Augsburg – Düsseldorf 1:2 (kon.) | Frankfurt – Freiburg 3:1 (kon.) | Hannover – W. Brémy 0:1 (kon.)
Leverkusen – Mönchengladbach 0:1 (kon.) | Stuttgart – Mohuč 2:3 (kon.) | RB Lipsko – Dortmund 0:1 (kon.)
Hannover 96
0:1 (0:1)
Werder Brémy
Sobota 19.01.2019, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Německá Bundesliga • 18. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:15. Střely mimo: 4:7. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:20. (17:26:25)

Jiří Pavlenka udržel čisté konto, když zvládl pro brankáře nejtěžší úlohu. Celý zápas byl téměř bez práce, v klíčových chvilkách ale Brémy podržel dvěma jistými zákroky. Marně lovím v paměti, kdy byl v elitní ligové soutěži poměr střel v neprospěch domácích 2:15 jako dnes. Werder byl jasně lepší, ze spousty šancí ale vytěžil pouze jediný gól ve 33. minutě. I ten stačil na tři body, Hannover vstoupil do jara další porážkou, po 18 kolech zůstává na 11 bodech a nad jeho účinkováním v bundeslize se při podobných výkonech brzy zavře voda.
    Děkuji za pozornost, hezký večer!

90+3

90+3
    Drtivý finiš domácích končí odrazem od útočícího hráče do zámezí.

90+3
    Velký tlak vyvinuli hannoverští fotbalisté a gólman Michael Esser si dokonce mohl připsat asistenci u vyrovnávacího gólu. Po jeho centru hlavičkoval Kevin Wimmer, hosty ovšem podržel na čáře Jiří Pavlenka.

90+3
    Do vápna běží i domácí brankář Esser!

90+2
    Nakonec mohli na konci druhé minuty nastavení hosté vedení ztratit. Ofsajdové pasti unikl Nicolai Müller, jeho zpětná přihrávka z pravého křídla byla sražena na roh.

90+2
    Pro centr Davy Klaassena se stačil vrátit čerstvý Fossum a uklidit do bezpečí, následně se neprosadil ani Sargent.

90+1
    Marco Fritz nastaví dnešní zápas o 3 minuty.

90
    Začíná poslední minuta řádné hrací doby, trenér Breitenreiter od lavičky burcuje své svěřence ke zteči. Ti však místo ataku brémské brány zbytečným útočným faulem přicházejí o míč.

89
    Dnešní utkání sleduje 44 300 diváků.

88
    Předposlední tým bundesligy stále cítí šanci na vyrovnání. Nicolai Müller si hezky udělal prostor na hranici pokutového území, svou střelu však před Pavlenku skrz hradbu těl nedostal.

87
    Rohů je dnes požehnaně, snad z žádného však nepřišlo alespoň nějaké zakončení. Výjimkou nebyl ani šestý rohový kop domácích fotbalistů.

86
    Dostřídáno má i Hannover 96: odchází Oliver Sorg, pár minut si zahraje uzdravený Felipe.

86
    Werder Brémy využívá poslední možnosti střídání: ze hry jde Nuri Şahin, místo něj přichází Kevin Möhwald.

85
    Nuri Şahin přihrál do uličky Augustinssonovi, tomu centr příliš nevyšel, přesto ho na opačné straně sebral Eggestein a vypálil. Jeho pokus byl však zblokovaný.

84
    Střídající Bargfrede překvapivou dobře mířenou hlavičkou o zem málem zaskočil Essera, který skokem po levé ruce vyškrabuje na roh.

83
    Na malém vápně se snažili k míči prodrat tři hostující fotbalisté, ale byli dobře pokryti a z nebezpečného závaru je pouze sedmý roh pro Brémy.