Plzeň – Litvínov 7:1 (kon.) | Vítkovice – Liberec 2:1 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 8:5 (kon.)
Zlín – Olomouc 1:2 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (po pr.)
Berani Zlín
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HC Olomouc
Pátek 25.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 38. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Příjemný páteční večer ze Zimního stadionu Luďka Čajky. Právě teď je na programu Tipsport Extraliga a s ní nás čeká souboj mezi PSG Berani Zlín a HC Olomouc!

PSG Berani Zlín – 10. místo (53 bodů)
    Zlín zatím neprožívá právě nejlepší sezónu a pouhé dva měsíce před koncem základní části balancuje na hranici bojů o udržení. Do sezóny sice Ševci odstartovali vítězstvím 4:2 nad Třincem, ale ve zbytku září ukořistili jen tři body proti Karlovým Varům. Říjen už byl v jejich podání lepší a bez bodu odešli pouze třikrát na jeho začátku. V tu dobu si mimo jiné připsali také cenné vítězství proti Spartě a i napodruhé porazili třinecké Oceláře. Na začátku listopadu Berany čekal opět krátký výkonnostní propad, než si smlsli na Vítkovicích a Plzni, ale poté jim Sparta vrátila porážku. Další větší útlum Zlínské potkal v prosinci, kdy prohráli čtyřikrát v řadě a zachránili to pouze proti Hradci Králové, než prohráli další dvě utkání. Hned vzápětí navíc přišel nový rok a s ním další tři porážky, od Vítkovic, Plzně a od Sparty. Proti Pardubicím se však Ševci nakopli a do dnešního zápasu se vezou na vlně tří vítězství! To poslední slavili v neděli, kdy porazili Mladou Boleslav 4:1.

HC Olomouc – 8. místo (55 bodů)
    Olomouc se zatím v letošním ročníku potácí na hraně předkola. Sezóna pro ni sice začala dobře a na úvod bodovala jak proti Třinci, tak proti Brnu, ale poté přišel drobný útlum a výsledky spíše střídavé. V listopadu se ovšem začalo blýskat na lepší časy a Olomouc drtila jednoho soupeře za druhým. Jediný, na koho Kohouti nestačili, byly Vítkovice, ale jinak si dokázali poradit mimo jiné i se Spartou, Brnem a Plzní. V první polovině prosince pak jejich skvělé výkony pokračovaly, ale po reprezentační pauze přišel zlom a Hanáci prohráli čtyřikrát v řadě. Po novém roce se jim zatím nedaří o moc lépe. Úvodní utkání v Litvínově sice vyhráli, ale za další tři zápasy vybojovali dohromady pouze bod. Vzápětí sice dokázali porazit Mladou Boleslav 4:1, ale vzápětí přišel debakl v Pardubicích. Středeční přestřelka ve Vítkovicích Hanákům vynesla pouze bod ze samostatných nájezdů.

Nejproduktivnější hráč:
    Jiří Ondráček (ZLN) – 28b (11+18)
    Zbyněk Irgl (OLO) – 24b (16+8)

Úspěšnost brankářské jedničky:
    Libor Kašík (ZLN) – 91,09 % (11 zápasů)
    Branislav Konrád (OLO) – 91,24 % (27 zápasů)

Vzájemná utkání:
    Ve vzájemných utkáních si zatím tyto týmy drží vyrovnanou bilanci 1:1, s tím, že z vítězství se vždy raduje ten, kdo hraje doma. První zápas vyhrál Zlín jednoznačně 4:0, poté co se trefili Kulda, dvakrát Pavel Sedláček a také bývalý hráč Olomouce, Jakub Herman. V odvetě dlouho platilo vyrovnané skóre, ale ve druhé části se Hanáci ujali dvoubrankového vedení díky zásahům Jiřího Ondruška. V poslední třetině už pak Zdeněk Okál pouze snížil na 2:1.

14. HC Dynamo Pardubice 28 bodů

Bude i do třetice platit heslo „můj dům, můj hrad“? Nebo Hanáci vybojují ve Zlíně nějaké body? To se ukáže v 17:30.
    Liborovi Kašíkovi se po návratu do Zlína daří a úspěšnost jeho zákroků dosahuje téměř 95 %.

PSG Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Nosek (A), Žižka (C), Řezníček, Gazda, Valenta, Ferenc – Kubiš (A), Fořt, J. Ondráček – Lakatoš, P. Sedláček, E. Kulda – Popelka, Fryšara, Šlahař – Herman, Honejsek, Okál.

