Třinec – K. Vary 4:3 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (2:1, 1:2, 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 15.01.2019, 17:30 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • Tipsport extraliga • 29. kolo

42:13
    Hosté mají šanci otočit vývoj utkání. Jiří Polanský se provinil hákováním, Karlovy Vary mají k dispozici početní výhodu.

32:11
    Energii čeká další přesilovka, David Musil ve vlastním pásmu kolenem sestřelil jednoho z hostujících hráčů. Komerční přestávka.

29:02
    David Cienciala ale moc dlouho na ledě nepobyl. Třinecký útočník pak při bránění svou holí trefil obličej karlovarského Kozáka. Cienciala inkasoval čtyřminutový trest.

26:42
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (David Cienciala – 2 min., hákování).

19:27
    Přesilovka domácích je u konce. Pronikajícího Beránka ve středním pásmu nedovoleně zastavil Vladimír Roth, do konce první dvacetiminutovky se tak bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

18:36
    Oceláři si zahrají druhou přesilovku. Milana Douderu za třineckou brankou hákoval Dávid Gríger.

06:11
    Aktivita domácích přináší ovoce v podobně první přesilové hry. Nedovoleným bráněním se provinil Lukáš Kozák. Komerční přestávka.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 8. Polanský (Roth, Roberts Bukarts), 16. Svačina (Adamský, Gernát), 27. Roth, 63. Marcinko (Roth) – 13. Kohout, 30. Flek (Gríger, T. Rachůnek), 38. Stloukal (Lapšanský, R. Vlach)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (L. Daneček) – Krajíček (C), Gernát, D. Musil, Galvinš, Roth, M. Doudera – Hrňa, Marcinko, Roberts Bukarts – Martin Růžička (A), Cienciala, Dravecký – Svačina, Polanský, Adamský (A) – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski – Hladonik.
    HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kuchař) – Šenkeřík, Plutnar, Kozák, Šafář, Podlipnik, M. Rohan (A), Kovačevič – Gorčík, Balán (A), T. Rachůnek – Lapšanský, R. Vlach, Stloukal – Kohout, Skuhravý (C), T. Mikúš – Flek, Gríger, O. Beránek.

Rozhodčí: Mrkva, Pražák – Ondráček, Špůr

Diváci: 3 151