NY Islanders – St. Louis 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Carolina 6:2 (kon.) | Columbus – New Jersey 4:1 (kon.)
Montreal – Florida 5:1 (kon.) | Detroit – Anaheim 3:1 (kon.) | Nashville – Washington 7:2 (kon.)
Winnipeg – Vegas 4:1 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Tampa 0:2 (kon.)
San Jose – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Dallas Stars
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Tampa Bay Lightning
Středa 16.01.2019, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:12:29)

Vhazování: 27:25

Tampa Bay si tedy dokráčela ke svému dalšímu vítězství, když hosté ve třetí třetině ještě potvrdili své vítězství díky brance Sergačjova. Dallas sice v utkání zřejmě byl o něco málo lepším celkem, jenže Stars nedokázali vstřelit ani jednu branku a jen za aktivitu se utkání nevyhrávají.

59:40
    Další vyhození domácího celku.

59:30
    Dallasu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

59:22
    Kučerov dostal nabito k další střele, a ta skončila přesně v lapačce domácího brankáře.

59:12
    Ke střelám se dostali Stamkos a Kučerov, ale ani jeden z nich nedokázal překonat Chudobina.

58:44
    Radek Faksa (DAL) v rohu útočného pásma sestřelil Hedmana, a dostává tak dvě minuty. Bolts tedy budou hrát dvojnásobnou přesilovku.

58:30
    Dallas získal puk za svou bránou, odkud ho domácí po mantinelu posílají do obranného pásma Tampy Bay.

57:59
    Domácích bylo nyní na ledě šest, takže ještě domácí střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

57:31
    Ani v této přesilové hře se Dallasu nepodařilo vstřelit gól, a tak Tampa Bay už zřejmě kráčí ke svému vítězství.

56:56
    Vasilevskij se musel mít znova na pozoru před dalšími střelami domácích, ale ruský brankář si jde pro shutout.

56:34
    Od modré to nyní zkusil Klingberg, avšak jeho pokus skončil na betonech hostujícího brankáře.

55:57
    Hostům se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

55:34
    Seguin dostal nabito do levého kruhu, avšak jeho střelu Vasilevskij vyrazil mimo svou klec.

55:22
    Dan Girardi (TBL) dostává dvě minuty za podražení, a Dallas si tak zahraje další přesilovou hru.

54:48
    Faksa v útočném pásmu ometl puk o mantinel, jenže na druhé straně nebyl u modré ani jeden z obránců, a tak končí puk až ve středním pásmu.

54:12
    Bolts nyní natlačili puk na domácího brankáře, který ho raději ukryl pod svou lapačkou, a přerušil tak hru.

53:17
    Ihned po vhazování pálil Benn a Vasilevskému kotouč propadl mezi rukou a tělem, ale následně se odklouzal jen těsně vedle hostující klece.

53:15
    Stars následně ukořistili puk a do útoku se hnal Ničuškin, který i vystřelil z levé strany, avšak jeho pokus skončil v lapačce Vasilevského.

52:59
    Hostům se však podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma, kde ho Bolts drží u mantinelu.

52:38
    Lightning znova jen poslali puk na zakázané uvolnění a hra se tedy vrátí před jejich brankáře.

51:57
    Benn chtěl zpoza klece nahrát Heiskanenovi, avšak jeho pas zastavil jeden z bránících hráčů Tampy Bay.

51:31
    Honka poslal hodně těžkou přihrávku Spezzovi, který kotouč nezpracoval, a tak si jej sebral Coburn, který však poslal puk až na zakázané uvolnění.

50:51
    Seguinova střela z pravé strany útočného pásma byla přizvednuta do ochranné sítě.
    49:15 Michail SERGAČJOV - 0:2

49:15
    Tampa právě vstřelila branku!
    Cirelli vyhrál následné vhazování na MICHAILA SERGAČJOVA, jehož nahození od modré čáry přesně zapadlo do domácí klece. Asistence: Anthony Cirelli.

49:11
    Nicméně snaha o rychlou rozehrávku končí ofsajdem. Navíc se hra přesune před bránu Dallasu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:07
    Kučerov zavezl puk do útočného pásma, kde ho však hned u modré ztratil, a tak se k puku dostávají domácí.

48:24
    Nicméně Bolts následně šli do útoku, kde Benn podrazil Gourdeho, a tak domácí kapitán dostává dvě minuty.

48:11
    Tak tohle je hodně zbytečné vyloučení Josepha (TBL), který za bránou Dallasu zcela zbytečně podrazil Heiskanena.

47:36
    Kučerov poslal puk na domácí střídačku, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat ve středním pásmu.

47:05
    Kučerov si vybruslil na střed útočného pásma, odkud vystřelil a Chudobin jeho pokus jen vyrazil před sebe.

46:27
    Stamkos mohl jet sám na Chudobina, když ho do úniku vyslal Callahan, avšak hostující kapitán "zakopl" o modrou čáru.