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Vyrůbalík (C), Jaroměřský, Ondrušek (A), J. Galvas, Švrček, Rutar – Ostřížek, J. Knotek (A), Jergl – Strapáč, Kolouch, Irgl – Laš, Skladaný, Mráz – Burian, Handl, V. Tomeček.

Rozhodčí: Hradil, Sýkora – Bryška, Hanzlík.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Hráči už nastupují na led. Utkání za malou chvíli začne.

00:01

00:08
    Ostřížkovi se nepodařilo protečovat puk, ale Kubiš k němu měl daleko.

00:35
    Žižkovu rozehrávku Lakatoš pouze tečoval do útočného pásma.

00:58
    Zlín ale stále bojuje o puk u mantinelu.

01:01
    Puk nakonec končí pod lapačkou Lukáše.

01:08
    Valentův bekhendový pokus Lukáš pouze vyrazil, ale puk našel jako první a opět ho ukryl.

01:12
    Gazdovo nahození na branku neprošlo.

01:45
    Jaroměřský zachytil puk, ale jeho střelu zblokovali domácí mimo branku.

02:13
    Mráz v útočném pásmu ztratil puk. Zlín může jít do protiútoku.

02:20
    Berani pouze odevzdali puk a střídají.

02:59
    Ondruškovo nahození Zlín zachytil a byl z toho nebezpečný protiútok. Fořt dostával přihrávku před branku, ale Lukáš ho vychytal.

03:42
    Kubiš ztratil puk, ale Ostřížek našel jen připravenou lapačku Kašíka.

03:53
    Valentova přihrávka nebyla přesná, na puku je Kolouch.

04:23
    Irglova přihrávka nenašla žádného z jeho spoluhráčů.

04:43
    Laš dostával přihrávku na osu hřiště, ale neměl rychlost a domácí ho připravili o puk.

05:13
    Skladaný podél pravého mantinelu zavezl puk. Olomouc je v útočném pásmu.

05:33
    Zlín pouze posouvá puk do útočného pásma. Na kotouči jsou tak stále Kohouti.

06:10
    Zlín bude hrát přesilovku, ale Valenta pod tlakem málem poslal puk do své odkryté branky.

06:29
    Potrestaným hráčem je Ludvík Rutar (OLO) který se provinil nedovoleným bráněním.

06:34
    Hosté hned na úvod oslabení vyhazují až ke Kašíkovi.

06:53
    Ani napodruhé se Zlín neusadil v pásmu. Puk opět míří až za Kašíkovu branku.

07:22
    Berani se konečně usadili v útočném pásmu, ale zatím jejich snaze chybí střelba.

07:40
    A Kohouti opět dostávají puk daleko od své branky.

08:08
    Šlahař se vřítil do pásma po pravé straně, ale netrefil branku.

08:48
    Burian vybojoval puk za brankou, ale u mantinelu dobře hlídal Řezníček, který udržel útočné pásmo pro Zlín.

08:58
    Za brankou Zlína se strhla drobná potyčka, poté co jeden z olomouckých hráčů zůstal ležet ve středním pásmu. Ten nyní zamířil do útrob stadionu. Zdeněk Okál (ZLN) si ale odpyká pětiminutový trest a trest do konce utkání za nedovolené bránění.

09:27
    Lakatoš ujížděl sám na branku, ale minul!

10:00
    Olomouc drží puk za svou brankou. Hosté zatím marně vyhlížejí cestu vpřed.

10:20
    A nedaří se jim to ani teď. Valenta vypíchl puk do středního pásma.

10:47
    Irgl neudržel puk proti Fořtovi a ten ho opět posílá za branku Lukáše.

11:17
    Popelka bekhendem posílá puk k Lukášovi.

11:40
    Trochu se štěstím se hosté usazují v útočném pásmu.

12:07
    Zlín dobře přistupuje a nepouští Hanáky od mantinelu.

12:15
    Berani opět vyhazují puk přes všechny čáry.

12:44
    Kašík pomohl svým spoluhráčům a Žižka tak opět vyhazuje puk.

13:21
    Galvas zachytil vyhození Zlína, ale Kašík jeho pokus vyrazil. Před brankou nebyl nikdo v červeném, kdo by mohl dorážet.

13:47
    Po dalším nahození Burian šikovně dorážel před brankou a dostal puk pod Kašíkem za jeho záda! Domácí brankář ale rychle našel puk a přisunul si ho pod tělo.

