AS Řím – Turín 3:2 (kon.) | Udinese – Parma 1:2 (kon.) | Inter – Sassuolo 0:0 (kon.)
AS Řím
3:2 (2:0)
Turín FC
Sobota 19.01.2019, 15:00Italská Serie A • 20. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (16:58:20)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 2:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 17:17.

Dnešní utkání je za námi. Domácí nakonec vítězí 3:2 a připisují si do tabulky důležité tři body. Hosté sice ve druhé půli dokázali vyrovnat, když se nejdříve trefil Rincón a poté Ansaldi. Domácí si však své vedení vzali zpět v 73. minutě, kdy se trefil El Shaarawy.

90+5

90+4
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a tak to vypadá, že domácí si dnes připíší do tabulky další tři body.

90+3
    Žlutou kartu dostává Andrea Belotti (Turín FC).

90+2
    Schick dostal nabito na hranici vápna, odkud také vypálil. Jeho pokus mířený k pravé tyči však Sirigu skvěle zastavil!

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty!

90+1
    Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).

90
    Santon se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale jeho pokus skončil jen v náruči Sirigua.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Domácí prakticky už jen bránějí a snaží se nedostat vyrovnávající branku.

86
    Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.

85
    Belotti se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale míč poslal nad branku.

84
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lyanco, přichází Álex Berenguer.

83
    Ansaldi centrem z levé strany našel pouze Manolase.

82
    Tento rohový kop ale nenadělal hostům větší potíže.

81
    Santon poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, který mířil na Schicka. Ten byl však dobře ubráněn jedním z obránců a do zakončení se tak nedostal. Domácí budou alespoň zahrávat rohový kop.

80
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Rick Karsdorp, přichází Davide Santon.

Martin Penker

Branky: 15. Zaniolo (Fazio), 34. Kolarov (pen.), 73. El Shaarawy (Lorenzo Pellegrini) – 51. Rincón, 67. Ansaldi

Karty:   62. Kluivert (ASR), 66. Cristante (ASR) – 71. De Silvestri (TUI), 90+1. Rincón (TUI), 90+3. Belotti (TUI)

AS Řím: Olsen – Karsdorp (80. Santon), Manolas, Fazio, Kolarov – Cristante, Lorenzo Pellegrini – Ünder (6. El Shaarawy), Zaniolo, Kluivert (72. Schick) – Džeko (C).
    Náhradníci: Fuzato, S. Greco – Luca Pellegrini, Schick, Marcano, Santon, Ćorić, Pastore, N´Zonzi, El Shaarawy.

Turín FC: Sirigu – Lyanco (84. Berenguer), N'Koulou, Djidji – De Silvestri, Rincón, Ansaldi, Aina – Belotti (C), Falqué (55. Zaza), Parigini (76. Edera).
    Náhradníci: Ichazo, Rosati – Lukić, Zaza, Edera, Berenguer, Bremer, Ferigra, Adopo, Millico.

Rozhodčí: Giacomelli – Meli, Giovane