Wellington Phoenix – Sydney 0:1 (kon.) | Newcastle Jets – Central Coast 1:0 (kon.) | Perth Glory – Adelaide 0:0 (kon.)
Newcastle Jets FC
1:0 (0:0)
Central Coast Mariners FC
Středa 23.01.2019, 09:55 • Newcastle International Sports Centre, Newcastle • Australská A-League • 15. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji vám krásný zbytek dne a u dalších online přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (11:54:42)

Máme za sebou utkání patnáctého kola australské ligy mezi Newcastlem a Central Coast Mariners, ve kterém padl jediný gól a postarali se o něj domácí. Stalo se tak v 54. minutě, kdy skvělou přihrávku O'Donovana zužitkoval Kaine Sheppard. Hosté taky měli své šance, avšak v klíčové chvíli vždy selhali. Newcastle se díky třem bodům o kousek přitáhl šestému místu, ztráta však je stále velká, sedmibodová. Hráči Central Coast Mariners zůstávají na posledním místě s pouhými šesti body.

90+6

90+5
    Nene, tady už je rozhodnuto, Pain poslední možnost svého celku zazdil nedovoleným zákrokem.

90+4
    Poslední nastavenou minutu drží míč domácí na svých kopačkách, tohle asi pro Newcastle dopadne dobře.

90+3
    O výhře domácíh mohl definitivně rozhodnout střídající Austin, svou střelu ovšem poslal vysoko nad břevno.

90+2
    V souboji dvou osmnáctek si skvěle počínal Johnny Koutroumbis, který nejenže svého soupeře připravil o balón, ale dokonce se jím nsáledně ještě nechal faulovat.

90+1
    Domácí celek se pochopitelně stáhl na svoji polovinu, brání dokonce celá jedenáctka.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Hostujícím fotbalistům se pomalu, ale jistě krtí čas na vyrovnání, právě se rozeběhla poslední minuta základní hrací doby. Uvidíme, kolik hlavní sudí nastaví minut.
    88. Petratos pořádně protáhl Kennedyho

88
    Dimitrios Petratos zkusil štěstí přímou střelou, Ben Kennedy se musel pořádně natáhnout, aby jeho projektil vytěsnil nad břevno!

87
    Unikajícího Ugarkoviče stáhl k zemi Jacob Melling, hostující středopolař může být rád, že se jeho zákrok obešel bez karty.

86
    Z rohu vyrovnání nepřijde, nejvýše se totiž do vzduchu vyšplhal Lachlan Jackson.

85
    Střídání v týmu Newcastle Jets FC: ze hřiště odchází O'Donovan, přichází Austin.

84
    Pas Paina brankář Glen Moss pro jistotu pouze vyrazil za sebe, bude z toho rohový kop.

83
    Hostující celek je nastěhován na polovině soupeři, avšak vyrovnat se mu stále nedaří. Přesto, že už měl minimálně dvě tutovky.

82
    Útočnou akci Petratose zastavuje praporek nad hlavou pomezního rozhodčího signalizující ofsajd.