14:04
    Skladaný prověřil Kašíka nahozením od modré čáry. Domácí brankář drží puk v lapačce a přerušuje hru. Zlín pětiminutové oslabení přečkal.

14:04
    Laš dostává varování. Vhazování se bude opakovat.

14:14
    Jeden ze Zlínských posílal puk okamžitě před branku, ale našel jen brusle hostů.

14:50
    Tomeček s Handlem mohli jít do přečíslení dvou proti jednomu, ale byli příliš blízko u sebe a zlínský obránce je připravil o puk.

15:31
    Kubiš vybojoval puk ve středním pásmu, ale neprošel přes dalšího hráče.

15:41
    Kašík špatně rozehrál, ale olomoucký hráč netrefil odkrytou branku! Kašík ovšem předvedl efektní otočku, s niž se snažil střele do odkryté branky zabránit.

16:00
    Galvas nastřelil jen clonícího hráče.

16:48
    Střelu od mantinelu Lukáš vyrazil betonem.

17:07
    Fryšara zavezl puk, ale byl zády k brance a neměl jak zakončit.

17:20
    Nakonec se Fryšara ke střele dostal a jeho pokus vyrazil Lukáš k Popelkovi! Ten měl před sebou odkrytou branku, ale minul ji!

17:36
    Zlín si zahraje další přesilovku. Jan Švrček (OLO) si odpyká dvě minuty za sekání.

18:14
    Ondráček vystřelil jen do bránícího hráče.

18:30
    Olomouc se osvobozuje dlouhým vyhozením až ke Kašíkovi.

18:46
    Zlínu se nevydařila rozehrávka. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Kašíka.

18:52
    Ondruškova přihrávka našla jen hokejku soupeře.

19:17
    Zlín se nepřesnou přihrávkou připravil o útočné pásmo.

19:46
    Švrček zůstal zapomenutý za obranou a hledal přihrávkou najíždějícího spoluhráče. Kašík ale dobře zasáhl.

19:57
    Ostřížek zamířil pouze mimo tři tyče.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První třetinu nejvíce poznamenal faul Okála, po kterém Hanáci hráli pětiminutovou přesilovku, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Zlín hrál také čtyři minuty v početní výhodě, i když ne soustavně, a jejich snaha dopadla stejně. Blízko gólu však byl Michal Popelka, který trestuhodně minul odkrytou branku Lukáše. Po dvaceti minutách je stav nicméně stále bezbrankový.

Střely na branku v první třetině:
    Zlín – 9
    Olomouc – 5

Druhá třetina začne přibližně v 18:20.

20:01

20:02
    Úvodní buly druhé třetiny vyhráli Hanáci, ale Vyrůbalík musí spěchat pro puk za svou branku.

20:30
    Knotek servíroval puk před branku Ostřížkovi, ale tomu domácí nedovolili zakončit.

20:56
    Ostřížek nezpracoval přihrávku Vyrůbalíka a pouze protečoval puk do útočného pásma.

21:31
    Řezníček z otočky vystřelil jen do bránícího hráče.

21:42
    Lakatošův pokus se od Lukáše odrazil do ochranné sítě.

21:48
    Další nahození Lukáš vyrazil hrudí před sebe. Tam byli jen hosté.

22:12
    Olomouc se drží na puku, ale nemůže se dostat z obranného pásma.

22:40
    Skladaný zavezl puk a Jaroměřský to zkusil z úhlu. Minul ale branku.

23:05
    Handl zůstal sám v útočném pásmu, ale pro puk si musel k mantinelu a nedostal se k ohrožení soupeřovy klece.

23:36
    Rána od modré se odrazila ke Kubišovi, který ale dostal puk na nohy a nemohl střílet do odkryté branky.

24:20
    Irgl nastřelil pouze boční síť.

24:33
    Švrček se musí vracet pro puk ke své brance.

24:54
    Vyrůbalík měl k puku blíže než Fořt a odehrál ho do bezpečí.

24:57
    Vzápětí ale jeden z jeho spoluhráčů přihrál příliš prudce a po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Lukášem.

25:15
    Kašík měl potíže se Skladaného překvapivou ránou z úhlu, ale podařilo se mu puk vyrazit.

25:45
    Fryšara se marně natahoval po puku. Hosté k němu měli opět blíže.

26:00
    Kohouti se hnali do přečíslení dvou proti jednomu, ale sjeli si říliš blízko k brance a Kašík dokázal pokus z úhlu vyrazit.

