Slavia – Kadaň 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 3:4 (0:1 po s.n.)
Přerov – Prostějov 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 5:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 5:4 (2:0 po s.n.)
Vsetín – Ústí n/L 10:1 (kon.)
HC Slavia Praha
5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
SK Trhači Kadaň
Sobota 26.01.2019, 15:00 • Zimní stadión Eden • Chance liga • 50. kolo

Za mě je to vše. Děkuji za pozornost a budu se zase těšit někdy u hokeje na počtenou! (17:15:45)

Tak Slavii se nakonec podařilo vítězství v napínavé třetí třetině udržet a připisuje si důležité tři body. O vítěznou branku se postaral ve 35. minutě Daniel Vrdlovec. Kadaň naopak prohrává 15. zápas v řadě a ještě prohlubuje svoji ztrátu na dně první ligy.

59:30
    Tenhle puk už Uřídil v útočném pásmu nestihl, Kadaň musí znovu začínat odzadu.

58:30
    Wágner pálil po buly těsně mimo, střela to ale byla svižná.

58:20
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (David Šteiner – 2 min., podrážení).
    57:43 Lukáš KREJČÍK - 5:2

57:43
    Slavia právě vstřelila branku!
    A už zřejmě definitivní tečka za výhrou Slavie. Hrdinka se vysunul na levém křídle, objel obránce a nahodil puk do předbrankového prostoru, kde čekal připravený LUKÁŠ KREJČÍK. Zakončit do odkryté branky už mu problém nedělalo. Asistence: František Hrdinka a Jan Štibingr.

57:04
    Vrdlovec s Procházkou opět na několik desítek vteřin zavřeli hosty v jejich obranném pásmu, Lukeš však jejich pokusům tentokrát odolal.
    56:04 David ŠTEINER - 4:2

56:04
    Tak že by pojišťovací gól ze strany Slavie? Šagát měl před sebou na levém křídle hodně prostoru, ale ještě našel na pravém křídle Valíka, jehož střelu dorazil do odkryté klece před brankou agilní DAVID ŠTEINER. Asistence: Dominik Valík a Martin Šagát.

55:07
    Ondráček teď svými kličkami poslal na led jednoho z hostujících hráčů, ohrozit Lukešovu branku se mu ale nepodařilo.

54:47
    Hosté se dostali do ofsajdu, do konce základní hrací doby jim zbývá pět minut.

53:45
    Kotouč skončil na slávistické střídačce, hru na chvíli přeruší komerční přestávka.

53:13
    Nepřesné nahrávky na obou stranách, s pukem budou rozehrávat hosté.

52:00
    Ani Procházka s Vrdlovcem však puk za Lukeše nedostali, takže teď musí do defenzivy oni.

51:35
    Maršounovi nevyšla zpětná nahrávka a musí se vracet dozadu.

50:54
    Šteiner se málem dostal k Vlčkově pasu zpoza brány, puk však nedokázal zpracovat.

49:59
    Kubica zachytil nepřesnou rozehrávku, ale jeho úmysl překonat Lukeše na bližší tyči mu kvůli padajícímu obránci nevyšel.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 2. L. Krejčík (M. Ondráček, Kubica), 34. Najman (Vrdlovec), 35. Vrdlovec (Procházka, J. Novák), 57. Šteiner (Valík, Šagát), 58. L. Krejčík (Hrdinka, Štibingr) – 42. Homer (Tupý, J. Svoboda), 46. Novák

HC Slavia Praha: Šorf (Málek) – Duda, J. Novák, Hrdinka, Štibingr, Steinocher, Valík, Barák – Vrdlovec, Najman, Procházka – L. Krejčík, Kubica, M. Ondráček – Furch, Šagát, Vlček – Šteiner.
    SK Trhači Kadaň: Š. Lukeš (Štěpánek) – Eliáš, Novák, Hajič, Uřídil, Šefl, Foltýn, Popela – Wágner, Kůs, Zabloudil – Maršoun, Konášek, Šulek – Homer, Tupý, J. Svoboda – Rindoš.

Rozhodčí: Kostourek, Luczków – Ševic, Votrubec