Columbus – Montreal 1:4 (kon.) | Florida – Toronto 3:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:2 (kon.)
Carolina – Ottawa 1:4 (kon.) | Calgary – Detroit 6:4 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 2:3 (po pr.)
Vancouver – Buffalo 4:3 (kon.) | New Jersey – Anaheim 2:3 (kon.) | Colorado – Los Angeles 7:1 (kon.)
Colorado Avalanche
7:1 (1:0, 6:0, 0:1)
Los Angeles Kings
Sobota 19.01.2019, 21:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

56:38
    Derek Forbort a Sheldon Dries se do sebe pustili a oba dostali osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

52:05
    Dion Phaneuf byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Colorado si zahraje přesilovou hru 5 na 3, která potrvá přesně 1 minutu a 49 sekund!

51:54
    Derek Forbort vyfasoval dvě minuty za hákování a Colorado má k dispozici další přesilovou hru.

47:33
    Ian Cole je potřetí v dnešním zápase na trestné lavici a Kings si zahrají přesilovou hru 5 na 3! Trest za sekání.

46:00
    Dion Phaneuf u střídaček narazil v rychlosti do Matta Calverta, přestože puk byl dávno jinde, a poté se strhla bitka, během které si oba borci zatancovali a poté je od sebe odtrhli rozhodčí. Pět minut za bitku pro oba, ale ještě dvě minuty navíc pro statečného útočníka Avalanche za sekání. Bude se hrát 4 na 4.

44:29
    Alex Iafallo neudržel nervy na uzdě a byl vyloučen na dvě minuty za hrubost. Přesilová hra pro Avalanche.

39:18
    Ian Cole podruhé v prostřední části usedl na trestnou lavici, když znovu dostal dvě minuty za podražení.

28:17
    Ian Cole byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Kings si zahrají první přesilovou hru v zápase.

26:22
    Alexander Kerfoot zřejmě fauloval v obranném pásmu a bude vyloučen na dvě minuty za sekání. Nyní každopádně dostává prostor reklamní přestávka. Útočník Avalanche byl nakonec faulovaným hráčem a dvě minuty podruhé v zápase dostal Anže Kopitar, tentokrát za sekání. Další přesilová hra Avalanche.

19:58
    Dustin Brown vyhodil puk přes ochranné sklo a dvě sekundy před přestávkou byl vyloučen za zdržování.

07:40
    Gabriel Landeskog byl podražen v levém rohu útočného pásma a Anže Kopitar byl vyloučen na dvě minuty. Colorado si zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 10. Söderberg (Barrie), 21. Landeskog (MacKinnon, Barrie), 23. Barrie (Kerfoot, Calvert), 28. Rantanen (MacKinnon, Landeskog), 29. Dries (Calvert), 35. Rantanen, 36. C. Wilson (Söderberg, Compher) – 48. Kovalčuk (Kopitar, Doughty)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Barrie, Nemeth, Zadorov – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – C. Wilson, Söderberg, Compher – Andrighetto, Kerfoot, Calvert – Nieto, Dries, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.
    Los Angeles Kings: Quick (29. J. Campbell) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Martinez, Phaneuf, Walker – Hagelin, Kopitar (C), D. Brown – Iafallo, J. Carter (A), Leipsic – Kovalčuk, Kempe, Toffoli – Clifford, N. Thompson, Wagner. Hlavní trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Jean Hebert. Čároví: Brandon Gawryletz, Travis Gawryletz

Diváci: 18043