26:15
    Hanáci se ale dál tlačí do branky. Domácí brankář nakonec přikryl puk u své tyčky a přerušil hru.

26:34
    Jergl se za svou brankou šikovně zbavil soupeře a Rutar může rozehrávat.

27:07
    Kubiš protlačil puk těsně za modrou čáru, ale dál už ani krok. Hosté puk okamžitě vracejí do středního pásma.

27:17
    Po přečíslení tří proti dvěma končí puk v lapačce Kašíka.

27:40
    Lakatošův pokus z úhlu minul branku.

28:00
    K Ostřížkovu vyhození měl nejblíže Laš, a tak před ním Kašík vypíchl puk.

28:31
    Handl propustil přihrávku pod bruslí, ale díky tomu se píská zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Lukášem.

28:43
    Fořt se snažil natlačit s pukem před branku, ale hosté ho nepustili.

28:56
    Knotkovo nahození zadělalo Kašíkovi problémy v brankovišti, ale domácí brankář je vyřešil a vypíchl puk do rohu.

29:34
    Tentokrát olomoucký útočník hledal před brankou Ostřížka, ovšem přihrál nepřesně.

29:39
    Vzápětí Zlín vyhazuje puk přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Kašíkem.

30:01
    Také Zlín šel do přečíslení tří proti dvěma, ale Lukáš vyrazil Lakatošovu střelu.

30:31
    Knotkovi se nahození nepodařilo a tak spíše odevzdal puk soupeři.

30:49
    Hanáci ale ještě bojují o puk za brankou Kašíka.

31:13
    Strapáč provezl puk kolem mantinelu za branku a chtěl přihrávat mezi kruhy, ale puk mu sjel z hokejky.

31:22
    Sedláčkovu střelu ukryl Lukáš do lapačky.

31:47
    Herman vybojoval puk za brankou a poslal ho na obránce, který prověřil Lukáše tvrdou střelou.

32:09
    Další pokus Zlína končí v ochranné síti. Vhazovat se bude před Lukášem.

32:27
    Handl zachytil Žižkovo vyhození a ihned poslal puk na Kašíka. Ten jeho pokus zastavil betonem.

33:10
    Jergl nabil mezi kruhy Ostřížkovi, který mířil mezi Kašíkovy betony! Domácí brankář byl ale připravený a puk ukryl do své výstroje.

33:31
    Valenta rychle přistoupil k Jerglovi a udržel puk v útočném pásmu.

33:37
    Jen o chvíli později už ale Hanáci vyvážejí puk.

33:58
    Zlín právě vstřelil branku!
    Kulda přihrál na pravý kruh JAKUBU HERMANOVI, který se neunáhlil, rychle si stáhl puk na bekhend a poslal ho za záda vyjetého Lukáše! Asistence: Edgars Kulda.
    33:58 Jakub HERMAN - 1:0

34:33
    Laš dobře odstavil soupeře, ale puk na modré čáře zastavil Fryšara. Zlín se stále drží v útočném pásmu.

34:59
    Před brankou Zlína číhal osamocený Mráz, který ale nezpracoval prudkou přihrávku!

35:08
    Na druhé straně se řítil sám na Lukáše Lakatoš, ale jeho kličku si hostující brankář pohlídal.

35:19
    Fořt vylovil puk před brankou, ale než stihl zakončit, hostující obrana ho odstavila.

35:24
    Hned po buly poslali Zlínští puk do ochranné sítě, také tentokrát ovšem s přispěním hostujícího hráče.

35:55
    Jaroměřského nahození se zastavilo o brusli domácího hráče.

36:18
    Gazda spěchal za vhozením, ale olomoucký obránce měl k puku blíže a nepustil ho do brejku.

36:48
    Burian pouze prostrčil puk do útočného pásma, kde už číhal Valenta.

37:00
    Zlín šel opět do přečíslení tří proti dvěma. Popelka střílel z osy, ovšem jen do připraveného Lukáše.

37:24
    Galvas přihrál jen na hokejku soupeře, ale Laš dobře zakročil a zastavil protiútok Zlína.

37:41
    Ševci si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká František Skladaný (OLO).

37:50
    Laš po hraně mantinelu vyhazuje puk až za Kašíkovu branku.

38:15
    Fořt se pokoušel přihrávat před branku, kde však dobře zalehl jeden z hostů.

38:35
    Kubišova střela z levého kruhu končí v lapačce Lukáše.

38:45
    Irgl prostrčil puk aspoň do středního pásma.

