Č. Budějovice – Vyšehrad 3:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Liberec 1:2 (kon.)
Zlaté Moravce – KFC Komárno 3:0 (kon.) | Plzeň – Wu-Chan 1:1 (kon.) | Maribor – Karviná 0:0 (kon.)
Mšeno – Varnsdorf 0:2 (kon.) | Přeštice – Sokolov 0:6 (kon.) | Hibernians – Brno 1:3 (kon.)
Floriana – Táborsko 2:1 (kon.)
Floriana FC
2:1 (2:1)
FC SILON Táborsko
Středa 23.01.2019, 20:00 • National stadium Ta Qali • Přípravný zápas

Skončilo přípravné utkání hrané na Maltě, ve kterém tamní Floriana FC zvítězila nad český týmem FC MAS Táborsko. Všechny branky padly v prvním poločase, a i přes snahu Táborska srovnat jsme se branky v druhém poločase nedočkali. (21:55:11)

90+3

90+3
    Floriana je na útočné polovině a tento zápas už zvládne.

90+2
    K hlavičce se dostal jeden z hráčů, ale mířil nad branku soupeře.

90+1
    Zřejmě poslední roh dnešního utkání.

90+1
    Poslední šance pro Táborsko něco vymyslet, drží se na útočné polovině.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.
    90. Šance Frýdka

90
    Opět aktivní Frýdek, který dostal míč na velké vápno a jeho střela mířila přesně k tyči, proti jeho střele se ale vyznamenal domácí brankář, který míč vyrazil na roh!

89
    Na druhé straně rychlý protiútok Floriany končí střelou na branku, kdy byl ale brankář pozorný.

88
    Hodně pohledná akce Táborska! Míč se dostal na levou stranu, kdy jeden z hráčů posílal míč do vápna na Frýdka, který byl ale rychle ozbrojen a nenašel tak místo, jak by vystřelil přes dobře postaveného obránce.

86
    Útočný faul zastavuje hostující tým v snažení o vyrovnání.

85
    Další nepřesný centr v podání Táborska. Čas se rychle blíží ke svému konci, Floriana stále drží těsné vedení.

82
    Další náznak šance na straně českého týmu, centr Frýdka ale skončil v rukavicích brankáře.

80
    Christian Frýdek to nyní zkusil z velké dálky, střela ale mířila doprostřed branky.

79
    Velmi dobrý náběh na přední tyč a ještě lepší centr nyní předvedli hráči Táborska. Zakončení hlavou ale skončilo vedle levé tyče branky Floriany.

77
    Český tým začíná vyrovnávat hru, na gól má stále dostatek času.

75
    Hráč Táborska nacentroval pouze do míst, kde stál brankář Floriany.

72
    Prudká hlavička domácího hráče nenadělala žádný vzruch a Táborsko může jít do útoku.