Havířov – Třinec 5:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 7:2 (kon.)
Zlín – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Kobra – PZ Kladno 2:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 2:5 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 3:1 (kon.) | Plzeň – Kladno 3:5 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (3:1 po s.n.)
Liberec – Mountfield HK 3:4 (po pr.) | Tábor – Žďár n/S 3:4 (kon.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 5:2 (kon.)
Sparta – K. Vary 4:1 (kon.) | Olomouc – Technika Brno 2:3 (po pr.)
po s.n. (3:1)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 19.01.2019, 12:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga dorostu • Nadstavba D

62:12
    Přesilovka domácích končí po necelé minutě, protože za stejný prohřešek jde na trestnou také Daniel Pavelec. Minutu a čtyři sekundy se bude hrát ve čtyřech, poté začne 56 sekund dlouhá přesilovka hostí.

61:16
    Oba dva dnešní góly padly při přesilovce a uvidíme, zda tomu bude tak i nadále. Jakub Hruška jde odsedět dvě minuty za podrážení.

58:09
    Pokud Boris Žabka vydrží na trestné lavici, bude rád a bude to znamenat, že hosté berou tři body. Obránce Mladé Boleslavi inkasuje dvě minuty za krosček.

54:00
    Jenže pouze 22 sekund trvala početní výhoda domácích. Ondřej Broža fauloval a půjde si sednout za držení.

53:38
    Šance pro domácí! Dominik Ďurač dostává dvě minuty za podrážení a Dukla jde do přesilové hry.

49:21
    Markové Chvátal a Urban si jsou odsedět dvě minuty za hrubost. Pokračuje se tak v pěti na obou stranách.

35:12
    Ale jen na okamžik, jelikož dvě minuty za podrážení půjde odsedět Dominik Mlejnek.

29:03
    Další trest pro jihlavskou ekipu, dvě minuty za podrážení dostává Marek Melenovský a domácí celek se tak bude muset bránit.

12:36
    Dvě minuty také na jihlavské straně, za podrážení jde ven Jonáš Jungwirth a přesilovku bude mít i Mladá Boleslav.

09:27
    Jindřich Plíšek nyní nebude svým spoluhráčům celkem dvanáct minut k dispozici, dostává trest na 2+10 minut za vražení na hrazení.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 60. Melenovský (Jungwirth, Chvátal), rozh. náj. Adam – 56. Plíšek (Haas, Strnádek)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Černý) – Hrbek, Chvátal, Vovsík, Adam, Sapík, Vranka, Port – Broža, Melenovský, Pavelec – Pigl, Bulík, Jungwirth – Zdarsa, Štorek, Kravec – Báťa, Mlejnek. Trenér: Štěpán Moravec
    BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Náhončík) – Sommer, Žabka, Moravec, Rajgl, Šercl, Křepelka – Strnádek, Plíšek, Haas – Urban, Hruška, Kredl – Ďurač, Růžek, Pavlík. Trenér: Jiří Zörkler

Rozhodčí: Nikola – Kotrba, Kučera