46:11
    Spezza nahrál na levou stranu Bennovi, jehož střela však byla přizvednuta do ochranné sítě.

45:55
    Tampě se podařilo dostat puk za bránu Dallasu, a tak to vypadá, že se domácí neprosadí ani v této přesilové hře.

45:26
    Lightning následně vyhodili puk na svou střídačku, a tak se bude vhazovat před hostující bránou.

45:10
    Další Seguinova rána končí na masce Vasilevského, kterému se opět podařilo zastavit další domácí pokus.

44:27
    Ihned po vhazování vypálil Seguin a Vasilevskij jeho pokus jen vyrazil před sebe, ale naštěstí pro hostující celek zde nebyl nikdo v zeleném.

44:22
    Steven Stamkos (TBL) dostává dvě minuty za podražení a Dallas si zahraje další přesilovou hru.

43:40
    Girardi vystřelil puk od modré čáry, a ten byl ještě někde před Chudobinem tečován mimo bránu Dallasu.

43:12
    Hostující obrana nakonec vše zvládla a Lightning se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

42:52
    V rohu obranného pásma je hned několik hráčů obou mužstev, kde všichni bojují o puk.

41:56
    Čtvrtá formace Dallasu dlouho držela puk ve svém útočném pásma, kde i párkrát nebezpečně vystřelili, ale kotouč do brány Tampy Bay nedostali.

41:24
    Ihned po vhazování vypálil od modré Fedun a jeho pokus Vasilevskij přizvedl do ochranné sítě.

41:21
    Radulov zavezl puk do útočného pásma, kde nakonec natlačil puk na Vasilevského, jenž ho raději ukryl pod svou lapačkou.

40:32
    Condra jen poslal puk za bránu Lightning, kde si ho bez větších potíží přebírají hostující hokejisté.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Je za námi druhá třetina utkání, ve které byl jasně lepším týmem domácí celek, jenže střelci Dallasu nedokázali najít recept na skvěle chytajícího Vasilevského, kterému v závěru třetiny pomohla i branková konstrukce.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:39
    Stars se nyní snažili urychlit svou rozehrávku, avšak kotouč skončil až na zakázaném uvolnění, a tak se hra přesune před Chudobina.

39:09
    První formace Dallasu nyní velmi dobře vykombinovala hostující obranu a na konci všeho byl Klingberg, který nakonec se svou střelou orazítkoval břevno hostující klece!

37:53
    Gourde se po pravé straně natlačil až před bránu, kde chtěl překonat domácího brankáře, ale Chudobin jeho střelu zastavil.

37:09
    Palát jen protečoval puk do útočného pásma Tampy Bay, kde však nebyl nikdo v bílém, a tak si kotouč přebírají domácí hráči.

36:08
    Stars vyhráli následné vhazování, po kterém střílel Klingberg, avšak jeho střelu srazil bránící hráč až do ochranné sítě.

36:03
    Spezza nahrál puk Klingbergovi, který následně vystřelil a kotouč skončil přesně v lapačce hostujícího brankáře.

35:45
    Radulov ztratil puk u mantineli a díky tomu hosté dostali kotouč alespoň do středního pásma.

35:15
    Lightning získali puk a hosté jej hned vyhazují k Chudobinovi.

34:54
    Stars sice drží puk ve svém útočném pásmu, avšak zatím je to zcela bez zakončení.

34:16
    Tampa Bay však vyhrála následné vhazování a kotouč letí z obranného pásma hostů.

34:10
    Nikita Kučerov (TBL) nyní se svou střelou trefil bránícího Faksu a následně českého útočníka ještě nedovoleně bránil, a tak za své počínání dostává dvě minuty.

33:50
    Hedman se již vrací do hry, a Dallas tak svou dvojnásobnou přesilovku nedokázal využít, když tu největší šanci spálil v jejím závěru Faksa.

33:35
    Faksa měl na své holi vyrovnání! Kotouč se z levé strany dostal na pravou k zcela volnému Radulovovi, který poté nahrál před bránu Faksovi, jenž ihned vystřelil a Vasilevskij jeho střelu zastavil svou rukou.

32:38
    Dallas mohl hrát dvojnásobnou přesilovku, když Cirelli podrazil Benna, jenže co následně předvedli Stars nemá slov, když stále neodevzdali puk soupeři a navíc Benn skončil ve Vasilevském, což znamená dvě minuty pro domácího kapitána.

32:26
    Radulov pálil nepřesně z pravé strany a díky jeho střele musí Dallas opustit útočné pásmo.

31:56
    Kotouč je znova až za bránou Dallasu, který už má za sebou půlku ze své přesilovky.

31:36
    Callahan získal puk a následně jej vyvezl z obranného pásma Tampy Bay.

