Augsburg – Düsseldorf 1:2 (kon.) | Frankfurt – Freiburg 3:1 (kon.) | Hannover – W. Brémy 0:1 (kon.)
Leverkusen – Mönchengladbach 0:1 (kon.) | Stuttgart – Mohuč 2:3 (kon.) | RB Lipsko – Dortmund 0:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
3:1 (3:0)
SC Freiburg
Sobota 19.01.2019, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 18. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:29:20)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:8. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:9.

Je dobojováno! Frankfurt po prvním poločase vedl tříbrankovým rozdílem, ovšem poté zhruba dvacet minut před koncem inkasoval, Freiburg zdramatizoval vývoj tohoto utkání. Hosté pak otevřeli hru, což prospělo spíše domácím, kteří ale v obrovských příležitostech nedokázali uspět, rozdíl ve skóre mohl být klidně daleko vyšší!

90+5

90+4
    Stenzel centroval z pravé strany. Pro balón si nakonec doběhl brankář Trapp, víc už se pravděpodobně nestane.

90+3
    Neskutečné, co domácí hráči v závěru tohoto utkání nepromění! Willems se u postranní lajny zbavil protihráče, poté balón poslal před branku. Kostić však k překvapení všech neuspěl!

90+2
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jetro Willems, přichází Marc Stendera.

90+1
    Hlavní sudí přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Trapp zasahoval proti střele z nějakých dvaceti metrů, snadný zákrok pro domácího gólmana.

90
    Další stoprocentní příležitost pro domácí celek! Da Costa poslal z pravé strany výbornou přihrávku před branku, Rebić ale trestuhodně minul branku!

89
    To byla tutovka pro Frankfurt! Rebić zatáhl po levé straně, zasekl a počkal na své spoluhráče. Poté přihrával pod sebe, de Guzmán však mířil vysoko nad branku!

88
    Zpoza velkého vápna to zkoušel Grifo. Jeho technická střela byla hodně nepřesná, skončila vysoko nad brankou Trappa!

87
    Gondorf byl v dobré pozici, míč ale přenechal Hölerovi, jehož následný pokus byl zblokovaný, hosté zůstávají u balónu.

85
    Hra se přelévá ze strany na stranu, Freiburg už hraje na hranici maximálního rizika, domácí hrozí z rychlých brejků.

84
    Centrovaný balón z pravé strany hledal Haller. Domácí fotbalista byl ustrážen, Gulde si počínal hodně na hraně pravidel.

83
    Následný rohový kop přinesl zajímavou příležitost pro Freiburg. K centrovanému míči se dostal Gondorf, ten však v obtížné pozici nedokázal zakončit podle svých představ!

82
    Stenzel je na hřišti teprve chvíli, z nějakých pětadvaceti metrů teď vyzkoušel pozornost Trappa, který musel vyrážet na rohový kop!

81
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Pascal Stenzel.

79
    Tak pozor, gól neplatí! Klíčový byl souboj, do kterého se dostal Rebić. Ten sice sklepl na Willemse, ovšem ruce měl ve vzdušném souboji hodně vysoko!

78
    Willems se radoval ze své první vstřelené branky v Bundeslize! Hlavní rozhodčí Jablonski však míří celou situaci zkontrolovat na videu!

Štěpán Slovák

Branky: 36. Haller (Rebić), 40. Rebić (N'Dicka), 45. Jović – 69. Petersen (Gondorf)

Karty:   31. G. Fernandes (FRN), 70. Rode (FRN) – 34. Gondorf (FRE)

Eintracht Frankfurt: Trapp – D. Abraham (C), Hasebe, N'Dicka – D. da Costa, G. Fernandes, Rode (72. de Guzmán), Kostić, Rebić – Haller, Jović (67. Willems, 90+2. Stendera).
    Náhradníci: Rönnow – Falette, de Guzmán, Willems, Stendera, Russ, Paciência.

SC Freiburg: Schwolow – Gulde, Koch, Heintz – Kübler (81. Stenzel), Haberer, Gondorf, Frantz (C) – Waldschmidt (46. Höler), Grifo – Niederlechner (46. Petersen).
    Náhradníci: Flekken – Lienhart, Höler, Terrazzino, Stenzel, Ravet, Petersen.

Rozhodčí: Jablonski – Pfeifer, Neitzel