MOSTEČTÍ LVI – Děčín 4:9 (kon.) | Bílina – Kobra 8:5 (kon.) | Řisuty – Sokolov 1:4 (kon.)
Trutnov – Letňany 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 5:4 (po pr.) | Jablonec – Nymburk 3:4 (po pr.)
po prodl.
HC Stadion Vrchlabí
5:4 (0:1, 4:2, 0:1 - 1:0)
SC Kolín
Středa 16.01.2019, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 32. kolo
Předzápasové kurzy: 1.25 7.0 5.94
Partner:
   
  61:39
  Vrchlabí vstřelilo branku!
  Domácí rozhodují. JAN BERGER to udělal výborně stáhl si puk a skrytou střelou prostřeluje Sejpala. Asistence:Jaroslav Hlinka.
   
  51:53
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Máme vyrovnáno. ROBIN NETUŠIL ujel sám na Soukupa a uklidil puk do branky. Bez asistence.
   
  39:51
  Vrchlabí vstřelilo branku!
  Domácí se poprvé v zápase dostávají do vedení. Sejpala překonal z levé strany brankoviště TOMÁŠ BLÁHA. Asistence: Tomáš Jirků.
   
  31:43
  Vrchlabí vstřelilo branku!
  Máme tu opět srovnáno. Domácí ujeli dva na jednoho a vyřešily to náramně. Urban z levé strany našel mezi kruhy DAVIDA CHALUPU, který vymetl pavouky ze Sejpalovy branky. Asistence: Patrik Urban.
   
  29:48
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Kozlové se dostávají potřetí v zápase do vedení. Dělovka Pýchy skončila ještě na břevně, ale na dorážku do prázdné branky byl připravený JOSEF MALÝ. Asistence: Petr Pýcha.
   
  26:59
  Vrchlabí vstřelilo branku!
  Máme opět vyrovnáno, domácí využívají přesilovou hru. ŠTĚPÁN MATĚJČEK z pravého kruhu prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Štěpán Havránek, Radek Pilař.
   
  25:25
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Vyrovnaný stav netrval dlouho. Prosadil se ROBIN MARTÍNEK. Asistence: Martin Barták, Luboš Kozák.
   
  25:17
  Vrchlabí vstřelilo branku!
  Máme srovnáno. RADEK PILAŘ si vybruslil mezi kruhy a bekhendem prostřelil Sejpala. Asistence: Štěpán Matějček, Jiří Vašíček.
   
  15:07
  Kozlové právě vstřelili branku!
  Kozlové se dostávají do vedení. Hosté byly aktivní na brankovišti a dostaly puk Soukupa. LUKÁŠ BEZDĚK střílel z levé strany do odkryté branky. Asistence: Robin Martínek, Marek Němec.

  Jan Přikryl

  Branky a nahrávky: 26. Pilař (Matějček, Vašíček), 27. Matějček (Havránek, Pilař), 32. Chalupa (Urban), 40. Bláha (Jirků), 62. Berger (Hlinka) – 16. Bezděk (Martínek R., Němec), 26. Martínek R. (Barták, Kozák), 30. Malý (Pýcha), 52. Netušil


  HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Abrahám) – Vágner, Muška, Havránek, Vašíček (A), Bendík (A), Moník J., Jirků (C) – Matějček, Hozák, Půlpán A., Berger, Urban, Bednář, Mrňa, Kastner, Chalupa, Pilař, Bláha, Hlinka

  trenér: Václav Baďouček

  SC Kolín: Sejpal (Martínek O.) – Bezděk, Jelínek, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták – Kozák, Zumr (A), Němec, Semirád, Pochobradský, Malý (C), Martínek R., Kadlec, Pešek, Jankovský, Netušil, Šafránek, Pilný

  trenér: Petr Martínek

  Rozhodčí: Škrobák Michal – Krátký Jan, Mgr., Kučera Marek

  Diváci: 1.364