Motor ČB – Jihlava 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:5 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 2:4 (kon.)
Kladno – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Kadaň – Vsetín 1:5 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 1:2 (kon.)
Přerov – Slavia 3:2 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:5 (2:1, 0:3, 0:1)
HC Stadion Litoměřice
Středa 16.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 47. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:14:31)

Kališníci zvládli i čtvrté severočeské derby sezony a odváží si z ústecké ledu opět tři body, tentokrát za výhru 5:2!

59:30
    Litoměřice dokončují severočeské derby s kotoučem na svých hokejkách v útočné třetině.

59:01
    Poslední minuta utkání.

58:40
    Stadion kombinuje s radostí v útočné třetině, Markus Korkiakoski nahazoval na teč pro Martina Kadlecem, ten však tečoval pouze do klubka hráčů před brankou.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:59
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Tomáš Jandus – 2 min., krosček).
    57:20 Jan KLOZ - 2:5

57:20
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Litoměřice využívají přesilovou hru a rozhodují definitivně dnešní utkání. Do situace dvou na jednoho se dostal Filip Helt s JANEM KLOZEM a ústecký odchovanec to vzal na sebe – ranou pod víko nedal Pavlátovi šanci – 2:5! Asistence: Aleš Pavlas a Martin Kadlec.

57:03
    Litoměřice jsou v plném počtu a začíná jejich přesilová hra.

56:55
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Šťovíček – 2 min., sekání).

56:40
    Domácí si tak dlouho předávali kotouč v útočné třetině, až o něj nakonec přišli.

55:45
    Teď už se však hosté osvobodili a vyhodili kotouč přes všechny čáry.

55:21
    Ondřej Buchtela ranou od modré rozvlnil pouze boční síťku. Tlak Slovanu v útočné třetině však pokračuje.

55:03
    Jedna z posledních šancí pro Slovan. Vyloučen Dominik Sklenář (Litoměřice) za sevření puku rukou.

54:14
    Tomáš Schwamberger nepřehodil nadvakrát beton Tomáše Krále, který jej s velkou námahou udržel před svou brankovou čarou!

Dnešní severočeské derby sleduje 1 007 diváků.

53:43
    Na druhé straně podržel Litoměřice Tomáš Král, když vyrazil ramenem střelu Jaroslava Roubíka.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 12. Krliš, 19. Melka (J. Veselý, Roubík) – 2. Šik (J. Dvořák, Jebavý), 22. M. Kadlec (T. Kvapil), 24. J. Kloz (Helt, Dluhoš), 36. Jícha (Helt, Pavlas), 58. J. Kloz (Pavlas, M. Kadlec)

HC Slovan Ústí nad Labem: Pavlát (Volke) – Buchtela, Hes, Weinhold, Blaha, M. Zdvořáček, Mert, Zukal – J. Veselý, Roubík (C), Melka (A) – Chlouba, Šťovíček, D. Merta (A) – T. Jandus, Schwamberger, Krliš – Tůma, Davídek, Chrpa.
    HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas (C), Strejček, T. Kvapil, A. Rulík, Jebavý (A), Dluhoš – M. Kadlec, J. Kloz, Korkiakoski – Helt, Jícha, Eret – J. Dvořák, M. Havelka, Šik – Jirásek, Sklenář.

Rozhodčí: Grech, Luczków – Gabriel, Zmeškal