Třinec – Zlínsko 5:0 (kon.) | Ostrava B – Vítkovice 0:0 (kon.) | Jihlava – Vyškov 6:3 (kon.)
Kroměříž – Slovácko 1:4 (kon.) | Dukla Praha – Chrudim 4:1 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 5:1 (kon.)
Trenčín – Opava 1:0 (kon.) | Sokolov – Příbram 1:4 (kon.) | Hr. Králové – Vltavín 6:1 (kon.)
Třinec – Hlučín 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – B. Bystrica 4:1 (kon.) | Karviná – Puszcza 0:0 (kon.)
Olomouc – Ružomberok 1:1 (kon.) | Zlín – Nitra 5:0 (kon.) | Trenčín – Inter Bratislava 5:1 (kon.)
Slavia – Ústí n. L. 8:0 (kon.) | Amstetten – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Táborsko – Štěchovice 0:0 (zruš.)
Karabach – Bohemians 1905 3:1 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
4:1 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Sobota 19.01.2019, 12:30Přípravný zápas

Až záverečná dvadsaťminútovka rozhodla o víťazovi. Zlatomoravčania v nej udreli až trikrát a tým odrazili nápor Banskej Bystrice. (14:12:05)

Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 20:14.

90+1

89
    Dukla síce pri lopte, no ďaleko od brány protivníka. Dnešné meranie síl sa skončí výsledkom 4:1.

87
    Jeden z domácich borcov si prerazil cestu cez protivníka, no len za cenu priestupku.

86
    Banskobystričania v jednom z posledných útokov míňajú domácu bránu.

84
    Zlaté Moravce dali gól!
    Štvrtý klinec do rakvy Dukly, tu už niet o čom pochybovať. Dvakrát v zápase sme videli dva góly za sebou v rozpätí nanajvýš dvoch minút. Na 4:1 upravuje JAKUB ŠVEC.

82
    Domáci odpovedajú zásahom do čierneho a trúfam si povedať, že o víťazovi je rozhodnuté. Tretí zásah, tretí strelec, je ním NIKOLA DIMITRIJEVIČ.

81
    Desať minút do konca, Dukla znovu pohrozila, no strieľala iba slepými.

80
    Ale center po rohovom kope bol pretiahnutý, a tak nenašiel toho správneho adresára.

79
    V krátkom časovom slede vidíme druhý rohový kop hostí.

78
    Center sa hosťom úplne nepodaril, je to však na niečo dobré. Zblokovaná lopta – uvidíme roh.

77
    Pri lopte sú hostia, ktorí sa budú snažiť nájsť recept na súperovú defenzívu.

75
    Teraz to hostia nemysleli vôbec zle. Stredom poľa sa vybrali do útoku, akcia bola zastavená pred šestnástkou čistým odobratím lopty.

74
    Hráč hostí si hľadal pozíciu na polovici súpera. Tú si aj našiel, ale len za cenu faulu.

73
    Posledné momenty ukázali, že neradno nikoho odpisovať. Pred nami stále ešte približne dvadsať minút.

71
    No ale to je neskutočné. Trvalo to zhruba minútu a celok z Fortuna ligy znovu vedie! Neuveriteľné sekundy, zásah má na svedomí VLADYSLAV KHOMUTOV.

70
    Banská Bystrica dala gól!
    Prvá strela v druhom polčase bola z penalty a skončila v bráne! Zodpovednosť na seba vzal GABRIEL SNITKA a učinil dobre.

70
    Bola nariadená penalta v prospech hostí!

Viktor Kalinács

Branky: 43. Richtárech, 71. Khomutov, 82. Dimitrijevič, 84. Švec – 70. Snitka (pen.)

FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan (Krnáč) – Čögley (Nikolič), Asanovič, Pintér, Chren (Beseda) – Karlík – Mészáros (Práznovský), Ľupták (Chomutov), Richtárech (Ďubek), Kelez (Duga) – Tkáč (Švec)
    MFK Dukla Banská Bystrica: I. polčas: Krejčí – Starší, Kupčík, Gaško, Savić – Kolláti, Migaľa, Snitka, Gregáň – Bogdanovski – Galić

II. polčas: Ďurčo – Kolláti (57. Starší), Kupčík, Prikryl, Savić (82. Daniel) – Gregáň, Migaľa, Snitka, Malík – Tóth Vik. – Galić (82. Telúch)