Chabarovsk – Čerepovec 2:3 (1:2 po s.n.) | Kunlun – Jokerit 3:5 (kon.) | Vladivostok – Jaroslavl 2:4 (kon.)
Novosibirsk – Ufa 4:2 (kon.) | Barys – Soči 3:2 (2:0 po s.n.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 5:2 (kon.)
CSKA Moskva – Minsk 3:0 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Omsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.)
Petrohrad – Viťaz 3:1 (kon.) | Riga – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | HC Slovan – Jekatěrinburg 3:6 (kon.)
po s.n. (2:0)
Barys Nur-Sultan
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
HK Soči
Neděle 13.01.2019, 12:00 • Kazachstan Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:38:03)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 39:29
    Vyloučení: 5:4
    Vyhrané buly: 33:19
    Bodyčeky: 16:11

Je konec. Astana nakonec zvítězila na samostatné nájezdy 3:2.
    Už v 7. minutě Denis Mosaljov se skvěle prokličkoval mezi obránce a následně vypálil do levé šibenice. Ve 28. minutě poslal domácí do vedení Kevin Dallman, který prostřelil Šikina ránou mezi betony. Ve 47. minutě poslal domácí do vedení André Petersson, ale minutu před koncem srovnal Robert Rosén. Nakonec se šlo do prodloužení, kde Astana měla přesilovku, ovšem tu nevyužila a šlo se do nájezdů. Tam se prosadili pouze domácí, konkrétně Starčenko a následně Dietz.

Darren DIETZ - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Barys Astana.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení domácí Barys Astana nevyužila přesilovou hru a nakonec se tak dočkáme nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:34
    Astana se sice ještě snaží něco vymyslet ve třetině soupeře, ale není to žádné velké tempo.

63:30
    Soči se v tomto oslabení zatím brání skvěle a pomalu to vypadá, že se dočkáme nájezdů.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 28. Dallman (Petuchov, Blacker), 47. A. Petersson (R. Starčenko, Dietz), rozh. náj. Dietz – 7. Mosaljov (Bočarov), 59. R. Rosén (O'Dell, Bočarov)