39:23
    Na Šlahaře si počíhal jeden z hostujících obránců a Ostřížek může vyvézt puk a ušetřit cenné vteřiny.

39:45
    Ve chvíli, kdy už jsou Hanáci kompletní zastavuje útok domácích postavení mimo hru.

39:59
    Knotek drží puk za svou brankou, kde už i druhá třetina skončí.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Ve druhé třetině už se skóre hnulo, a to díky Jakubu Hermanovi, který ve 34. minutě šikovně obalamutil Lukáše a zavěsil puk bekhendem. Toto skóre však vůbec nemuselo být konečné, neboť jen o chvíli později dostával Mráz přihrávku před branku, kde zůstal zcela sám a na druhé straně jel Lakatoš sám na Lukáše. Ani jeden z nich se ovšem neprosadil a tak si Ševci nesou do třetí třetiny těsný náskok.

Střely na branku ve druhé třetině:
    Zlín – 11 (celkem 20)
    Olomouc – 8 (celkem 13)

Třetí třetina začne přibližně v 19:13.

40:01

40:12
    Jaroměřský vystřelil jen do bránícího hráče.

40:28
    Jergl to zkoušel od mantinelu. Kašík jeho pokus vykopl.

40:40
    Olomouc si zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení si odpyká Tomáš Fořt (ZLN).

40:53
    Kašík o mantinel posílá puk do bezpečí.

41:18
    Galvas poslal puk mezi kruhy Burianovi, ale tomu se nepodařilo zakončit.

41:29
    Ševci opět posílají puk pryč od své branky.

41:55
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hanáci ujeli do přečíslení dvou proti jednomu a JAN KNOTEK se nijak rozpakoval a přesnou střelou vyrovnal. Asistence: Jan Jaroměřský.
    41:55 Jan KNOTEK - 1:1

42:08
    Zlínský útok zastavuje postavení mimo hru.

42:18
    Žižkova střela mířila daleko mimo branku.

42:37
    Šlahař vybojoval puk pro Gazdu, kterému ovšem utekl.

42:58
    Ondráček neprošel kolem Vyrůbalíka a puk mají hosté.

43:19
    Tomeček poukazuje na to, že puk se odrazil o někoho ze střídačky a hra je přerušena. Vhazovat se bude na hranici obranného pásma Olomouce.

43:38
    Kulda pouze protečoval z obranného pásma. Irgl se musí pro puk vracet.

43:56
    V protiútoku mu zabránil Pavel Kubiš (ZLN), který si však bude muset odpykat dvě minuty za pozdní dohrání. Olomouc tak čeká další přesilovka.

44:18
    Jergl se prokličkoval do útočného pásma, ovšem jeho střelecký pokus se odrazil o hokejku domácího hráče a skončil v ochranné síti.

44:48
    Ostřížek poslal puk před branku Knotkovi, který se ho pokusil tečovat mezi Kašíkovy betony. Poté ještě houževnatě dorážel, což se nelíbilo domácím obráncům.

45:01
    Zlín vytlačil Hanáky ze svého obranného pásma.

45:20
    Ti se sice dokázali vrátit, ale hned vzápětí se vyhnali nepřesnou přihrávkou.

45:39
    A do třetice Ševci vyhazují puk přes všechny čáry.

46:02
    Laš si sjížděl pro přihrávku před branku, ale byl těsně stíhaný a k zakončení se nedostal.

46:18
    Knotek si na buly pomohl bruslí a to se tak bude opakovat.

46:32
    Valentovo nahození na branku se odrazilo na hůl Kubiše. Ten ale z těžkého úhlu minul branku.

47:00
    Herman jel sám na Lukáše, ale napodruhé už na něj nevyzrál!

47:26
    Domácí hráči si přihráli rukou a jsou vykázáni z útočného pásma.

47:39
    Laš ve středním pásmu vybojoval puk a vyslal po pravé straně Mráze. Jeho pokus vyrazil Kašík do ochranné sítě.

47:47
    Střela od modré se odrazila přesně mezi nohy Mráze, který ovšem nedokázal kotouč najít a nemohl zakončit do odkryté klece!

48:33
    Fryšara zachytil rozehrávku Kohoutů, ale jeho přihrávka na Popelku nebyla přesná. Ostřížek vybojoval puk zpět.

49:06
    Kubišova střela od mantinelu končí ve výstroji Lukáše.

49:15
    Olomouc o mantinel vyhodila puk, ale Irgl se za ním nebezpečně hnal a tak ho Freibergs musel stihnout před čárou.

