Plzeň – Mountfield HK 4:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 1:4 (kon.)
K. Vary – Sparta 1:4 (kon.) | Chomutov – Zlín 1:4 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:5 (kon.)
Liberec – Litvínov 2:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
HC Kometa Brno
Pátek 18.01.2019, 17:30 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 36. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

V rámci šestatřicátého kola se na ledě, ale i v ochozech Ostravar arény, rozhoří boj o další tři body, Vítkovice si páteční bitvu pozvaly tým Komety Brno.

Vítkovicím se v posledních kolech dařilo, v těžkém víkendovém zápřahu se jim podařilo zvítězit v sobotu v derby nad Třincem 3:2, hned v neděli se postavily Karlovým Varům, kterým předvedly lekci z produktivity, když vyhrály 4:1. To Brňané v posledních pěti zápasech nebodovali jen jednou, právě v minulém kole je zaskočil Litvínov, se kterým Jihomoravané prohráli 3:5.

V neúplné tabulce jsou oba soupeři sousedy, Vítkovice jsou na 4. místě, s bilancí 20-1-3-13 a aktivním skóre 97:87 jim patří 65 bodů. Zápas k dobru má oproti domácím Kometa, jíž bilance 15-5-4-12 a aktivní skóre 105:100 vynesla 59 bodů.

Lídrem Vítkovic je s šestatřiceti kanadskými body útočník Ondřej Roman (11+25), který se už vyšvihl na třetí místo v celkovém bodování Tipsport extraligy. Nejlepším střelcem je s patnácti góly útočník Radoslav Tybor (15+10), který v minulém kole vsítil hattrick a mezi extraligovými střelci je na šestém místě. Mezi obránci nasbíral jedenáct bodů Petr Šidlík (1+10). Nejvíce prostoru na ledě dostává obránce Blaž Gregorc s průměrným časem 20:13 stráveným na ledě. Ve statistice Radegast indexu nasbíral obránce Jan Výtisk již 190 bodů a je i nadále nejtrestanějším hráčem týmu s jednapadesáti trestnými minutami. Gólman Patrik Bartošák má ve svých statistikách jednou asistenci, jednu vychytanou nulu, průměr 2,11 a úspěšností 93,71 %.

Kanadské bodování Komety je s devětatřiceti body útočník Petr Holík (12+27) a je druhým hráčem kanadského bodování Tipsport extraligy. Nejlepším střelcem Brna, ale také extraligy, je s osmnácti přesnými trefami útočník Peter Mueller (18+17). Zadním řadám vévodí s dvaadvaceti body zkušený Ondřej Němec (3+19). Peter Mueller je s průměrným časem 23:02 nejvytíženějším hráčem na lede. Ex-vítkovický obránce Michal Gulaši má ve statistice Radegast indexu celkem 163 bodů a drží se tak v těsném závěsu za lídrem Výtiskem. Útočník Alexandre Mallet je s osmadevadesáti trestnými minutami nejtrestanějším hráčem. Brněnskou branku v letošní sezóně hájili už čtyři gólmani, nejvíce zápasů odchytal Karel Vejmelka s jednou asistencí, jedním čistým kontem, průměrem 2,39 a úspěšností 91,41 %.

V letošní sezóně se v obou zápasech vedlo lépe Brnu, které na ostravském ledě vyhrálo 4:3 po samostatných nájezdech a svůj led poté uhájilo výsledkem 3:2.
    Jakub Lev vstřelil v TELH již 100 gólů

Domácí zvou své fanoušky na velkou šou, jejíž součástí je bezesporu a vypravení Kometa expresu, který vyjede z nádraží Brno – Královo Pole a konečnou zastávkou bude nádraží v Ostravě – Vítkovicích. Patnáct vagónů přiveze do Ostravy kolem tisícovky fanoušků, jejichž zájem byl obrovský. Kromě hráčů a realizačního týmu dále přijedou vlakem také kluboví partneři, legendy a dvě sta dětí. Vítkovičtí totiž spojili své oslavy 90. výročí založení klubu s oslavami Komety, slavící 65. let od založení klubu, a v rámci přestávkového programu bude na ledě k vidění exhibice nejmenších talentů obou klubů.

