Slavia – Kadaň 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 3:4 (0:1 po s.n.)
Přerov – Prostějov 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 5:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 5:4 (2:0 po s.n.)
Vsetín – Ústí n/L 10:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
10:1 (2:0, 3:1, 5:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 26.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 50. kolo

55:21
    Další trest pro hosty, Vsetín si zahraje krátce v pěti proti třem. Vyloučeným je Chrpa.

53:26
    Rác dostal pas do ideální střelecké pozice, Zukal mu zakončení překazil, ovšem jen za cenu ostré sekyry – dvě minuty, sekání.

40:44
    Tak přeci si i Vsetín zahraje v tomto zápase přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odsedí Jandus.

26:27
    V souboji před brankou se dle názoru hlavního rozhodčího dopustil Vítek podrážení,hosté si tak zahrají pět na tři.

25:22
    Březina sekl zakončujícího hráče hostů, Ústí nad Labem si zahraje druhou přesilovku v zápase.

13:39
    Dominik Rudl nabízí hostům šanci na snížení. Za zásah do oblasti hlavy a krku totiž bude sedět 2+10 minut na lavici hanby.

Radek Bařina

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 7. Rob (Pechanec, Jonák), 8. Šilhavý (Slováček, Vítek), 23. Kopta (Jeřábek, Pitule), 36. Pechanec (Jonák), 38. Karafiát (Slováček), 45. Kopta (Rudl, Březina), 51. Karafiát (Mikuš), 52. Březina (Kopta, Frolo), 58. Pitule (Kopta), 60. Kucharczyk – 28. Šťovíček (Chlouba, T. Jandus)

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Mikuš, Hryciow, Slováček, Rudl, Frolo, Jeřábek, Jenáček – Karafiát, Kucharczyk, Rác – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Březina – Vávra, Šilhavý, Vítek.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stezka (Volke) – M. Zdvořáček, Mert, Weinhold, Blaha, Zukal, Hes – Grim, Schwamberger, Krliš – Chlouba, Šťovíček, T. Jandus – Tůma, Davídek, Chrpa – Planý.

Rozhodčí: Barek, Valenta – Bosák, Maštalíř