Sparta – Česká Lípa 5:3 (kon.) | Chodov – Mladá Boleslav 10:5 (kon.) | Bulldogs – Bohemians 2:5 (kon.)
Ostrava – Královské Vinohrady 3:7 (kon.) | Střešovice – Otrokovice 5:6 (po pr.) | Vítkovice – Liberec 8:2 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
5:6 (1:1, 4:2, 0:2 - 0:1)
PSG Panthers Otrokovice
Neděle 13.01.2019, 18:00 • STODOLA Arena Střešovice • Livesport Superliga • 20. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:04:14)

Sledovali jsme utkání mezi Tatranem Střešovice a Panthers Otrokovice, které končí výhrou hostů 5:6 po prodloužení. Tatran sice drtivou většin utkání vedl, jenže ani jednou vedení neudržel a v prodloužení se jim to vymstilo. V prodloužení rozhodl Lukáš Pešat, který je mužem utkání díky dvě bodům za dvě branky. Tatran sice zůstává šestý, nicméně na sedmé Otrokovice mají náskok pouze dvou bodů. Na osmé Bohemians mají náskok tří bodů. Devátá Ostrava ztrácí na osmou Bohemku již pět bodů.

61:40 Lukáš PEŠAT - 5:6

61:40
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Pešat napravuje své zaváhání! Autorem branky je LUKÁŠ PEŠAT, který nakonec získává pro Pantery dva body a díky tomu si vylepšují pozici do play-off. Asistence: Tomáš Sovják.

61:12
    Tak to se jak tak nevidí! Pešat utíkal sám na bránu, jenže trefil levou tyčku, z dorážky trefil Nagy dokonce břevno. Tohle asi bude na stránce Florbalového bizáru.

60:33
    Zapletal střílel na hattrick, jenže rána mu sjela.

60:05
    Míček mají hosté, takže Michajlovič spěchá na střídačku.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli dvě branky na straně hostujícího celku, který nakonec poslal utkání do prodloužení. Remízu vybojoval Zapletal s Gálem, kteří potvrdili své kvality. Prodloužení nám začne za pár okamžiků.

60:00

59:54
    Tatran drží míček na svých čepelích a už je jisté, že zápas jde do prodloužení.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:25
    Sládeček se vrhnul pod nohy Sovjáka. Míček pro hosty, stále z nebezpečné vzdálenosti.

57:46
    Matěj Kostka se nedokázal dostat přes tři bránicí hráče. Zatím to vypadá na remízu.

57:04
    Otrokovice ještě zabojují o vítězství. Kdyby dnes získali tři body, tak má Tatran už minimální náskok na čtyři týmy bojující o play-off.

56:26
    Filip Ullmann byl pod tlakem, který ovšem nakonec vyřešil, nicméně i tak se domácím moc nedaří.

55:29
    Pixa mizerně přihrál a může být rád, že Petřík nic v rychlém brejku nevymyslel.
    54:50 Ladislav GÁL - 5:5

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 5. Marek Beneš (Jak. Kolísko), 25. Langer (Jak. Kolísko), 28. Slavík (Piták), 30. Kreysa (Sládeček), 40. Pixa (Kreysa) – 3. Petřík (Jurčík), 33. Zapletal (Gál), 37. Pešat (Kittel), 52. Zapletal (Petřík), 55. Gál (Pešat), 62. Pešat (Sovják)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Zloch) – Mühlfait, Sládeček, Jak. Kolísko, Mochan, Piták, Vítovec, Ullmann – Kreysa, Tlapák, Sádlo – Slavík, Marek Beneš, Langer – Pixa, Meliš, Švéda.
    PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil, Čevela – Sovják, Jurčík, Zapletal – Szweda, Gál, Pešat – Kittel, Volek, Vykopal – Petřík.

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek