Wolverhampton – Leicester 4:3 (kon.) | Bournemouth – West Ham 2:0 (kon.) | Liverpool – Crystal Palace 4:3 (kon.)
Manchester Utd. – Brighton 2:1 (kon.) | Newcastle – Cardiff 3:0 (kon.) | Southampton – Everton 2:1 (kon.)
Watford – Burnley 0:0 (kon.) | Arsenal – Chelsea 2:0 (kon.)
Liverpool FC
4:3 (0:1)
Crystal Palace FC
Sobota 19.01.2019, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 23. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:59:06)

Že by tento víkend v Premier League góly nepadaly, to se tedy rozhodně říci nedá... v tomto zápase se vše podstatné událo ve druhém poločase, kdy padlo celkem šest gólů! Liverpool měl skvělý vstup do druhé půle, soupeře zatlačil a během prvních osmi minut se dostal do vedení. Pak ale hosté hru opět vyrovnali a dočkali se i vyrovnání. Vedení na domácí stranu vrátil Salah svým druhým dnešním gólem. Když zvýšil v druhé nastavené minutě zápasu Mané na 4:2, vypadalo to, že není co řešit. Jenže hosté ještě zdramatizovali zápas, když snížili na 3:4 z jejich pohledu a v posledních sekundách zápasu se ještě dostali do zakončení, nicméně Patrick van Aanholt přestřelil branku Alissona. Hned poté sudí zápas ukončil a domácí mohli začít slavit vítězství.

90+6

Zákroky brankáře Liverpoolu – 0.

Zákroky brankáře Crystal Palace – 5.
    90+5. Max MEYER - 4:3

90+5
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Hosté ještě korigují skóre, z pravé strany letí centr do vápna Liverpoolu, Connor Wickham sklepává za sebe, kde z první pálí MAX MEYER a míč končí v síti.

90+4
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Mohamed Salah, přichází Rafael Camacho.
    90+3. Sadio MANÉ - 4:2

90+3
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Ne, ani v oslabení, ani v nastaveném čase při těsném vedení, Liverpool prostě čas šetřit nebude. Vypadalo to strašně jednoduše, když Andrew Robertson udržel míč na levé straně na hřišti, přihrál SADIO MANÉMU, který nasprintoval k vápnu, z levé strany pronikl dovnitř a střelou ke vzdálenější tyči nedal Speronimu šanci zasáhnout.

90+2
    Nastavuje se pět minut.

90+1
    Alisson (Liverpool) nespěchá s rozehrávkou od své branky, domácí již budou šetřit čas.

90
    Sadio Mané (Liverpool) netrefuje z levé strany branku Crystalu Palace, který nyní vrhá všechno do útoku.
    89. Červená karta po 2. žluté

89
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává James Milner (Liverpool FC).

87
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Fabinho, přichází Adam Lallana.

87
    Nyní se nehraje, jeden z domácích musí být ošetřován.

85
    Mohamed Salah (Liverpool) posílá míč před branku, ovšem pouze přímo do náruče Speroniho, který bleskově rozehrává.

84
    Z protiútoku vybojovali roh domácí, kteří rozehrají z pravé strany, míč si u rohového praporku staví Mohamed Salah.

Martin Dvořák

Branky: 46. M. Salah, 53. Firmino (Keïta), 75. M. Salah, 90+3. Mané (Robertson) – 34. Townsend (Zaha), 65. Tomkins (Milivojević), 90+5. Meyer (Wickham)

Karty:   82. Milner (LIV) – 42. J. Ayew (CRP)   89. Milner (LIV)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:6. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 6:8.
    Liverpool FC: Alisson – Milner, Matip, V. van Dijk, Robertson – Henderson (C), Fabinho (87. Lallana), Mané, Firmino – Keïta (72. Shaqiri), M. Salah (90+4. Camacho).
    Náhradníci: Mignolet – A. Moreno, Lallana, Shaqiri, Camacho, Sturridge, Origi.

Crystal Palace FC: Speroni – Wan-Bissaka, Tomkins, M. Sakho, van Aanholt – Kouyaté (75. Schlupp), Milivojević (C), McArthur (81. Meyer), Townsend – J. Ayew (81. Wickham), Zaha.
    Náhradníci: Tupper – Dann, Schlupp, Kelly, Meyer, Ch. Benteke, Wickham.

Rozhodčí: Moss – Perry, Halliday