Pikantní příchuť může mít dnešní utkání pro obránce Ivana Baranku, který jen před pár dny svlékl dres Vítkovic a zamířil právě do Komety Brno. Kometa ostatně přiváží další beky, kteří prošli vítkovickým týmem, ať už jde o Michala Barinku, Michala Gulašiho, Tomáše Malce nebo Jana Štencla, ale také útočníky Leoše Čermáka a Bedřicha Köhlera.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Výtisk (A), D. Krenželok, Šidlík, Gregorc, Mrázek, Trška, Černý – Olesz (C), Lev, Dej – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Szturc (A), Baláž, Poletín – Schleiss, Š. Stránský, P. Zdráhal.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Dostál) – Baranka, O. Němec (A), Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Barinka – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – Hruška, Plekanec, Mallet – Dočekal, L. Čermák (C), Vondráček – Kusko, Střondala, Köhler.

Rozhodčí: Hribik, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Už za pár minut vypukne zápas, který je po právu nazýván šlágrem kola. Repríza loňského čtvrtfinále je na spadnutí. Buďte u toho s námi!

00:01

00:02
    Úvodní vhazování vyhrávají domácí, ale musejí pro puk ke své brance.

00:24
    První střelu vyslal do Vejmelkových betonů Olesz, vyražený puk pak vyslal Tybor jen do gólmana, po kterém se puk svezl.

01:02
    Brňané v útoku, Mallet se dostal až těsně k Bartošákovi, ale nedokázal s pukem už nic vymyslet.

01:39
    Hosté se drží v pásmu, Bartošák je na svém místě.

01:55
    Kometa znovu dostal puk do pásma, ale ujímají se ho vítkovičtí.

02:20
    Domácí rozehrávají od Bartošáka.

02:33
    Kometa se protlačila až těsně k Bartošákovi, ale Köhler s Kuskem nebyli přesní.

03:14
    Domácí bojují o kotouč ve svém útočném pásmu.

03:30
    Holík vyslal na Bartošáka lehkou střelu, nemohl domácího gólmana překvapit.

03:42
    Němec se před domácí brankou k puku nedostal.

03:48
    Postavení mimo hru pro hosty.

04:02
    Malec se stahuje za svou branku a bude rozehrávat.

04:25
    Třetí hostující formace se rozjela na Bartošáka, Bartejs dobře zahrozil, ale skóre se nemění.

05:11
    Domácím útok nevyšel, hosté jsou do protiútoku, ale Kusko vystřelil ještě před kruhy.

05:36
    Na opačné straně nemusel zasahovat Vejmelka, protože pokus jednoho z domácích zbrzdil před brankou bruslí Barinka.

06:02
    Zdráhal si výborně nabruslil podél mantinelu, Vejmelka měl s jeho střelou potíže, puk, který zpod něj vyklouzl se ale na žádnou z vítkovických holí nedostal.

06:23
    Na opačné straně se do dobré šance dostával Plekanec, ale Bartošák jeho pokus ustál.

07:03
    Zakázané uvolnění Vítkovic.

07:59
    Nadějnou spolupráci třetí vítkovické formace brzdí ofsajd. Následuje komerční přestávka.

08:10
    Němec hledal před domácí brankou Holíka, ale nepřihrál přesně.

08:44
    Další nápor Komety, puk ale letí mimo Bartošákovu klec.

09:10
    Domácí rozehrávka končí zbytečně na zakázaném uvolnění.

09:20
    Dočekal si vybruslil zpoza branky a z otočky chtěl zasunou puk pod Bartošáka, ale marně.

09:44
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí se dostali do situace dva na jednoho, Zdráhal naznačil střelu, ale poslal puk za klečícím obráncem na ŠIMONA STRÁNSKÉHO, který trefil místo pod rukou přesunujícího se Vejmelky – 1:0. Asistence. Patrik Zdráhal, Jaroslav Mrázek.
    09:44 Šimon STRÁNSKÝ - 1:0

10:51
    Hosté se lehce dostali až k domácí kleci, ale Bartošák je velmi pozorný.

