Vladivostok – Jokerit 4:1 (kon.) | Chabarovsk – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Kunlun – Čerepovec 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Soči 5:4 (kon.) | Barys – Spartak Moskva 4:5 (kon.) | CSKA Moskva – Magnitogorsk 3:0 (kon.)
Minsk – Viťaz 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Nižněkamsk 2:3 (po pr.) | Omsk – Ufa 5:4 (2:1 po s.n.)
Riga – Jekatěrinburg 1:2 (po pr.) | HC Slovan – Čeljabinsk 0:2 (kon.)
SKA Petrohrad
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Úterý 15.01.2019, 17:30 • Ice Palace • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:53:39)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 11 113 diváků!

Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (NIZ) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:02
    Adam Polášek (NIZ) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:37

Střely na branku: 28 – 25

Je konec! Nižněkamsk byl nakonec v prodloužení šťastnějším týmem! Hosté si totiž skvělou hrou vypracovali přesilovou hru. V té se usadili v útočném pásmu a Pavel Padakin vystřelil hostům vítězství!

62:06 Pavel PADAKIN - 2:3

62:06
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a vítězí na ledě silného soupeře! Rychlou výměnu kotoučů dokázal přesnou střelou zakončit PAVEL PADAKIN! Asistence: Andrej Sergejev, Marat Chajrullin.

61:35
    Andrej Nestrašil nahodil puk od modré čáry na klec Petrohradu, nicméně brankář Magnus Hellberg si povyjel a ukryl puk do lapačky.

61:10
    Pavel Porjadin pálil od modré čáry, ale střela mu moc nesedla a kotouč se odrazil od mantinelu za brankou.

60:16
    Hosté si zahrají přesilovku! Dvě minuty za podrážení dostává Byvalcev.

60:10
    Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Nižněkamsk se ihned vydal do útoku, jenže přihrávka na levou stranu byla nepřesná.

60:01

Střely na branku: 28 – 21

Šedesát minut nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo! Ve třetí třetině se ani jeden z týmů nemohl dostat do šancí a kralovaly obě defenzivy. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34
    Petrohradu se podařilo vyhodit puk za modrou čáru. Vše nasvědčujemu tomu, že v dnešním souboji uvidíme prodloužení.

59:12
    Arťom Zub vybojoval puk v rohu obranného pásma, zbavil se dotírajícího obránce, jenže jeho přihrávka na pravé křídlo byla hodně dlouhá.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 6. S. Plotnikov (Dacjuk, Karpov), 10. Byvalcev (Kuzmenko, Gavrikov) – 12. Nestrašil, 24. E. Galimov (Semjonov, Chajrullin), 63. Padakin (An. Sergejev, Chajrullin)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov, Rundblad, Zubarev, Zemčonok, Zub, A. Bělov, Sjomin – Dacjuk, S. Plotnikov, Karpov – Děrgačov, Byvalcev, Kuzmenko – Jakupov, Prochorkin, N. Gusev – V. Tichonov, Kablukov, Ketov – Ivan Morozov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Korotajev (12. I. Ježov) – Polášek, Bryncev, An. Sergejev, D. Musin, Volgin, Semjonov, Šaripzjanov, Ogurcov – Nestrašil, Porjadin, Puustinen – P. Kulikov, E. Galimov, Chajrullin – Šiksatdarov, Padakin, Šarifjanov – Avcin, Podšendjalov, Bikmullin.

Rozhodčí: Sojin, Fatějev – Goljak, Šeljanin

Diváci: 11 113