Šlahař usedl na trestnou lavici Zlína na dvě minuty.

21:42
    Edgars Kulda fauloval v levém rohu útočného pásma a byl vyloučen za nedovolené bránění. Hra 4 na 4.

20:53
    Rhett Holland byl vyloučen na dvě minuty poté, co za vlastní bránou podrazil jednoho z hráčů Beranů.

13:36
    Antonín Dušek byl vyloučen na dvě minuty za držení a první přesilovou hru si po krátké reklamní přestávce zahraje Zlín, který vede nad hosty 1:0.

10:44
    Štěpán Fryšara byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Pardubice si zahrají první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Šlahař (Fryšara), 15. Valenta (Lakatoš), 17. Fořt (J. Ondráček), 31. Anděl (Fryšara, Řezníček), 32. Kubiš (J. Ondráček, Freibergs) – 24. Ihnačák (Mikuš)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Nosek (A), Freibergs, Řezníček, Žižka (C), Valenta, Zbořil, M. Novotný – J. Ondráček, Fořt, Kubiš (A) – E. Kulda, P. Sedláček, Lakatoš – Šlahař, Fryšara, Anděl – Werbik, Popelka, Herman. Hlavní trenér: Robert Svoboda.
    HC Dynamo Pardubice: Hamerlík (17. Kacetl) – Holland, Eklund, Schaus, Mikuš, Budík, Cardwell, Děrvuk – Hovorka, Marosz (A), Rolinek (C) – Machala, Ihnačák, Voženílek – Mandát, Poulíček (A), Kusý – Koffer, Dušek, Perret. Hlavní trenér: Ladislav Lubina.

Rozhodčí: Pavel Hodek, Tomáš Veselý. Čároví: Milan Kis, David Klouček