Mladá Boleslav – Jihlava 0:2 (kon.) | Karviná – Třinec 1:1 (kon.) | Sparta – Vltavín 5:0 (kon.)
Opava – Prostějov 3:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 6:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Dubnica 5:2 (kon.)
Skalica – Trnava 1:0 (kon.) | Žižkov – Litoměřicko 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Živanice 4:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Olomouc 2:3 (kon.) | Jablonec – Mšeno 8:0 (kon.)
FK Teplice
6:1 (5:0)
FC SILON Táborsko
Středa 16.01.2019, 13:00 • UMT Stínaldla, Teplice • Přípravný zápas

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a ja děkuji za pozornost. (14:56:59)

Teplice porazily v příprvaném utkání druholigové Táborsko 6:1. Rozhodl hlavně první poločas, do kterého nastoupily Teplice de facto v nejsilnější sestavě. Čtyři branky vstřelil v utkání Patrik Žitný.

90

90
    Ještě musel Jan Plachý na umělou trávu a zákrokem zneškodnil střelu N'Gimbiho z dálky.

89
    Jednu z posledních akcí utkání měli hosté, ale obrana Teplic odolala.

86
    Jan Knapík poslal penaltu vysoko nad branku!

85
    Penalta pro Teplice!

84
    Michal Jeřábek nechal svou technickou ranou vyniknout brankáře Zadražila.

82
    Patrik Žitný vysunul do brejku Matěje Radostu, ten však z dobré pozice přestřelil branku!

78
    Schramhauser poslal centr pouze do rukavic Plachého. Kombinovaná sestava Teplic už nepůsobí příliš nebezpečně a převážně se brání.

73
    Jan Kuchta vybíhal z ofsajdové pozice, a tak nemohl pokračovat ve hře. Obraz hry je nyní de facto vyrovnaný.

68
    Teplice právě vstřelily branku!
    Velké chyby v hostující obraně využil ranou z bezprostřední blízkosti PATRIK ŽITNÝ a připsal si čtvrtou branku v utkání – 6:1!

65
    Siim Luts se neprotáhl do vápna přes Traoreho.

63
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Táborsko zužitkovalo svůj zlepšený výkon ve druhém poločase. IMAD RONDIC využil hrubku Jana Knapíka a přehodil obloučkem Plachého – 5:1.

60
    Siim Luts našel na šestnáctce Patrika Žitného, ten však čtvrtou branku v utkání nepřidal, jeho střela zamířila daleko vedle branky.

57
    Průnik Imada Rondice skončil ranou vedle domácí branky, kterou hájí ve druhém poločase Jan Plachý.

53
    Daniel Trubač nepropálil obranu hostů, to byla vůbec první utočná akce sklářů ve druhém poločase.

50
    Druhý poločas se zatím hraje převážně na polovině Teplic, které výrazně vystřídali a neuvidíme od nich zřejmě tolik branek jako v prvním dějství.

Tomáš Suchánek

Branky: 5. Žitný, 11. Zárybnický (vla.), 15. Žitný, 28. Žitný (Hyčka), 31. Kučera(Hyčka), 68. Žitný – 63. Rondic

Neproměněná penalta: 86. Knapík (TEP), mimo

FK Teplice: 1. poločas: Soukup – Hyčka, Jeřábek, Knapík, Krob – Soungole, Ljevakovič – Hora, Kučera, Žitný – Vošahlík.
    2. poločas: Plachý – Shejbal, Čmovš, Knapík, Soungole, Luts, Trubač, Kuchta, Radosta, Žitný, Jeřábek.

Náhradníci: Radosta, Kuchta, Čmovš, Trubač, Shejbal, Luts, Plachý.

FC SILON Táborsko: Němeček – Navrátil, N'Gimbi, Zárybnický, Kodad (K), Musiol, Klusák, Vozihnoj, Pfeifer, Čermák, Kopřiva.
    Náhradníci: Zadražil – Hasil, Rondic, Traore, Schamhauser, Březina, Berešík.

Rozhodčí: Klíma – Fišer, Petřík