49:34
    Irgl tečoval střelu od modré čáry, ale Kašík ji dokázal vyrazit.

49:50
    Hanáci si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Jiří Ondráček.

50:15
    Jergl zavezl puk do útočného pásma a přenechal ho Tomečkovi, který prověřil Kašíka ostrou střelou!

50:48
    Burian vybojoval puk pro Galvase na modrou čáru. Jeho rána se ovšem zastavila o brusli jednoho ze Zlínských.

51:21
    ZBYNĚK IRGL se prokličkoval před branku a vyslal na Kašíka prudkou střelu. DOmácí brankář ji vyrazil nad sebe, odkud ji jeden z jeho spoluhráčů odehrál rukou přesně do těla Irgla. Hostující útočník pak pohotově doklepl puk za ležícího Kašíka. Bez asistence.
    51:21 Zbyněk IRGL - 1:2

51:28
    Zlínská rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

51:51
    Žižka se dostal ke střele z levého kruhu, ale minul branku.

52:05
    Ferenc poslal puk před branku na teč, ale Lukáš nakonec zasahovat nemusel.

52:37
    Po další střele se dostal k odraženému puku Šlahař, ale Lukáš se dokázal přesunout a zmenšit mu úhel. Puk nakonec končí v jeho výstroji.

52:42
    Kubiš si sjížděl pro přihrávku před branku, ale skákavý puk nezkrotil.

53:04
    Gazda nastřelil jen bránícího hráče a Olomouc tak dostává puk ze svého pásma.

53:30
    Jerglovo vyhození zastavil Sedláček ve středním pásmu.

53:37
    Vzápětí se navíc Zlínští provinili úmyslným ofsajdem.

53:37
    A nejen tím. Dominik Lakatoš (ZLN) si musí odpykat dvě minuty za nesportovní chování.

53:41
    Galvasovo nahození Kašík vykopl pravým betonem.

54:32
    Irgl našel křižmou přihrávkou Strapáče, ale ten nastřelil jen bránícího hráče a Zlín vzápětí vyhazuje.

55:02
    Ševci vyhazují podél mantinelu až k Lukášovi.

55:15
    Další pokusy Hanáků zastavuje postavení mimo hru.

55:26
    Sedláčkovi puk sjel z hokejky, ale posunul ho aspoň do středního pásma.

55:52
    Švrček při střele zlomil hůl a Herman s Lakatošem šli do přečíslení dvou proti jednomu! Herman ovšem přihrávkou našel hokejku hostujícího hráče a k Lakatošovi se dostal jen skákavý puk, který nedokázal usměrnit do branky.

56:48
    Kubišova střela se odrazila od bránícího hráče do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Lukášem.

56:48
    Fořt dostává napomenutí a buly se bude opakovat.

57:02
    Gazdovi puk přeskočil hokejku a do protiútoku mohl jít Burian. Kašík měl ale k puku blíž a odehrál ho do rohu.

57:47
    Žižkovi soupeř vypíchl puk do středního pásma, Zlín ale zůstává na kotouči.

58:09
    Valenta založí další útok od své branky.

58:27
    Knotek hledal před brankou Jergla, ale puk mu poslal příliš daleko.

58:45
    Mráz dobře zasáhl do rozehrávky a zdržel soupeře ve středním pásmu.

58:52
    Oddechový čas pro domácí.

58:52
    A Kašík zůstává na střídačce!

59:01
    Olomouc vyhazuje puk přes všechny čáry a asi o metr míjí odkrytou branku.

59:15
    Irglovo vyhození srazil jeden z domácích hráčů do středního pásma.

59:40
    Fořt si nahodil puk do útočného pásma, ale Švrček ho tvrdě dohrál a přišpendlil k zadnímu mantinelu.

59:44
    Ševci se sami připravují o útočné pásmo po přihrávce rukou.

59:47
    Lakatoš vyhrál buly a Freibergs puk okamžitě vrací do útočného pásma.

Nejlepší hráči utkání:
    Jakub Herman (ZLN)
    Zbyněk Irgl (OLO)

Do třetí třetiny šli sice Ševci s těsným náskokem, ale hned v jejím úvodu vyrovnal Jan Knotek a o deset minut později obrat dokonal Zbyněk Irgl po chybě domácího obránce. Dnešní utkání tak vyhrála Olomouc, která si připisuje tři body do tabulky. Berani dnes odcházejí s prázdnou.