11:01
    Štencel si vybruslil do lepší pozice, ale jeho střela švihem místo v brance nenašla.

11:27
    Hosté se stále drží u domácí branky.

11:39
    První přesilovku si zahrají domácí, za nedovolené bránění odjíždí za katr Plekanec.

12:00
    Domácí krouží pásmem, ale příliš nestřílejí.

12:16
    Roman se Schleissem si vyměňují puky, zatím ale bez efektu.

12:30
    Kometa posílá puk do bezpečí.

12:47
    Po chybě v domácí rozehrávce se k puku dostal Zaťovič, toho ale zblokoval Gregorc, a tak puk zamířil do rohu.

13:36
    Brno se v této fázi brání úspěšně, domácím se nepodařilo znovu na delší dobu usadit v pásmu.

13:39

13:55
    Po menší rozmíšce u hostující branky je hra přerušena a následuje komerční přestávka.

14:00
    Kometa kombinovala do pásma, střela Holíka se ale neujala.

14:26
    Vejmelka si připisuje další dobrý zásah, proti Schleissovi, který si vybruslil mezi kruhy sklapl betony včas.

14:45
    Hosté se dostali do ofsajdu.

15:05
    Domácí se nahrnuli k Vejmelkovi, Tybor ale zakončil do jeho pozorné náruče.

15:39
    Po náporu hostů končí puk mimo ledovou plochu.

16:00
    Domácím se podařilo vymanit z pásma, ale Vejmelka nakonec zasahovat nemusel.

16:21
    Hosté u kotouče, až ke kruhu se dostal Barinka, jeho střela na lapačku Bartošáka, který si vybruslil, do branky nezapadla.

16:34
    Další ofsajd pro Kometu.

17:12
    Vítkovičtí se drží v pásmu, aktivní třetí lajna motá hlavu nejen Vejmelkovi.

17:39
    Vhazování u gólmana Komety.

17:51
    Rychlá rozehrávka Brna, ale Hruška byl už mimo střelecký úhel, když vystřelil.

18:05
    Plekanec bojuje za domácí klecí o kotouč.

18:33
    Baláž ujel brněnským hráčům, dostal se až k brance, ale nemířil podle představ.

19:02
    Kometa posílá kotouč na zakázané uvolnění.

19:23
    Roman se dostal v pásmu k puku, najel si před branku, ale tam už neměl ke střele prostor.

19:37
    Za podrážení putuje na trestnou lavici za pískotu domácích fanoušků hostující Baranka.

19:58
    Špatná rozehrávka skončila u hostujících hráčů, Plekanec se vydal sám k Bartošákovi, vracející se Gregorc hasil hrubku domácích na poslední chvíli, když těsně u branky rozhodil hostujícího útočníka.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Další třetina začne přibližně v 18:20.

Střely na branku:
    1/3 – 14:15

Skončila první, na střely vyrovnaná třetina, ve které více kombinace a souhry prokázali hosté, ale domácím se dařilo vyrážet do útoků a jeden z nich také proměnit ve vedoucí branku. Zápas probíhá ve výborné atmosféře a rozhodně není u konce. Sledujte jej s námi i nadále.

V přestávce se na ledě představili žáčci druhých tříd, Vítkovice proti Kometě vyhrály 3:0.

20:01

20:01
    Domácí mají před sebou 1:34 minuty přesilovky.

20:18
    Vítkovičtí se dostali do pásma a zahájili přesilovkový kolotoč.

20:43
    Schleiss dostal nahrávku zpoza branky, ale Vejmelka byl ve střehu.

21:11
    Stránský se dral znovu do pásma, ale Plekanec byl proti.

21:36

21:50
    Zdráhal našel na modré Romana, domácí mohou před Vejmelku.

22:20
    Dočekal s Malletem kombinovali do pásma, ale puk jim utekl, a tak střídají.

22:46
    Kometa právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno!! Brňané se dostávali do pásma, Holík nabil IVANOVI BARANKOVI, který z dálky prostřelil prostor u Bartošákovy vyrážečky – 1:1: Asistence: Petr Holík.
    22:46 Ivan BARANKA - 1:1

23:39
    Zakázané uvolnění pro Kometu.