30:55
    Radulov hned dvakrát za sebou vystřelil z pravého kruhu, avšak oba jeho pokus zlikvidoval ruský brankář v bráně Lightning.

30:18
    Spezza s pukem vjel do útočného pásma, kde ho zavezl až za bránu, odkud chtěl překvapit Vasilevského, ale ten si prostor u tyče pohlídal.

29:55
    Tampa Bay začíná své oslabení nejlépe, jak jen může, když hosté vyhráli vhazování a následně vyhodili puk.

29:48
    Victor Hedman (TBL) dostává dvě minuty za držení a následně si ještě neodpustil pár řečí k hlavního rozhodčímu, a tak dostává ještě dvě za nesportovní chování. Dallas tedy bude hrát čtyři minuty přesilovou hru.

29:33
    Na Vasilevského letěla další střela z pravého kruhu, když to tentokrát zkoušel Spezza a kotouč skončil někde ve výstroji hostujícího brankáře.

29:18
    Polák vletěl s pukem do útočného pásma, kde na pravé straně dostal velmi prostoru, a tak nakonec z pravého kruhu vystřelil a Vasilevskij jeho pokus musel vyrazit mimo tři tyče.

28:53
    Lindell dostal velmi dobrou přihrávku do levého kruhu, odkud ihned vystřelil a jeho střelu zřejmě zblokoval vlastní hráč stojící před Vasilevským.

28:08
    Kučerov poslal hodně nepřesnou přihrávku na modrou čáru, kterou McDonagh nemohl zachytit, čímž tak vyhnal Tampu Bay z útočného pásma.

27:25
    Ani první formaci Tampy Bay se nevydařil přechod přes útočnou modrou, a tak je tu po odpískaném ofsajdu další vhazování ve středním pásmu.

27:05
    Stars si nyní ve středním pásmu přihráli puk rukou, a tak je hra přerušena a vhazovat se bude ve středovém kruhu.

26:38
    Z velkého úhlu to nyní zkusil Comeau, avšak jeho střela skončila někde ve výstroji hostujícího brankáře.

26:24
    Fedun ihned po vyhraném vhazování vystřelil a jeho pokus zastavil obránce Hedman, který ihned vyvezl puk z obranného pásma.

26:19
    Lightning se nevydařil jejich rychlá přechod do útoku, a tak je hostujícímu týmu odpískáno zakázané uvolnění.

26:11
    Útok Dallasu byl nyní ukončen hvizdem čárového, když se Stars nevydařil jejich přechod přes útočnou modrou, kde se dostali do ofsajdu.

25:33
    Spezza posunul puk na levou stranu, kde byl Heiskanen, který hned vystřelil a Vasilevskij jeho střelu vyrazil za svou klec.

24:40
    Domácí jeli málem dva na jednoho, jenže Seguinovi se zamotal puk pod nohami a ani Benn si jej následně nedokázal převzít.

23:44
    Ihned po vyhraném vhazování se ke střele dostal Kučerova, jehož pokus skončil přesně v lapačce domácího brankáře.

23:39
    Nyní Tampa Bay nahodila puk na Chudobina, který jej raději udržel ve své výstroji.

23:18
    Až nyní se Lightning osvobozují ze svého obranného pásma, ale hosté samozřejmě jen vyhazují puk za bránu Dallasu a následně odcházejí střídat.

22:48
    Fedunovo nahození už musel brankář Tampy Bay vyrážet do rohu obranného pásma hostí, ale k puku se opět dostávají domácí.

22:18
    Ničuškin se hned na dvakrát snažil vystřelit z levého kruhu, avšak ani jedna se až k Vasilevskému nedostala.

21:24
    Radulov se snažil zpoza brány nahrát Seguinovi, avšak jeho pas si pohlídala hostující obrana.

20:52
    Na druhé straně se do zakončení dostal Killorn, avšak se svým zakončením trefil hned prvního hráče Dallasu.

20:23
    Stars vyhráli úvodní vhazování a ihned jdou do útoku, kde Spezza nahrál na modrou Heiskanenovi, jehož střela letěla nad bránu Tampy Bay.

20:01

Je za námi první třetina utkání, ve které jsme mohli vidět jednu branku, když do vedení poslal Tampu Bay Palát.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00
    07:55 Ondřej PALÁT - 0:1

07:55
    Lightning jdou do vedení! Gourde skvěle narazil puk Stamkosovi do plné jízdy, který s ním vletěl do útočného pásma, kde ze středu nahrál na pravou stranu ONDŘEJI PALÁTOVI, který střelou z první prostřeluje Chudobina. Asistence: Steven Stamkos, Yanni Gourde.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vítám vás u on-line přenosu z dalšího utkání NHL, ve kterém nás čeká velmi zajímavý konferenční souboj, protože Dallas Stars na svém ledě přivítají nejlepší celek NHL, a to Tampu Bay Lightning. Utkání startuje něco málo po půl třetí ráno.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.