Jižní Korea – Bahrajn 2:1 (po pr.) | Katar – Irák 1:0 (kon.)
Katar
1:0 (0:0)
Irák
Úterý 22.01.2019, 17:00 • Al Nahyan Stadium, Abú Zabí • Mistrovství Asie • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:58:19)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:13.

Je konec! Katar se může radovat, jelikož v dnešním zápase porazil Irák 1:0 a postupuje tak do čtvrtfinále, kde se utká s Jižní Koreou!
    Branky jsme se v první půli nedočkali, ovšem Katar k ní byl hned dvakrát velice blízko. Už ve 4. minutě, ale Hassan napálil břevno a ke konci poločasu byl centr zblokován do tyče.
    V 62. minutě šlo domácí mužstvo do vedení, když se přímého kopu ujal Alrawi, který poslal skvělou ránou přes zeď a vstřelil gól. Ke konci utkání se Irák snažil, ale Katar na tomto turnaji stále neobdržel ani branku!

90+5

90+5
    Ovšem posléze hosté získali autové vhazování a následně přiletěl centr do vápna, ale s tím si Katar opět poradil.

90+5
    Nyní už se opět hraje a Katar se pokouší držet míč vepředu.

90+4
    Domácí brankář byl navíc zfaulován a nyní si ještě vyžádal ošetření od lékařů.

90+4
    Následně přiletěl další centr do vápna, ale s tím si poradil gólman Al Šíb.

90+4
    Domácí obrana si ale poradila s centrem do vápna, ale u míče je stále Irák.

90+3
    Alrawi za žádnou cenu nepustil přes sebe protihráče a uviděl žlutou kartu.

90+2
    Hosté nyní tlačí na soupeře a posílají nákopy do vápna. Posléze se Ali málem dostal do velké šance, ale na hranici malého vápna si nedokázal zpracovat míč.

90+1
    Skvělý centr poslal Irák do vápna soupeře, ale tam si s ním nakonec domácí poradili.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Al Hajdos, přichází Boudiaf.

89
    Posléze domácí získali autové vhazování na polovině soupeře, ale následně přišla také špatná přihrávka Hatima.

88
    Nyní už se opět hraje a zajímavým faktem je, že Katar stále ani jednou nestřídal.

87
    Domácí hráč je stále ošetřován na hrací ploše, jelikož po faulu předvedl nepříjemné kotrmelce. Následně dochází k menšímu požduchování a konec utkání je velice vyhrocený.

86
    Posléze se domácí hráč dostal do úniku, ale tvrdě jej sejmul Abdullah, který tak uviděl žlutou kartu.