Řisuty – Letňany 4:1 (kon.) | Sokolov – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.) | Bílina – Kolín 3:11 (kon.)
Mostečtí Lvi – Nymburk 3:6 (kon.) | Klatovy – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:4 (2:1 po s.n.)
Kobra – Trutnov 5:6 (po pr.)
Mostečtí Lvi
3:6 (2:1, 1:4, 0:1)
NED Hockey Nymburk
Sobota 19.01.2019, 17:30 • A-Benet Arena • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 33. kolo

Dnešní utkání dopadlo lépe pro hostující tým a Lvi stále čekají na první výhru v novém roce. První třetina přinesla hezký hokej. Lvi se ujali vedení po krásné teči Vladimíra Kýhose, druhou branku přidal Pavel Smolka. Hosté zkorigovali Petrem Josefusem. Lvi byli v první třetině lepší, měli větší chuť do hry, měli také více vyložených šancí. Hostům se podařilo v úvodu první třetiny orazítkovat tyčku Janem Stehlíkem. Druhá třetina byla opakem té první. Hosté do ní vlétli jak uragán a podařilo se jim otočit stav utkání. Nejdříve snížil Ondřej Kříž a za dvacet tři vteřin poslal hosty do vedení Jan Smejkal. Lvům se ještě podařilo vyrovnat zásluhou Aleše Havlůje. Poté však již úřadoval agilní Jan Stehlík, který dvěmi brankami otočil skóre utkání ve prospěch hostů. Třetí třetina přinesla branku do sítě Lvů. O krásný gól se postaral Stanislav Eis, když vymetl šibenici v síti Dominika Chabra a zpečetil tím skóre dnešního zápasu. (19:43:48)

59:56
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Čmolík – 2 min., krosček).

52:15
    Lvi se drali do útoku, závar před hostující brankou odnesl golman hostů Michal Krofta, který zůstává otřesen v brankovišti

50:01
    Zvonkohra se rozezněla za ušima Michala Krofty. Jakub Čmolík trefil tyč

47:59
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Hosté střílejí krásnou branku. V brance Dominika Chabra opustil svůj kout zabydlený pavouk. Dva hostující hráči ujeli v oslabení. STANISLAV EIS dojel kotouč jako první, napřáhnul až ke světlům a trefil krásně šibenici Chabrovi svatyně

47:25
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Hroudný – 2 min., sekání).

47:11
    Vladimír Kýhos se snažil přistrčit na Vítězslava Nedrdu. Obrana byla pozorná

46:44
    Postavení mimo hru domácích

46:05
    Lukáš Hrdlička vzal kotouč v obranném pásmu, projel celým středním a dokázal i vystřelil. Střela však neměla razanci

45:33
    Postavení mimo hru hostů

44:46
    Vítězslav Nedrda vystřelil na Michala Kroftu. Ten předvedl zákrok lapačkou lahodící oku diváka

43:53
    Po nahození drží kotouč Dominik Chabr

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 6. Kýhos (Polák, Nedrda), 15. Smolka (Nedrda, Mical), 28. Havlůj (Smolka, Mála) – 18. Josefus (Stehlík, Jirásek), 22. Kříž (Josefus, Eis), 23. Smejkal (Knesl, Kolouch), 29. Stehlík (Kříž, Josefus), 40. Stehlík (Arnošt), 48. Eis

Mostečtí Lvi: Chabr (Hanuljak) – Polák, Žižka, Kunrt, Havlůj, Kuncl, Fučík, Novák – T. Přeučil, Hrdlička, Vašíček, Kýhos, Nedrda, Mical, Mála, Čmolík, Smolka Trenéři: Kamil Kašťák a Vladimír Šafner
    NED Hockey Nymburk: Krofta (Sup) – Kříž, Hroudný, Tržický, Mašek, Knesl, Jirásek – Stehlík, Josefus, Král, Kuzďas, Arnošt, Kolouch, Smejkal, Eis, Kačírek. Trenér: Pavel Bičiště.

Rozhodčí: Místecký – Goltsch, Janíček