Chabarovsk – Čerepovec 2:3 (1:2 po s.n.) | Kunlun – Jokerit 3:5 (kon.) | Vladivostok – Jaroslavl 2:4 (kon.)
Novosibirsk – Ufa 4:2 (kon.) | Barys – Soči 3:2 (2:0 po s.n.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 5:2 (kon.)
CSKA Moskva – Minsk 3:0 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Omsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.)
Petrohrad – Viťaz 3:1 (kon.) | Riga – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | HC Slovan – Jekatěrinburg 3:6 (kon.)
Avangard Omsk
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Spartak Moskva
Neděle 13.01.2019, 15:00 • Balašicha Arena • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:22:23)

Dnešní utkání sledovalo 5 489 diváků.

Československá stopa v utkání

Robin HANZL (SPA) 0+0 2 střely, čas na ledě 18:12

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Avangard Omsk: 22

Spartak Moskva: 39.

Ne, Spartaku se vyrovnat nebo vůbec zdramatizovat zápas nepodařilo. Avangard dokonal ve třetí třetině obrat, když přidal třetí gól a byť prožil doslova tragickou první třetinu, nakonec zápas vyhrál díky zlepšenému výkonu ve druhé a třetí třetině.

59:35
    Spartakovci se drží v útočném pásmu, ale chybí tomu střely na branku, těch nepřesných je dost...

59:12
    Je tu poslední minuta třetí třetiny, možná celého zápasu, Ivan Nalimov má puk ve své výstroji, hra přerušena.

58:57
    Teprve nyní to hosté zkouší v šesti... zbytečné otálení.

58:30
    Alexandr Truškov (Spartak Moskva) je i po oddechovém čase v brance.

57:50
    Oddechový čas pro hosty.

57:50
    Alexandr Truškov (Spartak Moskva) stále v brance, hosté ale brzy jistě sáhnou k power-play.

57:23
    Spartak svírá Avangard v jeho třetině.

56:38
    Martinš Karsums (Spartak Moskva) to zkusil z levé strany, ale gólmana Nalimova trefil do oblasti břicha.

56:01
    Signalizovaný ofsajd Spartaku, hosté pokračovali, takže se píská, hra přerušena.
    55:12 Taylor BECK - 3:1

55:12
    Avangard právě vstřelil branku!
    Při signalizovaném vyloučení v hostujícím týmu se dostali do úniku David Desharnais a TAYLOR BECK.Prvně jmenovaný poslal parádní přihrávku na pravou stranu, kde Beck počkal na to, až se Truškov položí a pak ho v klidu přehodil. Asistence: David Desharnais.

54:23
    Domácí v plném počtu, ale Avangard je stále ve své třetině.

54:02
    Spartak znovu v útočném pásmu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 25. Beck (Šumakov, J. Medveděv), 39. I. Michejev (Franson, Beck), 56. Beck (Desharnais) – 14. Daugavinš (Zubov, Kutějkin)

Avangard Omsk: Nalimov (Bobkov) – Franson, J. Medveděv, Pokka, Jemelin, Čudinov, Pivcakin, Bondarev, Jaremčuk – Zernov, Širokov, I. Michejev – Desharnais, Stålberg, Beck – Šumakov, K. Petrov, K. Semjonov – Manukjan, Fisenko, Stas.
    Spartak Moskva: Truškov (Bespalov) – Kutějkin, Dyblenko, Grigorev, Kulik, Kalinin, Gončarov, A. Osipov – Karsums, Daugavinš, Zubov – Nikoncev, Maxwell, Fjodorov – Talalujev, Leščenko, R. Hanzl – Cyplakov, Kruženkov, Šaškov.

Rozhodčí: Gofman, Sergejev – Šeljanin, Sikov

Diváci: 5 489