Toronto – Colorado 3:6 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 7:4 (kon.) | Washington – St. Louis 1:4 (kon.)
New Jersey – Chicago 8:5 (kon.) | Boston – Montreal 2:3 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 7:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:6 (0:0, 2:3, 1:3)
Colorado Avalanche
Úterý 15.01.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

Ode mne to je již pro tento přenos vše, přeji Vám příjený zbytek úterní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (03:44:28)

Dnešní utkání sleduje 19.248 diváků.

Máme tu konec dnešního utkání. Colorado si odváží výhru z ledu Toronta v poměru 6:3. Třetí třetina nám přinesla čtyři branky. Jednu na straně domácích a tři na straně hostů. MARNER dokázal vyrovnat na 3:3. Chybu v domácí obraně dokázal potrestat a vrátit vedení "Lavinám" SÖDERBERG. Tři minuty před koncem to vyzkoušeli domácí bez brankáře, ale to jim vůbec nevyšlo a puk do branky dostal CALVERT. Poslední branku zápasu a hattrick do prázdné branky zaznamenal SÖDERBERG.

59:47
    Utkání se již pouze dohrává.

59:28
    Ofsajd zastavuje Avalanche.

58:45
    Scotiabank Aréna je již skoro prázná, diváci se již na to nemohly již koukat.
    58:12 Carl SÖDERBERG - 3:6

58:12
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Další branka do prázdné svatyně. CARL SÖDERBERG poslal puk přesně a zaznamenává hattrick. Asistence: Ian Cole.

58:00
    Toronto opět v šesti.
    57:09 Matt CALVERT - 3:5

57:09
    Colorado vyhrálo buly a střela MATTA CALVERTA o mantinel dává "Lavinám" dvoubrankové vedení. Bez asistence.

57:03
    Icing "Lavin". Andersen na lavičce.

56:39
    Střela MacKinnona přizvednuta do ochranné sítě.

56:15
    Landeskog z levého kruhu minul branku.

55:52
    Varlamov připraven proti střele Matthewse.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 23. Ožiganov (Rielly, Matthews), 24. Kapanen (A. Johnsson), 46. Marner (Dermott, Matthews) – 27. Landeskog (Barrie), 30. Rantanen, 35. Söderberg, 52. Söderberg (Compher, C. Wilson), 58. Calvert, 59. Söderberg (Cole)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Ožiganov – Hyman, Tavares (A), Marner – A. Johnsson, Matthews, Kapanen – Marleau (A), Kadri, W. Nylander – P. Lindholm, F. Gauthier, Co. Brown.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Barrie, Zadorov, Barberio – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Compher, Kerfoot, C. Wilson – Nieto, Söderberg, Calvert – Jost, Dries, Andrighetto.

Rozhodčí: Kozari S., Lambert P. – Shewchyk M., Sericolo T.

Diváci: 19.248