24:07
    Nápor hostujících hráčů končí pukem v ochranné síti.

24:49
    Vítkovičtí okupují prostor před Vejmelkou, Poletín si musel u branky vybojovat místo, ale brněnský gólman stačil lapit všechny pokusy domácích.

25:12
    Puk končí pod Vejmelkou, hra je přerušena.

25:29
    Hákováním se provinil brněnský Holík a bude pykat.

25:54
    Vejmelka vyhlásil stav nejvyšší pohotovosti, domácí se drží těsně u jeho branky.

26:23
    Plekanec se dostal k puku a vyváží jej z pásma.

26:44
    Dělovka Gregorce od modré se odrazila od Vejmelkových betonů.

27:05
    Domácí musejí z pásma, ale hostům se nepodařilo dostat k puku.

27:29
    Domácí se usadili v pásmu, Holík ale už naskakuje na led.

27:36
    Co se domácím nepovedlo v přesilovce, povedlo se chvíli po ní. Stránský našel u opačného kruhu JANA VÝTISKA, který si zastavil puk a jeho dělovka skončila nad vyrážečkou rozklekávajícího se Vejmelky – 2:1. Asistence: Šimon Stránský, Patrik Zdráhal
    27:36 Jan VÝTISK - 2:1

28:37
    Pokus hostů končí na Bartošákovi, je nařízena komerční přestávka. Během ní mohli fanoušci v hale na kostce shlédnout jednu romantickou žádost o ruku.

28:47
    Vylučovat se bude tentokrát na vítkovické straně, Vejmelka ale setrvává v kleci.

28:52
    Hostující gólman to už na střídačku nestihl, za podrážení míří mezi trestoměřiče Lev.

29:39
    Domácím se podařilo už podruhé poslat puk k brance Komety, dobrý pokus Köhlera Bartošák vytěsnil.

30:12
    Krátké ostřelování vítkovické klece, ale puk znovu míří k Vejmelkovi.

30:38
    Hostující kapitán Čermák mel na své holi vyrovnání, ale Bartošák reagoval bleskurychle.

30:52

31:18
    Kometa se drží v pásmu, ale její souhra teď není dobrá.

31:44
    Zašlápnutý puk v útočném pásmu hostů nechává rozhodčího chladným.

32:09
    Vítkovice nemají puk pod kontrolou, ale přesto se vydaly na svou útočnou polovinu.

32:41
    Szturc si místo u branky nevybojoval.

32:57
    Hosté posílají puk na zakázané uvolnění.

33:11
    Trška se nečekaně dostal k puku, vystřelil hned z první, ale Vejmelkovi se podařilo rychle puk přikrýt. Následuje komerční přestávka.

33:30
    Domácí dokázali odvrátit nápor hostů, pomalu rozehrávají ze svého obranného pásma.

33:52
    Vítkovický kotel dnes poměrně brzy rozjíždí mexickou vlnu.

34:15
    Výborný zásah domácího gólmana, Plekanec z pozice klečícího střelce skulinku v brance nenašel.

34:47
    Čermák se snaží rozehrát od své klece, ale domácí mu v tom překážejí.

34:59
    Na ledě probíhá debata kapitánů se sudími. Vhazování je přesunuto před útočnou modrou Vítkovic.

35:18
    Nahození Szturce od kruhů Vejmelku nepřekvapilo.

35:32
    Plekanec našel u branky Hrušku, ale Bartošák přikryl kotouč včas.

35:48
    Vítkovičtí se v pásmu neusadili, rychle se vrací zpět.

36:04
    Šidlík za svou brankou rychle zpracoval puk a vítkovičtí se derou zpět do pásma.

36:32
    Čermák se dostal do dobré pozice, jeho prudká střela končí na mantinelu.

36:43
    Znovu v akci Čermák, jeho nahrávka byla několikrát zblokovaná až proletěla těsně kolem vítkovické branky.

37:55
    Vítkovice se nemohou vymanit z tlaku Komety, Bartošák se snaží udělat si před brankou výhled.

38:15
    Domácí posílají puk do bezpečí.

39:03
    Vítkovice v situaci tři na tři, Olesz ale přihrávkou nenašel najíždějícího si Tršku.

