Huddersfield Town – Manchester City 0:3 (kon.) | Fulham – Tottenham 1:2 (kon.)
Huddersfield Town
0:3 (0:1)
Manchester City
Neděle 20.01.2019, 14:30 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 23. kolo

Danilo, Raheem Sterling a Leroy Sané dokázali prostřelit domácího brankáře, který inkasoval tři branky. Huddersfield ani jednu ze dvou střel neproměnil, a tak se neprosadil. Body bere Manchester City za výhru 3:0. (16:26:40)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:9.

90+4

90+4
    Chris Löwe našel před brankou ve výborné pozici stojícího spoluhráče. Steve Mounié však překopl branku.

90+3
    Domácí celek se nedokázal propracovat do šance, hosté otáčejí směr hry.

Dnešní utkání sleduje 24 190 diváků.

90+2
    Domácí se snaží hrát aktivně a vstřelit alespoň čestnou branku, ale obrana Manchesteru je pozorná.

90+1
    Celkem tři minuty se budou nastavovat nad rámec druhého poločasu.

90
    Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Steve Mounié se dopustil útočného faulu, marně se snažil vybojovat míč. Následně tedy budou od své branky rozehrávat hosté, jmenovitě, Kevin De Bruyne.

88
    Mnoho času už v tomto zápase nezbývá, hostující Manchester City míří za výhrou v tomto zápase.

86
    Bernardo Silva měl velkou šanci svého klubu. Z osy hrací plochy zakončoval sám před brankářem, ale Jonas Lössl výborně zasáhl.

86
    To už probíhají poslední minuty a hostující Danilo a Kyle Walker kombinují na polovině.

85
    Alex Pritchard přenechal míč spoluhráči, Jonathan Hogg však o míč přišel.

84
    Huddersfield se pokouší něco vymyslet daleko od své branky. Obrana Manchesteru hraje spolehlivě.

83
    Domácí brankář rychle odehrál míč od své branky, Jonas Lössl se rozhodl pro dlouhou přihrávku. Tommy Smith se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině.

82
    Alex Pritchard centroval před branku, tam byl Steve Mounié. Jeho hlavička byla dobrá, ale gólman Ederson byl připravený.

80
    Deset minut hry plus nějaké to nastavení nás čeká v tomto zápase. O míč se bojuje zejména na polovině hrací plochy.