FC Viktoria Plzeň
6:1 (1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Čtvrtek 17.01.2019, 16:00 • Luční ulice, Plzeň • Přípravný zápas

To je z mé strany pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn zápasů. (18:50:49)

Plzeň odehrála v České republice svůj poslední přátelský zápas a opět v zápase dominovala. Především v pozdějších minutách bylo znát, že Plzeň má širokou lavičku a není zase tak výrazně znát, který hráč ze soupisky Plzně zrovna nastoupí. Plzeňští tento zápas zaslouženě vyhráli 6:1 a mohou vzhlížet směrem k další přípravě, která bude pokračovat soustředěním ve Španělsku.

120

117
    Zápas už se spíše dohrává ve středu hřiště.

114
    Miskovič zpoza vápna vyzkoušel pozornost Sváčka. Ačkoliv byla tato střela točená, Sváček neměl problém ji chytit do koše.

112
    Plzeň je stále na míči bez vážnějších šancí.

111
    Plzeň má míč opět pod kontrolou a prakticky se hraje pouze 0-50 metrů od branky hostí.

109
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Kovařík krásně obešel několik protihráčů a od brankové čáry našel před branku nabíhajícího JEANA – DAVIDA BEAUGUELA, který tuto šanci namohl neproměnit.

107
    Domácí drží míč na kopačkách.

104
    V souboji dvou šestek na kraji vápna Plzně Krátký neprošel přes Procházku.

102
    Plzeň má stále útočné choutky. Míč ale končí za brankou.

99
    Havel se prosmýkl podél lajny a přímo na nohu předložil do malého vápna míč JOELU KAYAMBOVI, který se nemýlil.

95
    Kayamba se koloběžkou ve vápně zbavil spoluhráče. Branku však nevstřelil.

91
    Poslední čtvrtina začala.

90
    Máme za sebou 3/4 dnešního přátelského utkání. Za cca 5 minut, bude zápas pokračovat.

90
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    LUKÁŠ MATĚJKA dostal krásnou přihrávku do běhu do nohy na malé vápno, odkud volejem nekompromisně snižuje.

88
    Hosté rohový kop ubránili.

87
    Od vlastní brány po soupeřovu branku na 5 doteků po ose Kovařík, Kayamba, Hořava končí rohem.

85
    Hosté rychle přenesli hru z obrany do útoku a budou vhazovat u rohového praporku.

Otto Slabý

Branky: 56. Chorý, 63. Bakoš, 72. Pačinda, 81. Hořava, 99. Kayamba, 109. Beauguel – 90. Matějka

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Hruška – Ekpai, Hejda, Piroch, Limberský – Petržela, Bucha, Hrošovský, Šulc – Kepl, Chorý
    2. poločas: Sváček – Havel, Procházka, Pernica, Kovařík – Pačinda, Čermák, Hořava, Kayamba – Beauguel, Bakoš

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Bílek, Peterka, Pimpara, Šimeček – Valenta, Kingue – Krátký, Miskovič, Dvořák – Šup
    Náhradníci: Němec – Příhonský, Brak, Richter, Mužík, Procházka, Bechyně, Chodora, Matějka, Nágl