39:40
    Zakázané uvolnění je odpískání Kometě.

39:56
    Puk je držen v rohu u hostující klece.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Další třetina začne přibližně v 19:12.

1/3 – 15:14
    2/3 – 7:14

V začátku druhé třetiny se podařilo hostům srovnat – kým jiným, než Barankou (to už je takovým pravidlem, že vítkovický hráč, který opustí tým se v dresu svého nového týmu proti Vítkovicím zaručeně trefí). O pět minut později ale strhl vedení na stranu domácích dělovkou Výtisk. Ve výborné atmosféře se hrálo nadále, ale před druhou sirénou Kometa zamkla vítkovické před Bartošákem a vyrovnání doslova viselo ve vzduchu. Domácí se ale ubránili a přenesli hru do bezpečí k Vejmelkovi, kde je také zastihl konec této části. Uvidíme, v jakém tempu se odehraje další napínavá třetina.

V přestávce se předvedli žáci čtvrtých tříd, krátký zápas skončil těsnou výhrou Vítkovic 1:0.

40:01

40:18
    Mueller se řítí do pásma, v něm ale zbrzdil a počkal na spoluhráče.

40:48
    Baranka zatahuje puk za svou branku a Kometa bude pomalu rozehrávat.

41:21
    Puk létá kolem Bartošákovy klece, ale zatím ne do ní.

41:36
    Za podrážení bude vyloučen hostující Hruška.

41:42
    Domácí odehráli kotouč na brněnskou střídačku.

41:58
    Puk se dostal za domácí branku, Čermák narušoval domácí rozehrávku.

42:27
    Stránského střela se odrazila od Vejmelky, hosté posílají puk do bezpečí.

42:57
    Vítkovičtí nahazují kotouč do rohu k brance Komety.

43:14
    Domácí rozehrávají svou přesilovku velmi pozvolna, nikdo se nepřesunuje k brance.

43:36
    Hosté s vypršením trestu posílají puk k vítkovické brance.

44:03
    Trška rozehrál od své branky, domácí se ale v pásmu dlouho neudrželi.

44:32
    Vítkovičtí kontrolují puk, Mueller se musí vrátit.

44:51
    Hostující Mueller se zdržel na modré a udělal dobře, vybruslil si ke kruhu, ale nemířil dobře.

45:24
    Zdráhal se kličkami dostal do pásma, ale u Vejmelky se k ničemu nedostal.

45:45
    Kometa střídá, domácí rozehrávají od Bartošáka.

46:06
    Dej se u mantinelu proti Barankovi nedokázal prosadit.

46:21
    Vítkovičtí se znovu dostali do pásma, Olesz si počkal na bránícího hráče, který padal k zemi, objel ho, ale zakončil jen do Vejmelky. Následuje komerční přestávka.

46:30
    Kusko se dostal s pukem do pásma, ale proti třem hráčům v bílém se následně nedokázal prosadit.

47:03
    Gregors se nečekaně dostal k puku a se spoluhráči vyrazil do pásma, jeden z bránících hráčů mu nedokázal v pádu vypíchnout kotouč, domácí se ale do blízkosti branky nakonec nedostali.

48:11
    Za hru vysokou holí bude pykat domácí Krenželok.

48:14
    Domácí okamžitě odpalují puk na Vejmelkovu bránu.

48:35
    Lev se dostal do úniku se Schleissem, ale druhá jmenovaný útočník zblízka branku přestřelil.

49:10
    Hosté se usadili v pásmu, Bartošák je v pohotovosti.

49:18
    Domácí posílají puk do středního pásma.

49:22
    Kometa rozehrává na zakázané uvolnění, vhazuje se po levici jejich gólmana.

49:41
    Baranka si sjíždí pro puk za svou klec s bude rozehrávat.

50:04
    Vítkovičtí posunují puk do bezpečí středního pásma.

50:11

50:39
    Tybor s Romanem se dostali k hostující kleci, ale Tybor nahrávku u branky nezachytil.

51:14
    Lev se protáhl ke kruhu, ale neumístil kotouč ideálně.

