Olomouc – Havířov 0:5 (kon.)
HC Olomouc
0:5 (0:1, 0:0, 0:4 - N 1:0)
AZ Havířov
Úterý 15.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

59:31
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rutar – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rosecký – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pawliczek – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).

50:10
    Krom toho Hanáci vybojovali i přesilovou. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Vojtěch Ševěček (HAV).

46:56
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za pozdní dohrání si odpyká Lukáš Pírek (OLO).

38:05
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Dajčar – 2 min., podrážení).

35:31
    Síly na ledě se na dvacet vteřin vyrovnají. Dvě minuty za hákování si odpyká David Kalač (OLO).

33:51
    Kohouti si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení hole si odpyká Jan Bambula (HAV).

27:03
    U domácí branky teď bylo řádně dusno a situace možná ještě není úplně zažehnaná. Olomouc totiž bude hrát v oslabení, jelikož si Marek Hasala (OLO) bude muset odpykat dvouminutový trest za zdržování hry. Ten za něj podstoupí David Štefka.

16:01
    Přesilovku si vyzkoušejí i Kohouti. Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Maxim Mastič (HAV).

14:20
    Hosté si zahrají další početní výhodu. David Rosecký (OLO) si odpyká dvě minuty za napadení.

01:21
    Bochnak se dral za brejkem, ale na poslední chvíli ho zastavil zahákováním Matěj Kořenek (OLO), který si musí odpykat dvouminutový trest.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 61. Handl (Podlaha, Hlaváč) – 15. Pawliczek (Zdeněk), 44. Pawliczek (Bambula), 48. Zdeněk (Pawliczek), 51. Bambula (Pindel, Zdeněk), 60. Zdeněk (Juhász, Bochnak)

HC Olomouc: Hasala (Hořejší) – Bahounek (A), Mader, Klesla, Hlaváč, Vosátko, Rutar, Pírek, Dajčar – Kalač (C), Handl, Matiaško, Štefka, Tomajko, Mácha, Kořenek, Štědrý, Podlaha (A), Rosecký.
    AZ Havířov: Matoušek (Štipčák) – Topolanský, Zdeněk, Uhlíř, Pavelek, Koubelek, Ševěček, Thiel – Béreš, Pindel, Bambula (A), Juhász, Pawliczek (C), Mastič, Kylnar, Bochnak, Tomeček, Dufek.

Rozhodčí: Maršálek – Urubčík, Keprlík