Ottawa – Colorado | 5:2 (kon.) | | | Philadelphia – Boston | 4:3 (kon.) | | | Calgary – Buffalo | 3:4 (po pr.) |
Vancouver – Edmonton | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Arizona – San Jose | 6:3 (kon.) |
Kobra – K. Vary | 1:9 (kon.) | | | Žďár n/S – Mladá Boleslav | 0:7 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 4:5 (po pr.) |
PZ Kladno – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Tábor – Č. Budějovice | 3:4 (kon.) | | | Plzeň – HC Litvínov | 0:3 (kon.) |
Havířov – Zlín | 3:4 (po pr.) | | | Sparta – Třemošná | 5:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Slavia | 3:4 (kon.) |
HK MD Šumperk – Vsetín | 3:6 (kon.) | | | Pardubice – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 4:2 (kon.) |
Olomouc – Warriors Brno | 2:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 2:1 (po pr.) | | | Přerov – Technika Brno | 6:1 (kon.) |
Vladivostok – Čerepovec | 2:4 (kon.) | | | Chabarovsk – Jokerit | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Kunlun – Jaroslavl | 1:5 (kon.) |
Novosibirsk – Spartak Moskva | 4:3 (po pr.) | | | Barys – Ufa | 1:0 (po pr.) | | | Čeljabinsk – N.Novgorod | 3:2 (kon.) |
Nižněkamsk – Viťaz | 1:2 (kon.) | | | Omsk – Soči | 2:4 (kon.) | | | CSKA Moskva – Jekatěrinburg | 3:0 (kon.) |
Petrohrad – Dynamo Moskva | 3:1 (kon.) | | | Riga – Magnitogorsk | 0:2 (kon.) |
H. Benešov – Studénka | 3:10 (kon.) | | | Trutnov – Hronov | 3:9 (kon.) | | | Uh.Brod – Uh.Ostroh | 1:10 (kon.) |
Kroměříž – Brumov | 9:5 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 6:1 (kon.) |
konec
HC Škoda Plzeň
0:3
(0:2, 0:0, 0:1 - N 0:0 - 0:1)
HC Litvínov
65:00
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Slavík – 2 min., podrážení).
|
|
61:04
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dej – 2 min., podrážení).
|
|
53:10
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dej – 2 min., držení).
|
|
42:10
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hodinář – 2 min., držení).
|
|
25:07
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Skuhrovec – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
12:07
|
K vidění bude první přesilová hra, Jan Slanina získal v útočné třetině po špatné přihrávce puk, ale vzápětí na to byl podražen Wernerem.
|
Branky a nahrávky:
1. Slavík (Brouček, Krocker), 19. Dej (Skuhrovec), 59. Kuchař, rozh. náj. Brouček
Rozhodčí: Gabriela Malá – Ondřej Malý, Pavel Sedláček
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Minařík (LIM)
1:1 Špaček (PLZ)
2. série:
1:1 Vopat (LIM)
1:1 Korčák (PLZ)
3. série:
1:1 Skuhrovec (LIM)
1:1 Václavík (PLZ)
4. série:
1:1 Krocker (LIM)
1:1 Jiříček (PLZ)
5. série:
1:2 Brouček (LIM)
1:2 Šiler (PLZ)
HC Škoda Plzeň:
Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Dolhý, Houdek, Jánský, Jiříček (A), Špaček, Páník (C) – Hauser, D. Soukup (A), Korčák, Dvořák, Dáňa, M. Soukup, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár (A), Kuchař, Hora – Beran, Dej, Adámek, Kočárek, Vopat, Postl, Slavík (A), Brouček, Pešta, Krocker, Skuhrovec (C)
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár (A), Kuchař, Hora – Beran, Dej, Adámek, Kočárek, Vopat, Postl, Slavík (A), Brouček, Pešta, Krocker, Skuhrovec (C)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gabriela Malá – Ondřej Malý, Pavel Sedláček
Diváci:
Jakub Štěrba
@sterba19