51:16
    Vejmelka sice Lvovu střelu vytěsnil betonem, odražený puk se potkal s hokejkou RASTISLAVA DEJE, který jej stačil umístit do levé části branky, kam se Vejmelka nestihl bleskově přesunout – 3:1. Asistence: Jakub Lev, Rostislav Olesz.
    51:16 Rastislav DEJ - 3:1

51:35
    Domácí pokračují před brankou Komety, ale tentokrát byl gólman pozorný.

52:23
    Brňané získali kotouč, ale v pásmu se k šanci nedostali.

52:59
    Za držení hole bude pykat domácí Szturc.

53:15
    Vítkovice posílají puk do bezpečí.

53:43
    Neustálé pošťuchování na ledě končí vyloučením domácího Schleisse za držení a hostujícího Zaťoviče za sekání. Kometa má přesilovku 5 na 4.

54:13
    Hosté se drží v pásmu a stahují se blíže k Bartošákovi.

54:44
    Hruška ani Gulaši nedokázali domácí branku dobýt.

54:59
    Szturc se může zapojit do hry.

55:05
    Tlak hostů sílí, ale Bartošák má puk pod kontrolou. Následuje komerční přestávka.

55:34
    Hraje se na obě strany, jednotliví hráči mění směr hry snad ze vteřiny na vteřinu.

55:59
    V šanci Lev s Dejem, první z útočníků zvolil místo střely nahrávku, kterou ale vystihl bránící hráč.

56:31
    Od modré pálil Výtisk, ale gólmana na hruškách nenachytal.

57:07
    Na opačné straně pálil dvakrát tvrdě na branku Němec, ale Bartošákovi se oba pokusy podařilo udržet.

57:07
    Oddechový čas pro hosty, kteří po jeho skončení zkusí hru v šesti, Vejmelka zůstává na střídačce.

57:25
    Brňané se snaží domácí hráče utahat.

57:34
    Zpoza branky vyhazoval kotouč Lev, ROSTISLAV OLESZ ho na obranné modré tečoval a puk doklouzal až do prázdné branky – 4:1: Asistence: Jakub Lev.
    57:34 Rostislav OLESZ - 4:1

57:34
    Vejmelka je zpět na své pozici.

58:01
    Dnešní utkání sleduje 9 539 diváků.

58:52
    Hosté mají puk pod kontrolou a snaží se zkorigovat výsledek.

59:14
    Snaha Dočekala se nesetkala s Bartošákovým pochopením.

59:38

59:47
    Němec je za svou brankou i s pukem a bude rozehrávat.

59:51
    Po začátku odpočítávání posledních deseti vteřin třetí části se už hosté nikam nehrnou.

HC Kometa Brno – PETER RANDY MUELLER

Další zápas před téměř vyprodanou Ostravar arénou je za námi, s těžkým a kvalitním soupeřem dokázali vítkovičtí uspět a připsat si další tři cenné body do tabulky. Fanoušci obou týmů dokázali zápasu vytvořit perfektní atmosféru. Zápasové skóre otevřel po přečíslení gólem Stránský, ex-vítkovický Baranka v začátku druhé třetiny srovnal dělovkou na 1:1, ale to bylo ze strany Komety gólově vše. Brňané si dokázali vytvořit u domácí branky tlak, kterému se někdy vítkovičtí jen těžko bránili, přesto se hostům skórovat už nepodařilo. Byli to naopak domácí, kteří ještě ve druhé části strhli vedení na svou stranu ránou Výtiska, ve třetí třetině přidal branku po bleskové reakci Dej a při power-play Brna v závěru utkání pečetil vítkovickou výhru tečí kapitán Olesz.

Z Ostravy je to pro dnešek vše, vítkovická série pokračuje a já Vám přeji příjemný začátek víkendu. U dalšího onlajnu se budu těšit někdy brzy na počtenou. (20:16:29)

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 10. Š. Stránský (P. Zdráhal, Mrázek), 28. Výtisk (Š. Stránský, P. Zdráhal), 52. Dej (Lev, Olesz), 58. Olesz (Lev) – 23. Baranka (P. Holík)

Rozhodčí: Hribik, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan

Diváci: 9 539