Plzeň – Litvínov 7:1 (kon.) | Vítkovice – Liberec 2:1 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 8:5 (kon.)
Zlín – Olomouc 1:2 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (po pr.)
Berani Zlín
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HC Olomouc
Pátek 25.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 38. kolo

58:52
    A Kašík zůstává na střídačce!

55:52
    Švrček při střele zlomil hůl a Herman s Lakatošem šli do přečíslení dvou proti jednomu! Herman ovšem přihrávkou našel hokejku hostujícího hráče a k Lakatošovi se dostal jen skákavý puk, který nedokázal usměrnit do branky.

53:37
    A nejen tím. Dominik Lakatoš (ZLN) si musí odpykat dvě minuty za nesportovní chování.

52:37
    Po další střele se dostal k odraženému puku Šlahař, ale Lukáš se dokázal přesunout a zmenšit mu úhel. Puk nakonec končí v jeho výstroji.
    51:21 Zbyněk IRGL - 1:2

51:21
    Olomouc právě vstřelila branku!
    ZBYNĚK IRGL se prokličkoval před branku a vyslal na Kašíka prudkou střelu. DOmácí brankář ji vyrazil nad sebe, odkud ji jeden z jeho spoluhráčů odehrál rukou přesně do těla Irgla. Hostující útočník pak pohotově doklepl puk za ležícího Kašíka. Bez asistence.

49:50
    Hanáci si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Jiří Ondráček.

47:47
    Střela od modré se odrazila přesně mezi nohy Mráze, který ovšem nedokázal kotouč najít a nemohl zakončit do odkryté klece!

47:00
    Herman jel sám na Lukáše, ale napodruhé už na něj nevyzrál!

43:56
    V protiútoku mu zabránil Pavel Kubiš (ZLN), který si však bude muset odpykat dvě minuty za pozdní dohrání. Olomouc tak čeká další přesilovka.
    41:55 Jan KNOTEK - 1:1

41:55
    Hanáci ujeli do přečíslení dvou proti jednomu a JAN KNOTEK se nijak rozpakoval a přesnou střelou vyrovnal. Asistence: Jan Jaroměřský.

40:40
    Olomouc si zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení si odpyká Tomáš Fořt (ZLN).

37:41
    Ševci si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká František Skladaný (OLO).

35:19
    Fořt vylovil puk před brankou, ale než stihl zakončit, hostující obrana ho odstavila.

35:08
    Na druhé straně se řítil sám na Lukáše Lakatoš, ale jeho kličku si hostující brankář pohlídal.

34:59
    Před brankou Zlína číhal osamocený Mráz, který ale nezpracoval prudkou přihrávku!
    33:58 Jakub HERMAN - 1:0

33:58
    Zlín právě vstřelil branku!
    Kulda přihrál na pravý kruh JAKUBU HERMANOVI, který se neunáhlil, rychle si stáhl puk na bekhend a poslal ho za záda vyjetého Lukáše! Asistence: Edgars Kulda.

33:10
    Jergl nabil mezi kruhy Ostřížkovi, který mířil mezi Kašíkovy betony! Domácí brankář byl ale připravený a puk ukryl do své výstroje.

19:46
    Švrček zůstal zapomenutý za obranou a hledal přihrávkou najíždějícího spoluhráče. Kašík ale dobře zasáhl.

17:36
    Zlín si zahraje další přesilovku. Jan Švrček (OLO) si odpyká dvě minuty za sekání.

17:20
    Nakonec se Fryšara ke střele dostal a jeho pokus vyrazil Lukáš k Popelkovi! Ten měl před sebou odkrytou branku, ale minul ji!

15:41
    Kašík špatně rozehrál, ale olomoucký hráč netrefil odkrytou branku! Kašík ovšem předvedl efektní otočku, s niž se snažil střele do odkryté branky zabránit.

14:50
    Tomeček s Handlem mohli jít do přečíslení dvou proti jednomu, ale byli příliš blízko u sebe a zlínský obránce je připravil o puk.

13:47
    Po dalším nahození Burian šikovně dorážel před brankou a dostal puk pod Kašíkem za jeho záda! Domácí brankář ale rychle našel puk a přisunul si ho pod tělo.

09:27
    Lakatoš ujížděl sám na branku, ale minul!

08:58
    Za brankou Zlína se strhla drobná potyčka, poté co jeden z olomouckých hráčů zůstal ležet ve středním pásmu. Ten nyní zamířil do útrob stadionu. Zdeněk Okál (ZLN) si ale odpyká pětiminutový trest a trest do konce utkání za nedovolené bránění.

06:29
    Potrestaným hráčem je Ludvík Rutar (OLO) který se provinil nedovoleným bráněním.

02:59
    Ondruškovo nahození Zlín zachytil a byl z toho nebezpečný protiútok. Fořt dostával přihrávku před branku, ale Lukáš ho vychytal.