Boston – NY Rangers 2:3 (kon.) | Montreal – Philadelphia 2:5 (kon.) | Tampa – San Jose 6:3 (kon.)
St. Louis – Ottawa 3:2 (kon.) | Dallas – Winnipeg 4:2 (kon.) | Nashville – Florida 2:4 (kon.)
Minnesota – Columbus 2:1 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 7:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 2:5 (kon.)
Chicago – Washington 8:5 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 3:0 (kon.) | Vancouver – Detroit 3:2 (kon.)
Boston Bruins
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
New York Rangers
Neděle 20.01.2019, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek noci. (03:58:41)

3. Mats Zuccarello (NYR) 0+2

Zápas skončil, Rangers překvapivě vítězí na ledě Bostonu 3:2. První třetina přitom ničemu takovému nenasvědčovala. Boston byl jasně lepší a šli také do vedení, když se prosadil Danton Heinen. Jenže po minutě srovnal Filip Chytil a přitom nešťastné zranil brankáře Raska, který musel střídat a pustit do branky Haláka. A od té doby to šlo s Bruins skopce. Domácí měli špatnou druhou třetinu, po které prohrávali 1:2 po brance Miky Zibanejada. Ve třetí části pak sice dokázal po skvělé Pastrňákově přihrávce srovnal Brad Marchand, ale hosté se poté znovu dokázali vrátit do vedení, které už udrželi. Vítězný gól vstřelil Mika Zibanejad, nejproduktivnější hráč Rangers v této sezóně. Hosty po celý zápas držel skvělým výkonem brankář Henrik Lundqvist.

59:58
    Kotouč vypadl ze hry. Vhazovat se bude v útočném pásmu Bostonu.

59:38
    Mika Zibanejad dostal puk ven pásma tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

59:26
    Oddechový čas pro domácí.

59:24
    Lundqvist skvěle zasáhl betonem proti štiplavé ráně David Pastrňáka.

58:53
    Bergeron sebral puk Veseymu zrovna v okamžiku, kdy chtěl útočník Rangers mířit na prázdnou branku.

58:41
    Jenže Bruins okamžitě přišli o útočné pásmo.

58:32
    Halák už zamířil na střídačku a Boston zkouší power play.

58:15
    Následovalo vyhození Bostonu na zakázané uvolnění.

58:08
    Chris Kreider zavezl kotouč do útočného pásma a umožnil tak spoluhráčů v klidu vystřídat.

57:30
    Dalšího Krejčího střela, tentokrát z pravé strany a ani neprošla na branku.

57:27

57:13
    Ani střela Davida Krejčího bez přípravy švédského strážce brankoviště Rangers nepřekonala.

56:50
    Torey Krug tentokrát střílel, ale Lundqvist na jeho střelu z levého kruhu viděl a dokázal puk vytěsnit.

56:25
    Krug našel přes šířku pásma Pastrňáka, ale ten dostal kotouč na brusle, a tak nemohl hned střílet.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 18. Heinen (Forsbacka-Karlsson), 44. Marchand (Pastrňák, Bergeron) – 19. Chytil, 26. Zibanejad (Skjei, Zuccarello), 50. Zibanejad (Zuccarello, Shattenkirk)

Boston Bruins: T. Rask (19. Halák) – McAvoy, Chára, Carlo (C), Krug, K. Miller, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – DeBrusk, Krejčí, Cehlárik – Wagner, Acciari, Kuraly – Backes (A), Forsbacka-Karlsson, Heinen.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – McQuaid, Skjei, DeAngelo, M. Staal (A), Shattenkirk, R. Lindgren – Zuccarello (A), Zibanejad (A), Kreider – Fast, R. Strome, Chytil – Naměstnikov, Nieves, Vesey – Bučněvič, B. Howden, C. McLeod.